You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی با دستگاه های دارای مادون قرمز و اشعه گاما سریع ترین راه پیدا کردن نشتی لوله ها بدون تخریب کل مسیر لوله است.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 6 minutes

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

تشخیص ترکیدگی لوله ها باید قبل از ایجاد تخریب و نم در فوندانسیون سازه های عمرانی و دیوار ساختمان ها باشد و این جزو اولین اقدامات مرکز نشت یابی و تعمیر لوله ها است. معمولا لوله های فاضلاب به دلیل نزدیکی به سطح زمین ، سریع تر دچار شکستی می شوند. در نتیجه تعمیرات این لوله ها باید سریع و بی درنگ انجام شود. نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های آب به دلیل هدر رفتن آب و ایجاد نم در خاک باید بسیار سریع انجام شود. معمولا لوله های آب در عمق بیشتری قرار دارند و ترکیدگی یا شکستگی این لوله ها به دلیل تحمل فشار زیاد است.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های دارای مادون قرمز و اشعه گاما سریع ترین راه پیدا کردن نشتی لوله ها بدون تخریب کل مسیر لوله است. زمان استفاده از این روش معمولا در همان ساعات اولیه نشتی لوله ها می باشد. عدم نشت یابی صحیح با سرعت بالا باعث هدر رفتن حجم عظیم آب و گاها قحطی آب تا یک روز می شود.

از آنجا که معمولا لوله در عمق زمین یا دیوارها کار گذاشته می شود گاها تشخیص ترکیدگی لوله ها به سادگی امکان پذیر نیست. بهترین راه ، استفاده از دستگاه هایی است که نشتی لوله ها را با استفاده از تشخیص فشار آب خروجی انجام می دهند. معمولا این دستگاه در اختیار همه افراد قرار دارند و کاراصلی این دستگاه ها تشخیص بازتاب اشعه گاما در برخورد با سطوح لوله ها است. روش های دیگری برای شناخت ترکیدگی و نشتی لوله ها وجود دارد که معمولا جزو روش های خانگی هستند و نمی توانند تشخیص ترکیدگی لوله را سریع انجام دهند مگر اینکه لوله ها در سطح دید غیر مسلح قرار گیرند.

راه های تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

روش ظاهری

بی شک این روش ساده ترین راه برای تشخیص ترکیدگی لوله است. معمولا روش تشخیص ظاهری ترکیدگی لوله ها تنها برای لوله های که در سطح قرار دارند امکان پذیر می باشد. مهم ترین نشانه های این نوع ترکیدگی لوله ها خیس شدن سطوح می باشد که با لمس آن می توانید به میزان نشتی لوله ها پی ببرید. این روش برای لوله هایی که در سطح زمین هستند امکان پذیر می باشد. اما برای لوله هایی که در عمق خاک قرار گرفتند به هیچ وجه کارایی ندارد.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص نم، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب و لوله کشی شوفاژ با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

روش های نوین تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران سریع در این حالت انجام می شود. تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه جزو اولین روش های نوین استفاده شده در شرکت های تخلیه چاه یا حتی شرکت آب و فاضلاب است. معمولا دستگاه هایی که در شرکت های تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران یا مرکز استفاده می شوند با ارسال امواج رادیویی و صوتی بلند به عمق لوله ها و بازتاب آنها می توانند تشخیص ترکیدگی لوله را به سرعت انجام دهند.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه ممکن است از روش های خانگی کمی بیشتر باشد اما عملا شما را از اتلاف وقت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله های بعدی ناشی از بازسازی تخریب های نم و رطوبت فونداسیون منازل یا نشست خاک در امان نگه می دارد. این شرکت ها دارای تکنسین هایی هستند که به صورت 24 ساعته به محله های اطراف خدمات رسانی می کنند. پس از ترکیدگی لوله ها امکان اتلاف وقت وجود ندارد زیرا ممکن است حجم عظیمی از آب حتی به سطح خیابان ها جاری شود.

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران
تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

دلایل استفاده از روش های نوین تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران به جای روش های خانگی

مهم ترین دلیل استفاده از روش های نوین تشخیص نشت یابی لوله ها جلوگیری از تخریب های بعدی است. استفاده از روش هایی مانند روش های چشمی و یا کنترل کنتور آب ممکن است به مدت ها زمان نیاز داشته باشد. اما روش های نوین تنها درچند دقیقه می توانند نشتی آب را به سرعت تشخیص دهند و بدون تخریب در محل های دیگر نشتی را برطرف کنند.

تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب در سایر بخش های لوله های آب وفاضلاب مهم ترین دلیل استفاده از این روش ها به جای روش های قدیمی است. کیفیت این روش نه تنها باعث درامان ماندن بقیه لوله ها می شود بلکه از تخریب سایر بخش های ساختمان جلوگیری می کند. هزینه استفاده از این روش نسبت به اتلاف آب در روش های چشمی و ظاهری بسیار کمتر است.

