You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله تهران

تشخیص ترکیدگی لوله تهران

ساختمان های تهران بزرگ و پرجمعیت است و نشت و ترکیدگی لوله در یک واحد می تواند، منجر به ورود آسیب های جدی به تمامی ساختمان شود. به همین دلیل تشخیص سریع ترکیدگی لوله اهمیت بسیاری دارد. در ادامه با تکنیسین شهر همراه باشید تا نکاتی را درباره تشخیص ترکیدگی لوله تهران با هم بررسی کنیم.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 minutes

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

امروزه یکی از روش های سریع و مدرن تشخیص ترکیدگی لوله تهران استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه بدون نیاز به تخریب و در زمانی کوتاه صورت می گیرد و کمترین آسیب را به ساختمان شما وارد می کند. در ادامه شما را با روش های تشخیص ترکیدگی لوله و انواع دستگاه های نشت یاب آشنا خواهیم کرد.

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران با دستگاه

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله

نشت و ترکیدگی لوله ها با عواملی همراه است که به شرح زیر می باشد:

مشاهده قبض آب

نشت لوله ها معمولا در ابتدا با سوراخ های بسیار ریزی اتفاق می افتد. و این سوراخ ها به مرور بزرگ شده و منجر به ترکیدگی لوله می گردد. در نتیجه هنگامی که تغییر محسوسی در قبض آب خود مشاهده کردید، می توانید متوجه وجود نشت در لوله های ساختمان خود شوید.

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر با پرسنل آموزش دیده و دانش فنی بسیار بالا می باشد. در صورت نیاز به رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید. برای رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید.

چک کردن کنتور آب

برای این کار ابتدا تمامی شیرهای ساختمان را ببندید. سپس عدد موجود بر روی کنتور را یادداشت کنید. بدون این که شیر ورودی آب را باز کنید، دو الی سه ساعت بعد مجدد عدد روی کنتور را یادداشت کنید. در صورتی که تغییری در این اعداد مشاهده نمودید قطعا یکی از لوله های ورودی آب دچار نشت شده است.

مشاهده قارچ و کپک روی دیوار

امروزه تمامی لوله های ساختمان به صورت توکار نصب می شوند. به همین دلیل نشت لوله در ابتدا مشخص نبوده و سپس با رسیدن آب به قسمت سطحی ساختمان خود را نشان می دهد. بنابراین در صورتی که علائم قارچ و کپک را بر روی دیوار ساختمان مشاهده کردید باید علت را جویا شوید و در صورت نیاز سریعا برای تشخیص ترکیدگی لوله با یک متخصص تماس بگیرید.

برای تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید تا مشکل شما توسط کارشناسان مجرب مجموعه حل شود. تعمیرات لوله های آب غرب تهران از دیگر خدمات مجموعه تکنیسین شهر می باشد. تعمیرات لوله های آب شمال تهران توسط مجموعه تکنیسین شهر قابل انجام می باشد.

شنیدن صدای آب

لوله کشی های سطحی هنگامی که نشت پیدا می کنند از طریق صدا خود را نشان می دهند. برای این کار در شب که سکوت بیشتری برقرار است، به صداها گوش کنید. در صورت شنیدن صدای حرکت آب و یا چکه کردن با یک لوله کش و تعمیرکار تماس بگیرید تا پیش از ورود آسیب به ساختمان این مشکل رفع شود.

کاهش فشار آب

هنگامی که آب از یک قسمت از ساختمان هرز برود، بر روی فشار قسمت های دیگر نیز تاثیر می گذارد. بنابراین در صورتی که تغییری را در فشار ساختمان احساس کردید با یک تعمیرکار تماس گرفته تا شما را در این راستا راهنمایی و حمایت کند.

ترک بر روی سقف و کفپوش

در صورتی که به موقع به مشکل نشت لوله پی نبرید مشکل بزرگ تر خواهد شد. و ممکن است ترک هایی را بر روی قسمت های مختلفی ساختمان ایجاد کند. بنابراین وجود ترک در هر قسمت از خانه می تواند یکی از راه های تشخیص ترکیدگی لوله باشد. در این صورت با تعمیرکاران تکنیسین شهر تماس حاصل نمایید.

