You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با دستگاه فرایندی کاملا تخصصی بوده که توسط افراد با تجربه و حرفه ای قابل انجام می باشد از این رو توصیه می کنیم در صورتی که قصد دارید به منظور تشخیص نم و رطوبت، نشت یابی لوله تهران، پیدا کردن محل دقیق نشت و یا ترکیدگی لوله از دستگاه های نشت یاب استفاده کنید حتما با تکنسین شهر تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

در این مقاله قصد داریم به بررسی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم لذا دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

علائمی ترکیدگی لوله در ساختمان

سیستم لوله کشی در تمامی ساختمان های مسکونی و تجاری ممکن است به دلایل مختلف و یا به مرور زمان دچار پوسیدگی شده و دچار نشتی و ترکیدگی شوند از این رو لازم است به منظور پیشگیری از خسارت های بیشتر هرچه سریع تر برای پیدا کردن محل نشتی و ترکیدگی اقدام کرده و خدمات تعمیر و تعویض را انجام دهید برخی از مهم ترین علائم نشتی و ترکیدگی لوله در ساختمان به قرار ذیل است:

  • افزایش مبلغ قبض آب بدون هیچگونه دلیل خاصی
  • شنیدن مداوم صدای چکه آب در ساختمان
  • مشاهده آثار لک و نم زدگی در دیوار و یا سقف
  • افت ناگهانی فشار آب
  • بوی نم و رطوبت در ساختمان

ممکن است هیچکدام از آثار فوق الذکر در ساختمان قابل رویت نباشد و رقم قبض آب در مقایسه با ماه های قبل در حد زیادی افزایش پیدا کرده باشد که در این شرایط تمامی شیرهای آب را مسدود کنید و عقربه کنتور را مشاهده کنید در صورتی که عقربه مدام در حال حرکت باشد بدین معنا است که در ساختمان یکی از سیستم های لوله کشی دچار نشتی و یا ترکیدگی شده است که بایستی برای پیدا کردن محل دقیق آن با تکنسسن شهر که از جدیدترین دستگاه های نشت یاب بهره مند است تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران، تشخیص نشتی لوله آب، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه، نشت یابی لوله غرب تهران، نشت یابی لوله شمال تهران، ترکیدگی لوله آب شمال تهران، ترکیدگی لوله آب غرب تهران، ترکیدگی لوله آب شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

چرا تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

در گذشته برای نشت یابی و پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله مجبور بودند براساس نشانه هایی که از نشتی لوله در ساختمان نمایان شده بود آن نواحی را تخریب کنند و از این طریق به محل ترکیدگی دست پیدا کنند و گاهی نیز که آثاری از آن نمایان نبود بخش های بیشتری را برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی تخریب می کردند که این کار نه تنها موجب افزایش هزینه می شد بلکه زمان زیادی را نیز باید به انجام این کار اختصاص می دادند.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های نشت یاب فرایند تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام شد که دیگر نیاز به تخریب نقاط مختلف ساختمان نداشت و از سوی دیگر در کمترین زمان ممکن محل دقیق نشت و ترکیدگی بدون کوچکترین خطایی پیدا شده و کارفرما می توانست فرایند تعویض و تعمیر لوله ترکیده را انجام دهد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با توجه به این که برای انجام آن از دستگاه های حرفه ای انجام می شد لذا به عنوان بهترین و مطمئن ترین روش برای نشت یابی در ساختمان ها شناخته می شود زیرا در این روش آسیب های وارده به ساختمان کاهش پیدا کرده و در هزینه ها نیز تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

برخی افراد تصور می کنند که قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ممکن است بسیار بالا باشد از این رو ممکن استت به روش های سنتی و تخریب نقاط مختلف ساختمان برای انجام این فرایند روی آورند اما بایستی به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از دستگاه دیگر نیاز به صرف هزینه های جانبی برای تعمیر و مرمت نقاط تخریب نخواهد بود در حقیقت تخریب ساختمان ممکن است موجب خرابی بخش زیادی از مصالح به کار رفته شود لذا در برخی از ساختمان ها که از مصالح گران قیمت استفاده شده به هیچ عنوان روش تخریب به صرفه نخواهد بود.

