روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

توسط : admin در تاریخ یکشنبه 16 خرداد 1400 دسته : تعمیرات

روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

با وجود این همه تبلیغ دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله این سوال به وجود می‌آید که روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه است؟ روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، به این شکل می باشد که دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است.  این گیرنده و فرستنده،  درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارند.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 5 minutes

این کپسول را باید بر روی لوله‌ها، دیوارها یا مکان مورد نظر حرکت دهید،  تا فرسنده امواج خود را طرف هدف مورد نظر بفرستد، و سپس امواج بازکشتی را دریافت کند.

در این عملیات با روش های خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود. درواقع روش کار کلی دستگاه نشت یاب یا دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله،  بر مبنای امواج است.

نحوه استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهای مناسب،  مانند این دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله  به راحتی می‌توان وجود نشت یا ترکیدگی و یا ترک خوردگی درون لوله‌ها را تشخیص داد.

با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان ، بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان ، محل دقیق نشتی را پیدا کرد و اقدام به تعمیر آن کرد.

اگر دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وجود نداشته باشد،  بالاجبار باید اقدام به تخریب ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت آب را پیدا کرد، اما با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به خرابی نیست.

با استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توان از نم و رطوبت ساختمان جلوگیری کرد. استفاده از دستگاه، توسط شرکت تکنسین شهر می باشد.
شرکت تکنسین شهر در خدمت شما عزیزمان میباشد. با خدماتی از جمله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، رفع و رطوبیت ساختمان ها، سقف و رفع نم دیوار ها ارائه میدهد.

در کشور ما نیز از این دستگاه استفاده فراوانی می‌شود. شرکت تکنسین شهر از این دستگاه جهت پیدا کردن محل نشب آب استفاده می‌کنند.

تشخیص نم و رطوبت – تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

در واقع شرکت تکنسین شهر نیز از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده‌اند، و از دستگاه‌های جدید استفاده می‌کنند. وجود دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، تاثیر زیادی در حرفه لوله بازکنی داشته است.

با وجود این دستگاه،  کار بسیاری از لوله بازکن ها راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند.

خود را باز و آزاد جریان، چند چیز آسان و ارزان شما می توانید انجام دهید. برای مثال، برای تخلیه آشپزخانه، می توانید سعی کنید از مایع ظرفشویی استفاده کنید.

تخلیه آشپزخانه شما سریع و روشن باقی می ماند،  اگر مقدار زیادی از مایع ظرفشویی را به داخل آشپزخانه خود بیفزایید و بطری های سینک را در حوضچه خود قرار دهید. حوضه خود را با آب شیرین پر کنید و سپس بطری را بکشید.

مایع ظرفشویی باعث تخریب گریس و گرما می شود،  که در لوله ها جمع می شود و آب زل زده به پایین تخلیه می کند،  تا هر تخلیه ای را از بین ببرد. اگر فکر می کنیدچربی های سنگین را تشکیل می دهید،  حتی اگر گریس نباشه، تخلیه نمی شود، به جای آن از آب گرم یا جوش استفاده کنید.

دارای گواهینامه مهارت فنی حرفه ای از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور. رفع نم، تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص محل نشت آب، رفع نم ساختمان، رفع نم سقف و پشت بام، تشخیص ترکیدگی لوله کشی ساختمان، رفع ترکیدگی لوله، رفع نم ریوار، رفع نم و رطوبت بدون تخریب.

سوالات متداول

دستگاه نشت یاب چگونه عمل می کند ؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است که  این گیرنده و فرستنده،  درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار می گیرد.
این کپسول را باید بر روی لوله‌ها، دیوارها یا مکان مورد نظر حرکت دهید،  تا فرستنده امواج خود را طرف هدف مورد نظر بفرستد، و سپس امواج بازگشتی را دریافت کند.

آیا باوجود این دستگاه می توان علت نم و رطوبت را شناسایی کرد؟

بله. در این عملیات با روش های خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود. درواقع روش کار کلی دستگاه نشت یاب یا دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله،  بر مبنای امواج است.

این مطالب نیز برای شما مفید است :

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

رفع نم و رطوبت بدون تخریب

رفع نم و رطوبت با دستگاه

تشخیص نم و رطوبت

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

رفع نم و رطوبت

5/5 - (1 امتیاز)

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code