تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه 09125855841

توسط : admin در تاریخ دوشنبه 25 مرداد 1400 دسته : تعمیرات

شخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

ساختمان های تهران بزرگ و پرجمعیت است و نشت و ترکیدگی لوله در یک واحد می تواند، منجر به ورود آسیب های جدی به تمامی ساختمان شود. به همین دلیل تشخیص سریع ترکیدگی لوله اهمیت بسیاری دارد.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 minutes

امروزه یکی از روش های سریع و مدرن تشخیص ترکیدگی لوله استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران بدون نیاز به تخریب و در زمانی کوتاه صورت می گیرد و کمترین آسیب را به ساختمان شما وارد می کند. در ادامه شما را با روش های تشخیص ترکیدگی لوله و انواع دستگاه های نشت یاب آشنا خواهیم کرد.

چگونه نشت لوله های ساختمان را تشخیص دهیم؟

نشت و ترکیدگی لوله ها با عواملی همراه است که به شرح زیر می باشد:

مشاهده قبض آب

نشت لوله ها معمولا در ابتدا با سوراخ های بسیار ریزی اتفاق می افتد. و این سوراخ ها به مرور بزرگ شده و منجر به ترکیدگی لوله می گردد. در نتیجه هنگامی که تغییر محسوسی در قبض آب خود مشاهده کردید، می توانید متوجه وجود نشت در لوله های ساختمان خود شوید.

چک کردن کنتور آب

برای این کار ابتدا تمامی شیرهای ساختمان را ببندید. سپس عدد موجود بر روی کنتور را یادداشت کنید. بدون این که شیر ورودی آب را باز کنید، دو الی سه ساعت بعد مجدد عدد روی کنتور را یادداشت کنید. در صورتی که تغییری در این اعداد مشاهده نمودید قطعا یکی از لوله های ورودی آب دچار نشت شده است.

مشاهده قارچ و کپک روی دیوار

امروزه تمامی لوله های ساختمان به صورت توکار نصب می شوند. به همین دلیل نشت لوله در ابتدا مشخص نبوده و سپس با رسیدن آب به قسمت سطحی ساختمان خود را نشان می دهد. بنابراین در صورتی که علائم قارچ و کپک را بر روی دیوار ساختمان مشاهده کردید باید علت را جویا شوید و در صورت نیاز سریعا برای تشخیص ترکیدگی لوله با یک متخصص تماس بگیرید.

شنیدن صدای آب

لوله کشی های سطحی هنگامی که نشت پیدا می کنند از طریق صدا خود را نشان می دهند. برای این کار در شب که سکوت بیشتری برقرار است، به صداها گوش کنید. در صورت شنیدن صدای حرکت آب و یا چکه کردن با یک لوله کش و تعمیرکار تماس بگیرید تا پیش از ورود آسیب به ساختمان این مشکل رفع شود.

کاهش فشار آب

هنگامی که آب از یک قسمت از ساختمان هرز برود، بر روی فشار قسمت های دیگر نیز تاثیر می گذارد. بنابراین در صورتی که تغییری را در فشار ساختمان احساس کردید با یک تعمیرکار تماس گرفته تا شما را در این راستا راهنمایی و حمایت کند.

ترک بر روی سقف و کفپوش

در صورتی که به موقع به مشکل نشت لوله پی نبرید مشکل بزرگ تر خواهد شد. و ممکن است ترک هایی را بر روی قسمت های مختلفی ساختمان ایجاد کند. بنابراین وجود ترک در هر قسمت از خانه می تواند یکی از راه های تشخیص ترکیدگی لوله باشد. در این صورت با تعمیرکاران تکنیسین شهر تماس حاصل نمایید.

افت فشار پکیج

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فشار پکیج شما به صورت ناگهانی افت کند و به هیچ روشی نمی توانید فشار آن را مجدد به حالت نرمال بازگردانید. در این صورت امکان نشت و ترکیدگی لوله ها وجود دارد. بنابراین لوله های آب ورودی را مورد ارزیابی قرار دهید.

