لوله کشی آب و فاضلاب، سهولت دسترسی به این نیاز های اولیه زندگی بشر را ساده نموده است. نزدیک یک قرن است که در ایران لوله کشی آغاز شده است و زندگی شهروندان را دستخوش تغییرات مثبتی در طی این یک قرن نموده است. حال امروزه با گسترش زندگی آپارتمانی، گاهی مشکلاتی نظیر ترکیدگی لوله پیش می آید. در اینصورت باید کار را به افراد متخصص بسپارید، اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید و نیازمند به تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر می باشید با آسودگی خاطر این که را به ما بسپارید.

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر

تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با دستگاه و بدون نیاز به تخریب انجام می شود. روش کار این دستگاه نیز به این صورت است که در یک محفظه کپسولی شکل، گیرنده و فرستنده ی امواج وجود دارد که در سطوحی که امکان ترکیدگی لوله در آن وجود دارد، آن محفظه کپسولی را حرکت می دهیم و دستگاه با کمک فرآیند های تشخیص کامپیوتری ترک و شکستگی را از امواج برگشتی که به آن می رسد، تشخیص می دهد.

مزایای استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر

این روز ها تکنولوژی به خدمت آدمی درآمده است تا آسایش و رفاه را به زندگی او بیاورد، تشخیص ترکیدگی لوله نیز از این قاعده مستثنی نیست و می توان بدون نیاز به تخریب ساختمان به راحتی توسط این دستگاه آن نقطه ی خاص که ترکیدگی و نشت لوله وجود را شناسایی نمود و اقدام به تعمیر آن کرد. اگر این دستگاه وجود نداشت، همانند گذشته ها به ناچار باید قسمت های مورد ظن را تخریب می کردیم تا به ترکیدگی لوله برسیم، که این روش هزینه های مالی و زمانی را به صاحب خانه تحمیل می نمود. ما نیز در این شرکت با تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر به کمک شما می آییم تا با کم ترین هزینه و یکبار برای همیشه مشکل ترکیدگی و نشت لوله در آن قسمت خاص از ساختمانتان را مرتفع نماییم.

در کشور ما این دستگاه امروزه کاربرد های فراوانی یافته است. شرکت های خدماتی مربوط به آب و فاضلاب از مزایای این دستگاه در جهت تشخیص ترکیدگی لوله و یافتن نقطه ی نشت آب بهره مند گشته اند، که ما نیز در این شرکت و در اسلامشهر برای ساکنین این شهر این تکنولوژی را به خدمت در آورده ایم تا خدمتی بی نقص و کامل را به شما عرضه داریم.

ضریب اطمینان تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با ضریب خطای ۱۰ سانتی متر، قطعا نقطه ی مورد نظر که دچار نشت شده است را شناسایی می کند و به اطلاع ما می رساند. بنابراین باتوجه به این ضریب اطمینان، می توانید بدون نگرانی از تخریب بی جهت مصالح گران قیمت خود، تشخیص به موقع و دقیق ترکیدگی لوله را داشته باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله تا عمق یک و نیم متری قابل انجام است و در اعماق بیشتر از آن تشخیص درستی عاید شما نخواهد، که البته شایان ذکر است بیش ترین عمقی که لوله های ساختمان در آن کار گذاشته می شود از یک سوم این عمق نیز کمتر است؛ بنابراین اگر دچار این مشکل شده اید، می توانید کار تشخیص ترکیدگی لوله را به ما بسپارید.

اهمیت تشخیص به موقع ترکیدگی و نشت آب در ساختمان به حدی است که اگر به موقع انجام نشود به سایر مصالح ساختمان شما آسیب جدی وارد می گردد که منجر به هزینه ای سنگین خواهد شد.

در ساختمان های قدیمی تر که از لوله های فلزی برای انتقال آب در بدنه ی ساختمان استفاده شده است، احتمال فرسودگی این لوله های پس از گذشت چند سال وجود دارد. در بدنه ی ساختمان با علایمی همچون تغییر رنگ دیوار می توان، به نشت آب پی برد اما در لوله های همکف چنین علایمی بروز نمی کند و تن ها راه بستن همه ی خروجی های آب و سپس چک کردن کنتور می باشد اگر هنوز درجه ی کنتور آب در حال چرخیدن باشد، ساختمان شما دچار نشت و ترکیدگی لوله آب شده است و اگر که ساکن اسلامشهر هستید، برای رفع این مشکل با ما برای تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر در تماس باشید.

در پایان امیدواریم که با چنین مشکلی مواجه نشوید؛ اما باید بدانیم که این مسایل در ساختمان گریز ناپذیر است و به ترین راه برای مواجه با آن تشخیص و اقدام به موقع خواهد بود.