رفع نم و رطوبت با دستگاه خواسته اکثر مالکان است

توسط : admin در تاریخ پنج‌شنبه 13 خرداد 1400 دسته : تعمیرات

استفاده از این دستگاه ها نه تنها رطوبت را در کمترین زمان ممکن از بین می برد بلکه هزینه های جانبی تخریب دیوار،کف و سقف را به دلیل استفاده از روش های سنتی به حداقل ممکن کاهش می دهد.

با استفاده از دستگاه به راحتی تنها در چند روز می توانید کل نم و رطوبت بخش های مختلف به خصوص سقف و دیوار را از بین ببرید. اغلب روش های سنتی و قدیمی نمی توانند رطوبت را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرند و به زمان زیادی نیاز دارند درنتیجه امکان پیشرفت رطوبت به سایر بخش ها و ایجاد مشکلات بعدی وجود دارد. معمولا رفع نم و رطوبت یکی از مشکلات عمده در منازل است و یکی از پر درد سرترین مشکلات برای ساکنان ساختمان ها محسوب می شود.

رفع نم و رطوبت
رفع نم و رطوبت

 

امروزه در اکثر شهر های بزرگ رفع نم و رطوبت دیوار با دستگاه انجام می شود. برای رفع نم و رطوبت در ابتدا باید منشا رطوبت به طور کامل از بین برود و سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص در حداقل زمان رطوبت از بخش های مختلف مانند دیوار ، سقف و کف خارج شود. رطوبت در این بخش ها باعث ایجاد مشکلات عمده از جمله ریزش گچ دیوار و سقف ، گسترش باکتری و حشرات در منزل و ایجاد بیماری هایی مانند رماتیسم می شود. در بعضی مناطق که رطوبت دیوار ها به شدت فراگیر شده است میزان رطوبت دیوار ها و سقف با میزان رطوبت در خارج از منزل برابری می کند. بیشتر منشا رطوبت دیوارهای منازل از بخشی هایی مانند سرویس بهداشتی و آشپزخانه ها منشا می گیرد. معمولا با استفاده از دستگاه می توانیم محل دقیق منشا رطوبت را بررسی کنیم و به راحتی آن را برطرف کنیم. دستگاه هایی که برای رفع نم و رطوبت دیوارها و سقف استفاده می شوند به طور عمده تکمیل کننده کار همان دستگاه ها می باشند.

به طور عمده مشکلات رطوبت دیوارها و کف در مکان هایی دیده می شود که مسیر لوله کشی آب یا فاضلاب از آن عبور می کند. اطلاع سریع تر از مکان نشتی و شکستگی لوله ها هزینه های بعدی تعمیرات و مرمت یا رفع نم و طوبت را به طور چشگیر کاهش می دهد.

رفع نم و رطوبت بدون تخریب با دستگاه

توجه کنید استفاده از این دستگاه احتمال ریزش گچ دیوار و تخریب کاشی و سرامیک کف را به حداقل ممکن می رساند با استفاده از این دستگاه ها کل رطوبت تنها در چند روز خارج می شود. بیشتر این دستگاه ها با استفاده از اشعه طراحی شده اند. استفاده از اشعه های با طول موج بلند مانند اشعه مادون قرمز باعث ایحاد گرما در محل دیوار و کف می شود. در نتیجه حتی کمترین میزان آب نفوذ کرده در دیوارها و کف با استفاده از این دستگاه ها در مدت زمان بسیار کوتاهی از لایه های زیرین گچ و سنگ خارج می شود.

 

استفاده از این دستگاه ها نیاز به اقداماتی از جمله عایق رطوبتی مجدد و گچ و نقاشی دیوار ها را از بین می برد. بی شک استفاده از این روش نه تنها مشکل آزار دهنده رطوبت را در مدت زمان بسیار کوتاهی حل می کند بلکه نیاز به هزینه های ترمیم دیوار و کف را به شدت کاهش می دهد. روش های سنتی تا مدت ها باید مداوما تکرار شوند و در انتها به طور کامل رطوبت را از بین نمی برند.

 

رفع نم و رطوبت کف با دستگاه

معمولا بخش هایی مانند کف که دسترسی خوبی برای رفع نم و رطوبت ندارند با استفاده از دستگاه به راحتی خشک می شوند. همچنین رفع نم و رطوبت سقف با استفاده از این روش تنها در چند روز انجام می شود. توجه کنید استفاده از دستگاه هایی که گرما را در محیط منتشر می کنند تنها بر روی بخش خاصی از دیوار یا سقف اثر گذار نمی باشد و معمولا ایجاد گرما باعث خشک شدن تمام رطوبت منازل می شود. رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی منازل و ادارات اغلب تنها با استفاده از دستگاه های دارای اشعه امکان پذیر می باشد.

به این نوشته امتیاز دهید

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code