تشخیص نم و رطوبت با دستگاه – رفع نم و رطوبت 09125855841

توسط : admin در تاریخ دوشنبه 10 خرداد 1400 دسته : تعمیرات

از بین بردن بوی بد فاضلاب رفع نم و چکه و از بین بردن رطوبت دیوار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، تشخیص سوراخ و نشتی لوله آب نشت یابی لوله آب و فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله ی دیوار، کف و حتی سقف ساختمان تعمیر و سرویس توالت فرنگی با قیمت مناسب توسط متخصصین مجموعه تکنیسین شهر انجام می شود.

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

تشخیص و پیدا کردن نقطه ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه کامپیوتری در کف ساختمان ، تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب و ترکیدگی در دیوار و سقف ساختمان با دستگاه رفع نم و رطوبت از دیوار به همراه امور بنایی و نقاشی مربوطه پس از پیدا کردن محل ترکیدگی لوله.

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه
تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

تماس با تشخیص سریع نم و رطوبت با دستگاه

مرکز تهران: 02188144268

شمال تهران: 02122878404

همراه: 09125855841

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه به صورت نوین و رفع آن در سریع ترین زمان ممکن

رفع نم و رطوبت کار ساده ای نبوده و امروزه روش های بسیاری برای رفع آن وجود دارد؛ که شما می توانید با استفاده از آن روش ها به راحتی آن بخش از دیوار را که دارای نم بوده سریع گرما بدهید و این مشکل را برطرف نمایید.

اما روش های دیگری نیز وجود دارد،  که ما در این مقاله برایتان خواهیم گفت،  شما تنها کاری که باید انجام دهید این بوده که ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.
در این مقاله کاربردی ما سعی می کنیم که به مسائلی بپردازیم که شما کمتر آن ها را خوانده اید،  و کمتر درباره آن ها می دانید. ما درباره یکی از اساسی ترین مشکلات؛ با شما صحبت می کنیم و سعی می کنیم که آن ها را با روش هایی که برایتان بیان می کنیم حل کنید.
کافی است که تا پایان این مقاله کاربردی با ما همراه باشید و در شرایطی که آن را دوست داشتید با دیگران و دوستانتان به اشتراک بگذارید تا افراد بیشتری درباره‌ی این موضوع بدانند و به دیگران نیز کمک کنید.

مدت زمان تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

در صورتی که با استفاده از دستگاه های نشت یاب بخواهید محل نشت را پیدا کنید نیاز به زمان زیادی نیست زیرا این دستگاه ها این قابلیت را دارند که محل دقیق نشت را ، در کوتاه ترین زمان به شما نشان دهند که البته این نکته را باید در نظر داشت که برای تشخیص دقیق و به موقع نم و رطوبت در این روش و با دستگاه نیاز است که یک فرد حرفه ای این کار را انجام دهد.

نحوه تشخیص ترکیدگی و نشت لوله با دستگاه

ابتدا باید دلیل ایجاد نم و رطوبت را پیدا کرد،  که معمولا از نشتی و یا ترکیدگی لوله می باشد. که این اتفاق ممکن است از نبود عایق مناسب، لوله کشی نا مرغوب، عدم بند کشی مناسب کف و دیوار و … باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های مدرن، نشت یابی بسیار راحت شده ، و با استفاده از دستگاه های نشت یاب به راحتی و در زمانی کوتاه می توان محل دقیق نشت لوله ها را بدون نیاز به تخریب پیدا کرد.

دستگاه های نشت یاب یا دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله ، انواع مختلفی داشته که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.  و به طریق مختلفی محل نشت را پیدا می کند.

اصلی ترین و پرکاربردترین دستگاه های نشت یاب، دستگاه های حرارتی و دستگاه های فراصوت می باشند.
لازم به ذکر است که تنها وجود دستگاه های نشت یاب کافی نمی باشد،  زیرا کار با این دستگاه ها نیاز به تخصص و تجربه داشته و باید برای این کار از یک متخصص کمک بگیرید.

دستگاه های نشت یاب امواج را به سمت لوله ها ارسال کرده و این لوله ها پس از دریافت امواج و ارسال بازخورد آن می توانند محل دقیق نشت را به شما اعلام کنند. این دستگاه ها دارای کامپیوترهایی بر روی خود بوده که محل دقیق نشت را محاسبه و به اپراتور نشان می دهند.
این دستگاه ها می توانند تا فاصله ۴۰ متری از عمق زمین، نشت لوله ها را تشخیص دهند.