جهت اطلاع از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه٬ می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۸۵۵۸۴۱ تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

یکی از مهم ترین مشکلاتی که خانواده ها با آن رو به رو می شوند، ترکیدگی لوله های ساختمان است. به طور متوسط هر خانواده سالانه 11 هزار گالن آب را به خاطر چکه و نشتی لوله های آب هدر می دهند؛ که این معادل 270 بار روشن کردن ماشین لباسشویی است. برخی چکه ها ساده و جزئی هستند و به راحتی می توان منبع این چکه کردن را پیدا کرد، اما برخی نشتی ها هم پنهان هستند و آسیبی که این گونه نشتی ها وارد می کنند به مراتب بیشتر چکه های ساده و جزئی است.

چرا که به بنای ساختمان آسیب جدی وارد می کنند و ممکن است هزینه ترمیم آن ها به چندین میلیون تومان برسد. به همین علت معمولا نحوه تشخیص ترکیدگی لوله در این موارد پنهان از طریق دستگاه ها و روش های تخصصی انجام می گیرد. برای اطلاع از نشانه های تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران و روش های نشت یابی و راهکار های تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قسمت های مختلف ساختمان حتما این مقاله از گروه برند تکنسین شهر را دنبال کنید.

عوامل مختلفی مانند فرسودگی لوله های ساختمان ، میزان فشار آب در لوله های ساختمان، استاندارد نبودن لوله های آب و فاضلاب به کار رفته در ساختمان، عایق نبودن لوله ها در فصل های سرد سال ، ریخته شدن مواد شیمیایی در اطراف لوله های فلزی که در اثر واکنش های شیمیایی پوسیده می شوند، لوله کشی غیر حرفه ای، استاندارد نبودن لوله های آب گرم و سرد همگی می توانند در ترکیدگی لوله های ساختمان نقش داشته باشند.

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران، تشخیص نشتی لوله آب، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه، نشت یابی لوله غرب تهران، نشت یابی لوله شمال تهران، ترکیدگی لوله آب شمال تهران، ترکیدگی لوله آب غرب تهران، ترکیدگی لوله آب شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با دستگاه

از خدماتی که ساکنین ساختمان های مرکز تهران لازم دارند، این است که برای تشخیص ترکیدگی لوله ها و اطلاع از خرابی آن ها از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده شود. بیشتر افراد تا زمانی که روی دیوار ها و سقف ساختمان رطوبت و نم ایجاد نشود و یا با افزایش هزینه قبص آب رو به نشوند به این موضوع پی نخواهند برد، بنابراین متحمل ضررهای زیادی می شوند و حتی ممکن است آسیب های جبران ناپذیر دیگری نیز در پی داشته باشد. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله طوری طراحی شده است که با سنسور هایی که در آن قرار گرفته است شروع به تولید فرکانس هایی می کند و در نهایت منشا ترکیدگی لوله را تشخیص می دهد.

برای تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، ابتدا باید تمام شیر های ساختمان بسته شود و دستگاه هایی که با آب رابطه مستقیم دارند مانند کولر، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی خاموش شوند. سپس عددی که در کنتور نمایش داده شده است یادداشت شود، باید بعد از گذشت نیم ساعت دوباره کنتور آب بررسی شود اگر عددی که قبلا یادداشت شده بود تغییر کرد نشان دهنده نشتی و ترکیدگی لوله ساختمان است. البته این راهکار برای نشتی های بالا قابل استفاده است.

اگر در ساختمان مدام صدای چکه آب شنیده می شود و لی منبع آن قابل تشخیص نیست احتمال می رود که لوله های ساختمان دچار ترکیدگی شده اند و چون تشخیص آن در حالت عادی سخت است، برای پیدا کردن منشا آن باید از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده شود.

قارچ ها و کپک هایی که روی دیوار ساختمان ظاهر می شوند معمولا در اثر نشتی لوله ها به وجود می آیند، قارچ ها بیشتر در فضایی هایی که رطوبت داشته باشد به وجود می آیند که روش مناسبی برای تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان است.

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

  1. دستگاه های حرارتی که بیشتر برای تشخیص تر کیدگی لوله های آب و موتور خانه ها و … استفاده می شود.
  2. دستگاه های مادون قرمز که بیشتر برای تشخیص ترکیدگی لوله هایی که در عمق زمین هستند کاربرد دارند.