استفاده از دستگاه نشت یاب برای تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه های نشت یاب در سه نوع زیر وجود دارد:

دستگاه نشت یاب مادون قرمز

نشت یاب های مادون قرمز با استفاده از سیگنال های مادون قرمز می توانند نشت و یا ترکیدگیهای لوله را در اعماق زمین تشخیص دهند و نتیجه حاصله را بر روی صفحه نمایش موجود در دستگاه برای شما به نمایش بگذارند.

استفاده از دستگاه نشت یاب حرارتی برای تشخیص ترکیدگی لوله

اختلاف دمایی یکی از راه هایی است که نشت یاب های حرارتی با بهره گیری از آن ها می توانند محل دقیق نشت را بدون نیاز به تخریب به شما نشان دهند.

استفاده از دستگاه نشت یاب صوتی برای تشخیص ترکیدگی لوله

استفاده از نشت یاب های صوتی در ایران رواج بسیاری دارد. این دستگاه ها قادر هستند صدای نشت و ترکیدگی لوله را از پشت دیوار و یا در سطح زمین نیز تشخیص دهند. این نشت یاب ها دقت بالایی دارند و کار کردن با آن ها راحت تر است.

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

یکی از اصلی ترین مزایای این کار تشخیص سریع و دقیق محل نشت، و کاهش آسیب های وارده، به ساختمان می باشد. همچنین با استفاده از دستگاه های نشت یاب، نیازی به کندن تمامی قسمت های لوله نیست. تنها قسمت آسیب دیده را تعویض کنید.  بنابراین هزینه کمتری را برای شما به دنبال دارد. بنابراین به طور کلی می توان گفت،  پیدا کردن نشت و ترکیدگی لوله با دستگاه می تواند هزینه های تعمیرات شما را کاهش دهد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران کمی سخت تر است. زیرا ساختمان های تهران دارای سیستم لوله کشی به هم پیوسته ای هستند. و گاهی ممکن است که نشت لوله در واحد کناری و یا بالایی اتفاق افتاده و آسیب های آن به ساختمان شما وارد شده باشد.

بنابراین میزان زمانی که برای تشخیص ترکیدگی لوله بر روی قیمت آن با دستگاه تاثیرات مستقیمی دارد. در نتیجه برای برآورد قیمت دقیق نشت یابی ابتدا باید تعمیرکار به محل مورد نظر مراجعه کند.

خدمات نشت یابی تکنیسین شهر در تهران

شرکت نشت یابی تکنیسین شهر دارای تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته به جهت تشخیص سریع و بدون تخریب محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله می باشد.

با توجه به این که نشت و ترکیدگی لوله در هر ساعت از شبانه روز ممکن است اتفاق بیفتد. سرویس کاران تکنیسین شهر به صورت شبانه روز در حال فعالیت هستند، تا به سرعت مشکل شما را برطرف کنند.

تکنیسین شهر در تمامی قسمت های شرق، غرب، جنوب و شمال تهران آماده ارائه خدمات است. و با تشخیص سریع و دقیق نشت و ترکیدگی لوله می تواند آسیب های وارد شده به ساختمان را به حداقل برساند. در صورتی که هر یک از علائم نشت لوله را در ساختمان خود مشاهده کردید. با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

متخصصین مجموعه تکنیسین شهر پیدا کردن محل ترکیدگی و رفع کامل آن را تضمین می کنند؟

بله همکاران ما به طور قطع با تجربه بالایی که دارند محل ترکیدگی را پیدا می کنند. همچنین کاملا اصولی و تضمینی ترگیدگی لوله را برطرف می کنند.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن چقدر است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن٬ به محل ترکیدگی و میزان آسیب لوله بستگی دارد.

این مطالب نیز برای شما مفید است :

به این نوشته امتیاز دهید

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code