تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران – ۰۹۱۲۵۸۵۵۸۴۱

توسط : admin در تاریخ پنج‌شنبه 13 خرداد 1400 دسته : تعمیرات

تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی با دستگاه های دارای مادون قرمز و اشعه گاما سریع ترین راه پیدا کردن نشتی لوله ها بدون تخریب کل مسیر لوله است.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 6 minutes

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

تشخیص ترکیدگی لوله ها باید قبل از ایجاد تخریب و نم در فوندانسیون سازه های عمرانی و دیوار ساختمان ها باشد و این جزو اولین اقدامات مرکز نشت یابی و تعمیر لوله ها است. معمولا لوله های فاضلاب به دلیل نزدیکی به سطح زمین ، سریع تر دچار شکستی می شوند. در نتیجه تعمیرات این لوله ها باید سریع و بی درنگ انجام شود. نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های آب به دلیل هدر رفتن آب و ایجاد نم در خاک باید بسیار سریع انجام شود. معمولا لوله های آب در عمق بیشتری قرار دارند و ترکیدگی یا شکستگی این لوله ها به دلیل تحمل فشار زیاد است. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های دارای مادون قرمز و اشعه گاما سریع ترین راه پیدا کردن نشتی لوله ها بدون تخریب کل مسیر لوله است. زمان استفاده از این روش معمولا در همان ساعات اولیه نشتی لوله ها می باشد. عدم نشت یابی صحیح با سرعت بالا باعث هدر رفتن حجم عظیم آب و گاها قحطی آب تا یک روز می شود.

از آنجا که معمولا لوله در عمق زمین یا دیوارها کار گذاشته می شود گاها تشخیص ترکیدگی لوله ها به سادگی امکان پذیر نیست. بهترین راه ، استفاده از دستگاه هایی است که نشتی لوله ها را با استفاده از تشخیص فشار آب خروجی انجام می دهند. معمولا این دستگاه در اختیار همه افراد قرار دارند و کاراصلی این دستگاه ها تشخیص بازتاب اشعه گاما در برخورد با سطوح لوله ها است. روش های دیگری برای شناخت ترکیدگی و نشتی لوله ها وجود دارد که معمولا جزو روش های خانگی هستند و نمی توانند تشخیص ترکیدگی لوله را سریع انجام دهند مگر اینکه لوله ها در سطح دید غیر مسلح قرار گیرند.

راه های تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

  • روش ظاهری

بی شک این روش ساده ترین راه برای تشخیص ترکیدگی لوله است. معمولا روش تشخیص ظاهری ترکیدگی لوله ها تنها برای لوله های که در سطح قرار دارند امکان پذیر می باشد. مهم ترین نشانه های این نوع ترکیدگی لوله ها خیس شدن سطوح می باشد که با لمس آن می توانید به میزان نشتی لوله ها پی ببرید. این روش برای لوله هایی که در سطح زمین هستند امکان پذیر می باشد. اما برای لوله هایی که در عمق خاک قرار گرفتند به هیچ وجه کارایی ندارد.

  • روش های نوین تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران سریع در این حالت انجام می شود. تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه جزو اولین روش های نوین استفاده شده در شرکت های تخلیه چاه یا حتی شرکت آب و فاضلاب است. معمولا دستگاه هایی که در شرکت های تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران یا مرکز استفاده می شوند با ارسال امواج رادیویی و صوتی بلند به عمق لوله ها و بازتاب آنها می توانند تشخیص ترکیدگی لوله را به سرعت انجام دهند. هزینه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه ممکن است از روش های خانگی کمی بیشتر باشد اما عملا شما را از اتلاف وقت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله های بعدی ناشی از بازسازی تخریب های نم و رطوبت فونداسیون منازل یا نشست خاک در امان نگه می دارد. این شرکت ها دارای تکنسین هایی هستند که به صورت 24 ساعته به محله های اطراف خدمات رسانی می کنند. پس از ترکیدگی لوله ها امکان اتلاف وقت وجود ندارد زیرا ممکن است حجم عظیمی از آب حتی به سطح خیابان ها جاری شود.

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران
تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

دلایل استفاده از روش های نوین تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران به جای روش های خانگی

مهم ترین دلیل استفاده از روش های نوین تشخیص نشت یابی لوله ها جلوگیری از تخریب های بعدی است. استفاده از روش هایی مانند روش های چشمی و یا کنترل کنتور آب ممکن است به مدت ها زمان نیاز داشته باشد. اما روش های نوین تنها درچند دقیقه می توانند نشتی آب را به سرعت تشخیص دهند و بدون تخریب در محل های دیگر نشتی را برطرف کنند. تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب در سایر بخش های لوله های آب وفاضلاب مهم ترین دلیل استفاده از این روش ها به جای روش های قدیمی است. کیفیت این روش نه تنها باعث درامان ماندن بقیه لوله ها می شود بلکه از تخریب سایر بخش های ساختمان جلوگیری می کند. هزینه استفاده از این روش نسبت به اتلاف آب در روش های چشمی و ظاهری بسیار کمتر است.

جهت اطلاع از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه٬ می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۸۵۵۸۴۱ تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین روش تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران که هزینه کمتری داشته باشد چیست؟

روش مناسب که از بالاترین دقیق برخوردار است روش تشخیص به وسیله دستگاه های پیشرفته می باشد که کاررا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام می دهد.

علت استفاده از روش های پیشرفته برای نشت یابی لوله چیست؟

ازآنجایی ترکیدگی لوله و یانشتی به عنوان هزینه اضافه تلقی می شود، همه به دنبال راه هایی برای رفع این مشکل با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن است که با دقت بالا هم صورت گیرید. ازهمین رو روس تشخیص با دستگاه مقرون به صرفه و بهتر می باشد.

به این نوشته امتیاز دهید

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code