نشانه های ترکیدگی لوله مرکز تهران

• افت ناگهانی فشار آب
• نم زدن و پف کردن گچ دیوار یا سقف ساختمان
• شنیدن صدای چکه آب یا صدای نامعمول دیگر در زمان سکوت
• بیشتر شدن مبلغ آب بدون تغییر خاص در مصرف همیشگی

اقدامات لازم هنگام ترکیدن لوله آب

  • قطع کردن آب و برق: در صورت تشخیص ترکیدگی لوله اولین کاری که لازم است ساکنین ساختمان انجام دهند، قطع کردن آب و برق است. قطع کردن آب مانع از آسیب رسیدن به بقیه لوله های ساختمان می شود و با قطع کردن برق نیز از خطرات احتمالی که ممکن است برای ساکنین ساختمان به وجود بیاید جلوگیری می شود. این دو مرحله از مهم ترین اقداماتی است که ساکنین ساختمان در هنگام ترکیدگی لوله باید انجام دهند.
  • تخلیه کردن شیر های آب سرد: بعد از اینکه ساکنین مراحل اول را انجام دادند باید شیر های آب سرد را باز کنند تا آب سردی که داخل لوله ها مانده خارج شود تا از یخ زدن آبی که در لوله ها مانده است جلوگیری شود و فشاری که در لوله ها وجود دارد، آزاد شود.
  • خاموش کردن سیستم های گرمایشی و تخلیه کردن شیر های آب گرم
  • به جریان انداختن هوای گرم در محیط : اگر هوا آنقدر سرد است که لوله های ساختمان یخ زده است باید ساکنین سعی کنند که هوای گرم در ساختمان به جریان بیفتد تا یخ لوله ها باز شود.
  • جمع کردن آب ریخته شده در اثر ترکیدگی: برای این که از ایجاد قارچ و کپک جلوگیری شود باید سریعا آبی که در اثر ترکیدگی لوله ریخته شده است، جمع و پاکسازی شود.
  • تماس گرفتن با یک لوله کش مجرب

مزایای دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به تخریب ساختمان نیست و به راحتی می توان محل ترکیدگی لوله را تشخیص داد. از دیگر مزایای این دستگاه این است که در زمان صرفه جویی می شود و همین امر باعث می شود که هزینه های لازم برای تشخیص ترکیدگی لوله به شدت کاهش پیدا کند و در کمترین زمان ممکن مشکل ترکیدگی لوله رفع شود و مانع وارد شدن آسیب های دیگر به ساختمان می شود. بنا براین اگر از دستگاه استفاده نشود ممکن است جای ترکیدگی لوله به اشتباه تشخیص داده شود که در این صورت هم به ساختمان آسیب می رسد و هم اینکه ساکنین ساختمان متحمل هزینه های اضافی دیگری نیز خواهند شد.

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تعمیرات لوله های آب شمال تهران، تعمیرات لوله های آب غرب تهران، تعمیرات لوله های آب شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه شمال تهران، تعمیر لوله با دستگاه شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه غرب تهران، تعمیر لوله آب شمال تهران، تعمیر لوله آب شرق تهران، تعمیر لوله آب غرب تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران

هزینه ای که ساکنان ساختمان برای تشخیص ترکیدگی لوله باید پرداخت کنند به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر نحوه تشخیص با دستگاه باشد هزینه آن ثابت است؛ ولی گاهی نحوه تشخیص ترکیدگی لوله زمان بر است که با توجه به طولانی شدن آن ممکن است باعث افزایش هزینه شود، نکته دیگری که ممکن است در قیمت گذاری تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر بگذارد استفاده از تجهیزات و مصالح ساختمانی است.

جمع بندی

با توجه به نکاتی که گفته شد استفاده از دستگاه برای تشخیص ترکیدگی لوله در تهران و جلوگیری از آسیب های احتمالی می تواند راهکار مناسبی باشد، با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله کل ساختمان را تخریب کرد. بنابراین هزینه هایی که باید برای بازسازی ساختمان انجام شود به شدت کاهش پیدا می کند و در زمان صرفه جویی می شود.

برای تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران قطعا حضور یک متخصص لازم است، که گروه تکنسین شهر آماده خدمت رسانی با نازل ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن به همه افرادی است که برای تشخیص ترکیدگی لوله های ساختمان خود به افراد مجرب نیاز دارند، می باشد. افرادی که نیاز به مشاوره رایگان دارند می توانند با شماره های مندرج در سایت تکنیسین شهر در تماس باشند.

سوالات متداول

بهترین روش تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران که هزینه کمتری داشته باشد چیست؟

روش مناسب که از بالاترین دقیق برخوردار است روش تشخیص به وسیله دستگاه های پیشرفته می باشد که کار را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام می دهد.

علت استفاده از روش های پیشرفته برای نشت یابی لوله چیست؟

ازآنجایی ترکیدگی لوله و یانشتی به عنوان هزینه اضافه تلقی می شود، همه به دنبال راه هایی برای رفع این مشکل با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن است که با دقت بالا هم صورت گیرید. ازهمین رو روس تشخیص با دستگاه مقرون به صرفه و بهتر می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.