مزایایی کنترل نم و رطوبت خانه

خانه ای با رطوبت ایده آل بین 40-60 درصد سالم تر، راحت تر ، ایمن تر و تمیز تر است. یک راه عالی برای محافظت از محیط زندگی و سلامتی شما عزیزان سرمایه گذاری در یک سیستم رطوبت دهی مسکونی است ، به خصوص اگر در یک منطقه خشک یا ملک قدیمی زندگی می کنید. در اینجا پنج مزیت مهم در ارتباط با کنترل رطوبت منازل وجود دارد. در مجموع ، آنها نشان می دهند که این فناوری برای کنترل رفع نم ورطوبت چقدر برای شما و سلامتی شما سودمند و سالم است.


1. پیشگیری از بیماری
بسیاری از ویروس های رایج مانند آنفولانزا در محیط های خشک تر رشد می کنند و به راحتی می توانند به هوای یک خانه منتقل شوند. این می تواند منجر به شیوع بیماری های مختلف و عوارض جانبی سلامتی شود. با این وجود وقتی هوا مرطوب است، این ویروس ها برای انتقال زمان سخت تری دارند. رطوبت تنظیم شده و کنترل شده بهترین روش برای محافظت از خانواده خود در برابر سرماخوردگی و بیماری های ناخواسته است، به خصوص در زمستان که بخاری در حال روشن شدن است و به طور معمول در رطوبت در هوا خشک می شود. علاوه بر این ، حیوانات خانگی مانند سگ ، گربه و طوطی در هوای خشک تر و مستعد انتقال ویروس هستند بنابراین یک مرطوب کننده مسکونی اساساً همه افراد خانه شما را از عوارض جانبی سلامتی محافظت می کند.


2. از بین بردن گرد و غبار موجود در هوا
آلاینده های گرد و غبار و هوا مانند اسپور قالب می توانند طیف گسترده ای از مشکلات از جمله واکنش های آلرژیک و عفونت ها را ایجاد کنند. این امر در خانه هایی با رطوبت پایین تر از 40٪ تسریع می شود و به راحتی می توان آن را به مشکل سختی تبدیل کرد. با این حال ، حفظ درصد رطوبت نسبی کافی در همه زمان ها با استفاده از یک مرطوب کننده مسکونی باعث جلوگیری از گرد و غبار و آلاینده های موجود در مسیرهای آنها می شود. این ذرات موجود در هوا را محکم به هم می چسباند و باعث رسوب شدن آنها می شود.
مانند استفاده از محافظ صفحه نمایش در گوشی هوشمند خود در حمام ب، جایی که گرد و غبار و آلاینده ها از اتصال محکم تر و وزن سنگین تری برای ایجاد جو پاک و خالص سقوط می کنند، در نظر بگیرید.


3. هیدراتاسیون کافی و منظم
خانه ای که از رطوبت ثابت 40-60٪ برخوردار باشد ، امکان هیدراتاسیون مناسب را فراهم می آورد. این امر در برابر آسیب به پوست و مو به خشکی صورت، خارش ، لکه دار شدن و انتهای شکاف محافظت می کند. از پوسته پوسته شدن ، ترک خوردگی و زبری نیز در شرایط رطوبت کافی جلوگیری می شود. این باعث می شود پوست شما پر جنب و جوش و سالم بماند و موها به مراتب قابل کنترل تر و قوی تر باشند. اگر مبلمان چوبی ، آثار هنری با ارزش و یا آلات موسیقی حساسی مانند پیانو یا ویولن دارید ، رطوبت مناسب در مقابل ترک خوردگی ، تاب زدن و سایر تغییرات بعدی تولید شده توسط یک فضای خشک محافظت می کند. علاوه بر این ، کفپوش های چوبی نیز برای مدت طولانی تر در شکل بهتری باقی می مانند. چنین محصولاتی برای حفظ شکل و ترکیب مورد نظر خود بدون ایجاد مشکل یا اثرات ناخواسته، به رطوبت متعادل نیاز دارند.


4. کاهش شوک الکترواستاتیک
رطوبت زدایی کامل منزل برای محافظت در برابر شوک های الکترواستاتیک و توسعه الکتریسیته ساکن بسیار مهم است که می تواند از شوک های مزاحم و تحریک کننده متوقف شود. علاوه بر این ، از خانه شما در برابر آتش سوزی های ناشی از تخلیه الکتریکی ساکن ، خصوصاً در ماه های زمستان ، محافظت می کند. برای کسانی که دارای خانه های هوشمند یا الکترونیکی حساس هستند ، رطوبت داخلی بین 40-60 درصد باعث جمع شدن الکترواستاتیک می شود و به دلیل کاهش چشمگیر در بارگیری ، از خانه ، ساکنان و اثاثیه شما محافظت می کند.


5.هوای خالص و تمیز
هنگامی که در هوای خشک تنفس می کنیم ، جذب کافی اکسیژن و انتقال آن به جریان خون ما دشوارتر است. این می تواند منجر به افزایش خستگی و همچنین کاهش غلظت اکسیژن در هوا شود. ترکیب گرد و غبار موجود در هوا و آلاینده هایی که در هوای خشک وجود دارد می تواند باعث ناراحتی شما شود و شما را فوق العاده بیمار کند. گلودرد منظم ، سردرد و چشم های خسته و سوزش پوست از علائم شایع خشکی هوا است. با نصب و بهره برداری از یک مرطوب کننده مسکونی ، می توان رطوبت یک خانه را در سطوح مناسب حفظ کرد و هوا را از طریق پراکندگی رطوبت و اتصال گرد و غبار تمیز کرد. کسانی که مشکل تنفسی دارند یا بیماری هایی مانند آسم از یک فضای کنترل شده بهره مند شوند. شما میتوانید برای رفع نم و رطوبت خانه خود با کارشناسان شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید و نم و رطوبت را از خانه خود برطرف کنید.