افت فشار پکیج

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فشار پکیج شما به صورت ناگهانی افت کند و به هیچ روشی نمی توانید فشار آن را مجدد به حالت نرمال بازگردانید. در این صورت امکان نشت و ترکیدگی لوله ها وجود دارد. بنابراین لوله های آب ورودی را مورد ارزیابی قرار دهید.

تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه به خصوص ترکیدگی لوله کف ساختمان کار آسانی نیست و نیاز به دقت بالایی دارد. ترکیدگی لوله کف ساختمان یکی از بزرگترین مشکلات در ساختمان می باشدکه اگر زمان تشخیص و رفع نشتی آن به تاخیر بیفتد،هزینه و مشکلات بزرگی را برای ساختمان به همراه خواهد داشت. تکنسین شهر می تواند شما را در این زمینه کمک کند ،کارشناسان این مجموعه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران
روش تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

روش تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

برخی از ترکیدگی های لوله آب با چشم قابل مشاهده نیست ،نشتی و ترکیدگی لوله کف ساختمان نیز جزو همین موارد می باشد اما با مشاهده قبض آب در آخر ماه می توان به وجود نشتی و ترکیدگی لوله آب و فاضلاب پی برد.

باید از نشانه های ترکیدگی و نشتی لوله آب آگاهی کامل داشته باشید زیرا تشخیص نشتی به خصوص ترکیدگی لوله کف ساختمان کار آسانی نیست و نیاز به دقت بالایی دارد.

در ادامه مقاله با کارشناسان و مشاورین تکنسین شهر همراه باشید تا روش های تشخیص ترکیدگی لوله تهران در کف ساختمان را برای شما بیان کنند و راهکارهای مناسب و مقرون به صرفه ای را برای رفع نشتی و ترکیدگی لوله آب داشته باشند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران را به شرکت تکنیسین شهر بسپارید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران از دیگر خدمات شرکت تکنیسین شهر می باشد. در صورت نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران با مجموعه تکنیسین شهر با سال ها سابقه درخشان تماس بگیرید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران از دیگر خدمات مجموعه تکنیسین شهر می باشد.

موارد مهم در تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

یکی از مهم تریم موارد در تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب کف ساختمان تغییر رنگ و وجود رطوبت و نم در آن بخش است. از نشانه های مهم وجود نشتی و ترکیدگی لوله کف ساختمان وجود رطوبت و نم است که در اثر نشتی و ترکیدگی لوله ایجاد می شود.

در صورت مشاهده هرگونه فرورفتگی یا نشتی و ترکیدگی در لوله آب و فاضلاب ساختمان سریعا در اولین فرصت جهت تعمیر و بازسازی آن اقدام نمایید تا مشکلات و خرابی های جدی تر ایجاد نشود. در صورت نفوذ رطوبت به بخش های مختلف ساختمان که در اثر نشتی و ترکیدگی لوله ایجاد شده است، احتمال تخریب و فرونشت در کف ساختمان وجود دارد . چنان چه هر گونه ترکیدگی یا نشت در لوله آب را مشاهده کردید ،از افراد متخصص در این زمینه برای رفع نشتی لوله آب و فاضلاب کمک بگیرید.

این افراد برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می توانند بدون خرابی و ایجاد هزینه های بیشتر اقدامات لازم را جهت تعمیز و بازسازی لوله آب انجام دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه تکنسین شهر با مشاورین و کارشناسان در ارتباط باشید. کارشناسان مجموعه تکنسین شهر دانش و تجربه کافی را در این زمینه دارند و می توانند با دستگاه و تجهیزات مدرن در کوتاه ترین زمان و با هزینه مناسب ترکیدگی لوله کف ساختمان را تشخیص دهند و برای رفع آن اقدام نمایند.

برای اطلاع از قیمت خدمات این مجموعه با بخش مشاوره ای ما در تماس باشید. فرسودگی لوله آب یکی از مواردی است که باعث ایجاد نشتی و ترکیدگی لوله کف ساختمان می شود .با گذشت زمان و در اثر فشار ناگهانی در لوله های فرسوده نشتی و ترکیدگی لوله ایجاد می شود . برای جلوگیری از بروز خطرات ناشی از ترکیدگی لوله کف ساختمان بهتر است در صورت مشاهده هر گونه تغییر در فشار آب و وجود رطوبت و نم در آن بخش سریعا با شرکت های متخصص در زمینه تعمیر لوله کشی آب و ساختمان تماس حاصل فرمایید.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه نشت یاب

تشخیص ترکیدگی لوله تهران
تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه نشت یاب

دستگاه های نشت یاب در سه نوع زیر وجود دارد:

دستگاه نشت یاب مادون قرمز

نشت یاب های مادون قرمز با استفاده از سیگنال های مادون قرمز می توانند نشت و یا ترکیدگیهای لوله را در اعماق زمین تشخیص دهند و نتیجه حاصله را بر روی صفحه نمایش موجود در دستگاه برای شما به نمایش بگذارند.