مدت زمان تشخیص نم و رطوبت با دستگاه
مدت زمان تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

انواع دستگاه های نشت یاب

از اصلی ترین دلیل نم و رطوبت، نشتی در لوله کشی ها می باشد. دستگاه های نشت یاب انواع مختلفی دارند. که از رایج ترین و پرکاربردترین دستگاه های موجود در ایران، دستگاه های نشت یاب صوتی می باشد. دستگاه های نشت یاب ،در دسته بندی های مختلفی وجود داشته که در ادامه سه دستگاه پرکاربرد در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه نشت یاب مادون قرمز

دستگاه نشت یاب مادون قرمز برای تشخیص نشت و یا ترکیدگی لوله هایی که در اعماق زیاد قرار گرفته است، مناسب می باشد و می تواند نشت لوله ها را در پشت دیوار و یا در اعماق زمین تشخیص دهد.

دستگاه نشت یاب حرارتی

دستگاه های نشت یاب حرارتی دارای نوعی سنسور است که حرارت محیط را سنجیده و می تواند نشتی را حتی از پشت دیوار نیز تشخیص دهد. به این طریق می توان به راحتی و با کم ترین تخریبی محل دقیق نشت را پیدا کرد.

دستگاه نشت یاب فراصوت

از دیگر دستگاه های نشت یاب پرکاربرد می توان به دستگاه نشت یاب فراصوت اشاره کرد. نحوه تشخیص این دستگاه ها ارسال امواج و دریافت نتیجه امواج می باشد. بدین صورت که این دستگاه قادر است حتی از پشت دیوار نیز با استفاده از امواج ارسالی، صدای تشخیص ترکیدگی لوله ها را تشخیص داده ، و بدون نیاز به تخریب آن را برطرف کند.

هزینه تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

در گذشته تشخیص نم و رطوبت منزل کار سختی بود و به این علت که فرد قادر نبود که محل دقیق نشت را پیدا کند، چندین نقطه از ساختمان را تخریب می کرد تا به محل دقیق نشت برسد. این کار علاوه بر زمانی که می برد، هزینه و خسارات زیادی را نیز به وجود می آورد.

ولی امروزه با استفاده از دستگاه های نشت یاب این کار به سرعت و بدون تخریب انجام شده و به وسیله این دستگاه محل دقیق نشت مشخص شده و تنها همان نقطه تخریب و بازسازی می شود. به همین دلیل تشخیص نم و رطوبت با دستگاه هزینه کم تری دارد.
متراژ محل نشت، میزان خسارت، نوع لوله و … از عواملی هستند که بر روی هزینه تشخیص نم و رطوبت ساختمان تاثیرگذار است.

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه و رفع آن در تهران

اگر ساکن تهران (تمامی نقاط تهران: غرب، شرق، شمال و جنوب) هستید و با مشکل نم و رطوبت در خانه مواجه شدید، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با تکنسین شهر تماس گرفته تا در نزدیک ترین زمان با تجهیزات نشت یابی خود در محل حاضر شده و به سرعت نم و رطوبت خانه شما را بدون تخریب تشخیص داده و آن را رفع کند.

نکات مهم در تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

در برخی اوقات شما مطمئن نیستید که نم و رطوبت خانه شما از ترکیدگی لوله است یا خیر. برای تشخیص ترکیدگی لوله ها چند روش ساده وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

  • ابتدا تمامی شیرهای ساختمان خود را ببندید و به دقت گوش کنید و اگر صدای چکه کردن آب به گوشتان رسید می توانید مطمئن شوید که نم و رطوبت موجود در ساختمان به دلیل ترکیدگی لوله ها می باشد.
  • از دیگر روش های تشخیص ترکیدگی لوله ، مشاهده آثار نم و رطوبت بر روی دیوار و سقف می باشد.
  • کاهش فشار آب ساختمان از دیگر دلیل ترکیدگی لوله ها می باشد.
  • اگر بوی نم و رطوبت به مشامتان رسید یکی از دلایل می تواند ترکیدگی لوله های آب و یا فاضلاب باشد.
  • در صورتی که قبض آب شما به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده می تواند نشان از ترکیدگی و یا نشت لوله های آب باشد.

عوارض نم و رطوبت در خانه

  • رشد و تکثیر قارچ ها و باکتری ها
  • بروز مشکلات تنفسی
  • تجمع مگس و حشرات
  • تخریب قسمتی از ساختمان

مزایای تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

_ دستگاه های نشت یاب می تواند محل نشت لوله ها را به صورت دقیق تشخیص دهید.
_ در صورتی که با استفاده از دستگاه نشت یاب نم و رطوبت را تشخیص دهید، نیازی به هیچ گونه تخریب نیست.
_ این دستگاه روشی مناسب برای کاهش هزینه های نشت یابی است.
_ تشخیص فوری از اصلی ترین مزایای تشخیص نم و رطوبت می باشد.