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت به عوامل مختلفی نظیر متراژ ساختمان و عمق ترکیدگی بستگی دارد، در صورتی که آثاری از نشتی و ترکیدگی در ساختمان رویت شده باشد به راحتی می توانید اطراف آن نشانه ها را با دستگاه نشت یابی کنید اما اگر هیچگونه علائمی از ترکیدگی سیستم لوله کشی ساختمان در دسترس نباشد بایستی تمام ساختمان توسط تکنسین شهر مورد بررسی قرار گیرد که اگرچه ممکن است تا حدی در افزایش هزینه نشت یابی تاثیر گذار باشد اما این فرایند بدون تخریب و ایجاد هرگونه خرابی صورت می پذیرد از این رو می توان گفت هزینه ای که برای تشخیص ترکیدگی با دستگاه می پردازید از روش تخریب بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کارکرد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به چه صورت است؟

تکنسین شهر برای این منظور ار دستگاه های مختلفی بهره مند می باشد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند یکی از پرکاربردترین این دستگاه ها براساس امواج صوتی کار می کند و دارای دو فرستنده و گیرنده می باشد. این دستگاه به کوچکترین صدای قطرات حساس بوده و بلافاصله آن را تشخیص می دهد، دستگاه نشت یابی صوتی برای عمق 2 متری مناسب است.

نوع دیگر از دستگاه های نشت یاب که توسط تکنسین شهر مورد استفاده قرار می گیرد مادون قرمز است که این دستگاه نیز از طریق اشعه مادون قرمز کار می کند و برای عمق های بیشتر از 2 متر مناسب می باشد.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص نم، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب و لوله کشی شوفاژ با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

مهم ترین مزیت بهره مندی از این دستگاه پیدا کردن محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله بدون خطا می باشد، در حقیقت با دستگاه می توان نشت یابی را در سریع ترین زمان ممکن انجام داده و مانع از پیشروی آن شد و از سوی دیگر میزان و عمق ترکیدگی نیز قابل تشخیص می باشد.

اقدامات لازم در ترکیدگی لوله در پاکدشت

در صورتی که علائم ترکیدگی لوله در ساختمان را مشاهده کردید به منظور جلوگیری از هدر رفتن آب تا زمانی که کارشناسان تکنسین شهر به محل مراجعه کنند توصیه می کنیم اقدامات ذیل را انجام دهید:

1- فلکه آب را ببندید

شیر فلکه اصلی آب در ساختمان را ببندید برای این که آب باقی مانده در شیرهای آب تخلیه شود بهتر است که آن ها را باز کنید تا کاملا خالی شود. اگر علائم ترکیدگی را در سقف مشاهده کردید توصیه می کنیم زیر آن قسمت از سقف نروید زیرا امکان سقوط گچ وجود دارد.

2- سیستم گرمایش را خاموش کنید

اگر مرکز گرمایش ساختمان از طریق پکیج تامین می شود بهتر است که آن را خاموش کنید و شیر آب گم را باز کنید تا آب لوله ها کاملا تخلیه شود. اما اگر از بخاری های گازی استفاده می کنید نیاز به خاموش کردن آن نمی باشد.

3- خاموش کردن لوازم الکتریکی

اگر رطوبت به لوازم الکتریکی نظیر لامپ و مهتابی و… رسیده است به آن ها دست نزنید و کنتور اصلی برق ساختمان را قطع کنید.

4- لوله های یخ زده

یکی دیگر از عواملی که موجب ترکیدگی لوله آب می شود انقباض و انبساط است البته زمانی که لوله دچار یخ زدگی می شود تا زمانی که یخ آب نشود نمی توان ترکیدگی آن را تشخیص داد لذا در صورتی که آب ساختمان قطع شده ممکن است به خاطر یخ زدگی باشد توصیه می کنیم در چنین شرایطی لوله های آب را مورد بررسی قرار دهید و چنانچه هر گونه آثار از آسیب و یا شکاف مشاهده کردید فورا با کارشناسان تکنسین شهر تماس بگیرید.

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تعمیرات لوله های آب شمال تهران، تعمیرات لوله های آب غرب تهران، تعمیرات لوله های آب شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه شمال تهران، تعمیر لوله با دستگاه شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه غرب تهران، تعمیر لوله آب شمال تهران، تعمیر لوله آب شرق تهران، تعمیر لوله آب غرب تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت

جهت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت و اطلاع از قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لطفا با شماره ۰۹۱۲۵۸۵۵۸۴۱ تماس حاصل نمایید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت چگونه انجام می شود؟

با استفاده از دستگاه های مادون قرمز و بدون نیاز به تخریب

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت؟

برآورد هزینه دقیق تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت پس از حضور کارشناس و بررسی محل نشتی اعلام می گردد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.