استفاده از دستگاه نشت یاب حرارتی برای تشخیص ترکیدگی لوله

اختلاف دمایی یکی از راه هایی است که نشت یاب های حرارتی با بهره گیری از آن ها می توانند محل دقیق نشت را بدون نیاز به تخریب به شما نشان دهند.

استفاده از دستگاه نشت یاب صوتی برای تشخیص ترکیدگی لوله

استفاده از نشت یاب های صوتی در ایران رواج بسیاری دارد. این دستگاه ها قادر هستند صدای نشت و ترکیدگی لوله را از پشت دیوار و یا در سطح زمین نیز تشخیص دهند. این نشت یاب ها دقت بالایی دارند و کار کردن با آن ها راحت تر است.

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله تهران

یکی از اصلی ترین مزایای این کار تشخیص سریع و دقیق محل نشت، و کاهش آسیب های وارده، به ساختمان می باشد. همچنین با استفاده از دستگاه های نشت یاب، نیازی به کندن تمامی قسمت های لوله نیست. تنها قسمت آسیب دیده را تعویض کنید.  بنابراین هزینه کمتری را برای شما به دنبال دارد. بنابراین به طور کلی می توان گفت،  تشخیص ترکیدگی لوله تهران با استفاده از دستگاه می تواند هزینه های تعمیرات شما را کاهش دهد.

نشت یابی لوله تهران را به مجموعه تکنیسین شهر بسپارید. تشخیص نشتی لوله آب از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد. در صورت نیاز به خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید. لوله کشی شوفاژ از دیگر خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تهران

تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه کمی سخت تر است. زیرا ساختمان های تهران دارای سیستم لوله کشی به هم پیوسته ای هستند. و گاهی ممکن است که نشت لوله در واحد کناری و یا بالایی اتفاق افتاده و آسیب های آن به ساختمان شما وارد شده باشد.

بنابراین میزان زمانی که برای تشخیص ترکیدگی لوله بر روی قیمت آن با دستگاه تاثیرات مستقیمی دارد. در نتیجه برای برآورد قیمت دقیق نشت یابی ابتدا باید تعمیرکار به محل مورد نظر مراجعه کند.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران
خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

شرکت نشت یابی تکنیسین شهر دارای تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته به جهت تشخیص سریع و بدون تخریب محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله می باشد.

با توجه به این که نشت و ترکیدگی لوله در هر ساعت از شبانه روز ممکن است اتفاق بیفتد. سرویس کاران تکنیسین شهر به صورت شبانه روز در حال فعالیت هستند، تا به سرعت مشکل شما را برطرف کنند.

تکنیسین شهر در تمامی قسمت های شرق، غرب، جنوب و شمال تهران آماده ارائه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران است. و با تشخیص سریع و دقیق نشت و ترکیدگی لوله می تواند آسیب های وارد شده به ساختمان را به حداقل برساند. در صورتی که هر یک از علائم نشت لوله را در ساختمان خود مشاهده کردید. با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

لوله کشی روکار بهتر است یا توکار از دیگر مقاله های سایت تکنیسین شهر می باشد که پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید. برای رفع نم و رطوبت در منزل و یا تشخیص نم و رطوبت در ساختمان با شرکت تکنیسین شهر در تماس باشید. شرکت تکنیسین شهر در زمینه تشخیص نم به صورت تخصصی فعالیت می کند.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران با تضمین پیدا کردن محل دقیق انجام می شود؟

بله همکاران ما به طور قطع با تجربه بالایی که دارند محل ترکیدگی را پیدا می کنند. همچنین کاملا اصولی و تضمینی ترگیدگی لوله را برطرف می کنند.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تهران و رفع آن چقدر است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در تهران و رفع آن٬ به محل ترکیدگی و میزان آسیب لوله بستگی دارد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.