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

راهنمای رفع نم و رطوبت دیوار

بدون شک برای شما مشکل است که چگونه بدون آنکه دیوار را تخریب کنید، نم و رطوبت را از بین ببرید. بسیار روش در رابطه با این کار وجود دارد،  اما روشی که بتواند به شما ۱۰۰ درصد جواب دهد،  آن است که با یک سرویس تعمیرات لوله کشی هماهنگی کنید که به محلی که نم و رطوبت دارد بیاید،  و مشکل را به شما بگوید و شما را راهنمایی کند . که بدون تخریب دیوار، آن موضوع را به راحتی حل کنید.
در واقع گروه تکنیسین شهر نیز همین کار را به آسانی برایتان انجام می دهد،  و شما را از هر نظر جلوتر می اندازد. و بدین گونه شما می توانید که دیوارهایی سالم مانند روز اولشان داشته باشید.

تنها کاری که نیاز است انجام دهید،  این بوده که با ما تماس حاصل فرمایید و روزی را وقت بگیرید،‌ تا ما در اولین فرصت به منزلتان بیایم و مشکل کار را بگوییم و در صورت نیاز آن را حل نیز کنیم.
نگران قیمت و مسائل مالی نباشید زیرا که ما قیمت های مناسبی برای کاری که انجام می دهیم در نظر می گیریم و همین مسائل دست به دست هم داده است که ما روزانه مشتریان زیادی از جای جای نقاط شهر داشته باشیم.
رفع نم و رطوبت دیوار در صورتی که به دیوار هیچ گونه آسیبی نرسد می تواند بسیار مطلوب و خوشایند باشد.

پیشگیری از نم و رطوبت

برای پیشگیری از نم و رطوبت شما باید نکاتی را رعایت کنید. ابتدا بهتر است که سیستم های لوله کشی ساختمان هایتان را از نو درست کنید. باید چند نکته را رعایت نمایید. ابتدا باید سیستم لوله کشی ساختمان را نوسازی بنمایید.

شاید برایتان سوال باشد که چرا این کار را باید انجام دهید؟ ما باید به شما بگوییم که وقتی لوله های قدیمی و فرسوده را تعویض می نمایید می توانید که از فشار بر روی تغییر رنگ در دیوار ها نشان می دهد که نشتی در لوله هایتان پیش آمده که این گونه نم و رطوبت ایجاد شده است،  و در چنین مواردی شما باید سریعا با یکی از شرکت های خدمات فنی و لوله کشی تماس بگیرید تا سریعا به کمک شما بیایند.
لوله بازکنی تکنیسین شهر ، می تواند که با استفاده از دستگاه های مخصوص تشخیص نشتی لوله در کوتاه ترین زمان شما از مشکلات متوجه کنند ، و شما می توانید که با بهره مندی از خدمات متنوع ما هزینه آنها را طبق تعرفه های اتحادیه پرداخت کنید.

آشنایی با دستگاه مخصوص نشت یاب آب

اول می خواهیم شما را با دستگاه تشخیص ترکیدگی آشنا کنیم و بعد از آن می خواهیم بگوییم که این دستگاه چگونه کار می کند.
این دستگاه با امواج کار می کند و کلا استفاده از آن ها راحت است. این دستگاه بطور مداوم امواج ارسال می کند و روش کار آن اینگونه بوده که لوله باز کن ها معمولا این دستگاه را در مقابل لول های خراب قرار می دهند و دستگاه امواجی را از خود به بیرون ساطح می کند و وقتی که امواج به لوله ها می خورد دوباره بر می گردد.

در حقیقت در این دستگاه ها نشت یابی وجود دارد که ترک های لوله را پیدا می کند. به همین دلیل گاهی به این دستگاه ها دستگاه های نشتی یاب نیز می گویند.

در واقع اگر بخواهیم بهتر برایتان این دستگاه ها را توضیح بدهیم ، باید بگوییم که این دستگاه ها می توانند،  ترکیدگی لوله های درون دیوار را حتی تشخیص دهند، و این کار باعث شده که محل ترکیدگی و نشتی ها بسیار سریع تر از قبل پیدا شود.

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

روش نوین برای برطرف کردن نم و رطوبت

درواقع امروز بر طرف کردن نم و رطوبت بسیار آسان شده است و نیاز نیست مانند قدیم از روش های سخت و طاقت فرسا استفاده کرد. امروزه دستگاه های جدید ساخته شده است. که این دستگاه ها هیچ گونه خرابی در لایه های دیوارتان ایجاد نمی کند.

