تشخیص ترکیدگی لوله در محل با استفاده از مکانیزم ها و لوازم پیشرفته به همراه تکنسین های کارآزموده در مدت زمان اندک امکان پذیر است. تمامی لوازم و دستگاه های مورد نیاز برای مرمت لوله ها به همراه تیم تکنسین ها ارسال می شود. تعمیرات لوله کشی پس از تشخیص محل ترکیدگی انجام خواهد شد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های مدرن و در مدت زمان بسیار کوتاه به شما کمک می کند با صرف هزینه های بسیار کم بدون تخریب مناطق مشکوک دیگر به راحتی نشتی آب را در مدت زمان کوتاه برطرف نمایید. امکان شناسایی و رفع نشتی یا شکستگی لوله های آب در عمیق ترین محل با استفاده از دستگاه های با طول موج بلند امکان پذیر است. این دستگاه ها با مکانیزم های پیشرفته طراحی شده اند امکان تغییر طول موج آن ها در نقاط مختلف ساختمان وجود دارد. تشخیص ترکیدگی لوله در تهران و شهرهای بزرگ که نیاز به مرمت در مدت زمان کوتاه دارند با استفاده از این روش ها امکان پذیر می باشد.

بعضی از روش های سنتی برای پیدا کردن محل نشتی لوله ها به مدت زمان طولانی و صرف هزینه های زیاد مرمت مجدد نیاز دارند. این هزینه ها نه تنها باعث اتلاف وقت و افزایش خرابی ساختمان ها می شود بلکه هزینه های مرتبط با مرمت ساختمان نیز افزایش پیدا می کند زیرا محیط زیادی برای پیدا کردن محل دقیق نشتی تخریب می شود. امروزه استفاده از دستگاه های مخصوص تشخیص ترکیدگی لوله در غرب تهران با سایر محل ها به شما کمک می کند بدون نیاز به هزینه های زیاد و اتلاف وقت در تمام طول 24 ساعت شبانه روز با استفاده از تکنسین های مجرب مراکز تاسیساتی به راحتی محل نشتی را در مدت زمان بسیار کم پیدا کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله

در صورتی که محل نشتی یا شکستگی لوله ها تشخیص داده شود می توان در همان زمان عملیات مرمت لوله ها آغاز شود. امروزه علی رغم پیشرفت تکنولوژی اما گران شدن مصالح ساختمانی و افزایش مدت زمان مورد نیاز برای بهبود تخریب ساختمان به صرفه نمی باشد. همچنین استفاده از روش های پیشرفته با دستگاه های مدرن می تواند تا حدود زیادی از آلودگی های محیطی پس از تشخیص محل نشتی جلوگیری کند.

تشخیص ترکیدگی انواع لوله آب با دستگاه

انواع لوله های آب اعم از لوله آب شوفاژ، موتورخانه و لوله های آبی که در سطح قرار گرفته است به راحتی قابل روئت هستند در نتیجه تشخیص شکستگی یا نشتی آب با استفاده از این روش ها به راحتی امکان پذیر است. مهم ترین عامل در ایجاد شکستگی لوله های آب فرسودگی لوله های می باشد. اتصالات نامناسب باعث وارد آمدن فشار به لوله ها می شود در نتیجه امکان نشتی لوله های آب بیشتر خواهد شد. استفاده از تکنسین های برجسته شرکت های تاسیساتی به شما کمک می کند مکان هایی که امکان نشتی مجدد دارند به راحتی ترمیم شوند. تشخیص ترکیدگی لوله آب ساختمان در محل باید با دقت کامل و در مدت زمان کوتاه انجام شود زیرا افزایش زمان تشخیص شکستگی احتمال ایجاد نم زیر دیوارهای اصلی و بار بر ساختمان را بیشتر می کند در نتیجه هزینه های ناشی از لکه گیری و از بین بردن رطوبت کف و دیوار ها به هزینه های مرمت اضافه می شود.

انواع دستگاه های نشتی یاب لوله ها

دستگاه های نشتی یاب به دو دسته تقسیم می شوند این دستگاه ها شامل دستگاه های حرارتی و دستگاه های فراصوت هستند. دستگاه های حرارتی دارای حرارت سنج محیطی می باشند که با استفاده از حرارت لوله ها در مکان هایی مانند شوفاژ خانه یا موتور خانه ها می توانند نشتی سطوح را تشخیص دهند. دستگاه های فراصوت نوع دیگری از نشتی یاب لوله ها هستند که برای نشتی یابی لوله های که در عمق قرار گرفته اند استفاده می شوند و با بازخورد این اشعه ها به لوله ها کوچک ترین نشتی ها قابل تشخیص هستند و می توان با کمترین تخریب در کوتاه ترین زمان آنها را بازسازی کرد. نشتی یابی لوله هایی که در توالت فرنگی یا سایر بخش های زیر زمینی استفاده شده است با این روش امکان پذیر می باشد.