و این گونه می توان که با خیال راحت تمام دیوار ها و کف ها را برسی کرد تا در صورت وجود نم و رطوبت عملیات بر طرف سازی آنها انجام شود.
البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که این دستگاه ها بسیار گران هستند و کمیاب و معمولا آنها را سفارشی برای لوله کشان و افرادی که لازم دارند می سازند بنابراین وسیله ای نیست که شما خودتان آن را تهیه کنید و انجام دهید.
به این نکته نیز توجه کنید که اگر می خواهید کارتان را اصولی پیش ببرید ، در وجه‌ی اول باید که رطوبت را شناسایی کنید و آن را به طور کامل از بین ببرید.  در برخی از موارد دیده شده است که بدون توجه از آن که نم و رطوبت را از بین ببرند،  به کار های دیگر می پردازند.  که این گونه غلط بوده و یه کار بی کیفیت نامیده می شود.

اگر بخواهیم در باره این موضوع یک مثال بزنیم ، باید به این اشاره کنیم که ممکن است، در جایی منبع رطوبت از لوله ها باشد. و شما در قدم اول حتما باید که لوله ها را تعمیر کنید، و بعد به مسائل دیگر بپردازید.
دستگاه های رفع رطوبت و نم دیوار دارای اشعه گرما بسیاری هستند،  که با تولید گرمای زیاد، نم و رطوبت را به طور کامل از بین می برند و مانند روز اول می کنند.

تخمین زده شده که با دستگاه های رفع نم می توان حداقل ۹۰ درصد از رطوبت را از بین برد. یکی از مکان هایی که بیشتر دچار نم و رطوبت می شود سرویس های بهداشتی است.

روش کار دستگاه تشخیص نم و رطوبت

ترکیدگی لوله های آب از مشکلاتی است که معمولا برای هر فردی می افتد. و هزینه زیادی را نیز همراه خود برای مالکان آنها به دنبال داشته است. در گذشته مشکلات ترکیدگی لوله بسیار بیشتر از امروز بود.  و همچنین تشخیص ترکیدگی آنها نیز سخت تر بود اما امروزه به شکلی است،  که با ایجاد کوچک ترین نشتی و مشکل می توانید به راحتی آن ها را حل کنید.
حتما شما هم شنیده اید که برخی شرکت های خدمات فنی،  مانند شرکت تکنیسین شهر ما، به آسانی می توانند،  که محل ترکیدگی و نشتی لوله ها را ، و همچنین رفع نم و رطوبت دیوار ها را برطرف نمایند.

قطعا برای شما نیز سوال است ، که ما چگونه این کار را انجام می دهیم، باید به شما بگوییم که با پیشرفت تکنولوژی امروزه توانستیم،  که دستگاه هایی را بیابیم.  که در کوتاه ترین زمان ها می توانند،  که تمام مشکلات این چنینی که در زمینه لوله کشی است را حل کند.  و این دستگاه تنها مخصوص افرادی است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

این دستگاه ها بسیار ساده عمل می کنند اما فرمول های حساسی نیز دارند که حتما نیاز است که فردی به صورت عملی به شما آن ها را یاد دهد و یا شما دوره ها یادگیری از چننی دستگاه هایی را یاد بگیرید تا بتوانید که به صورت حرفه ای کار با آنها را یاد بگیرید.

سخن آخر

از شما ممنونیم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید و وقت گران بهایتان را در اختیار ما گذاشتید امیدواریم از مطالبی که برایتان شرح کردیم راضی بوده باشید.

اگر شما نیز مایل هستید که تکنیسین شهر با کادر مجرب خود،  خدمات لازم اعم از تشخیص نم و رطوبت با دستگاه را برای شما عزیزان انجام دهد. بهتر است  که اول از همه وارد سایت ما شوید ، و بعد از آن از طریق شماره تماسی که برایتان گذاشته ایم با ما در تماس باشید.
فرق ما با دیگر سایت ها و شرکت ها این بوده ، که ما از بهترین ابزار و دستگاه ها برای تشخیص نم و رطوبت استفاده می کنیم.

دستگاهایی جدید و با ویژگی هایی منحصر به فرد که می توانند به شما کمک کنند، بهترین و با کیفیت ترین کار ها را برایتان ارائه می دهیم.  و جالب اینجاست، که هزینه ای که ما برای کار ها می گیریم ، بسیار به صرفه تر از شرکت های خدماتی دیگر است و شما می توانید به ما اعتماد کنید.

تشخیص نم و رطوبت چگونه انجام می شود؟

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه های پیشرفته و مدرن و بدون نیاز به تخریب سقف و دیوار انجام می شود.

هزینه تشخیص نم و رطوبت چقدر است؟

برآورد هزینه تشخیص نم و رطوبت با دستگاه،‌به میزان نم و محل آن بستگی دارد.

4.6/5 - (7 امتیاز)

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code