You are currently viewing تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

یکی از پرفروش‌ترین و پرمصرف‌ترین پکیج دیواری ایران رادیاتور در بازار کشورمان است که این امر به دلیل محبوبیت نسبی آن نسبت به سایر همتایان آن است که به دلیل کیفیت بالای قطعات، وجود قطعات یدکی در بازار و همچنین ارائه خدمات پس از فروش آنها میباشد.

برخی مواقع بعضی از قطعات پکیج دیواری ایران رادیاتور شما دچار خرابی یا نیاز به تعمیر خواهند داشت که برای تعمیر یا تعویض این قطعات بایستی به یک تیم متخصص همچون تکنیسین شهر تماس بگیرید.

اهمیت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

همانطور که می دانید  پکیج دیواری ایران رادیاتور دستگاهی است که مقدار مشخصی از اکسیژن و سوخت خاصی را در یک فضای بسته ترکیب کرده و انرژی گرمایی تولید می کند. از کانال های ویژه ای برای انتقال انرژی تولید شده به محیط هدف استفاده می شود. حرارت تا زمانی که سوخت جریان یابد و هوا به محفظه احتراق برسد حفظ می شود. 

خدمات تخصصی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران توسط شرکت تکنیسین شهر انجام می شود با ما در ارتباط باشید.

از کاربردهای فراوان  پکیج دیواری ها می توان به استفاده از آن ها برای سیستم گرمایشی آب و محیط خانه ها اشاره کرد. یک سری کنترلرهای الکترونیکی در سیستم وجود دارد که وظیفه اندازه گیری جریان هوا و سوخت ورودی را بر عهده دارند.

همانند عملکرد ترموستات در سیستم کنترل دود که این ترموستات میزان سوخت و هوای سیستم را با مقدار دود تولید شده اندازه گیری می کند و وظیفه قطع جریان شعله در شرایط بحرانی را بر عهده دارد.

همچنین یک فیلتر در سیستم وجود دارد که وظیفه اندازه گیری میزان و خلوص سوخت وارد شده به قسمت احتراق را بر عهده دارد. این فیلتر همچنین وظیفه جلوگیری از ورود سوخت به سیستم را در صورت بروز مشکل دارد. 

نشت یابی لوله تهران و تشخیص نشتی لوله آب از خدمات تخصصی با دانش فنی مجموعه تکنیسین شهر تجربه می باشد.

یک رله کنترلی در سیستم وجود دارد که وظیفه خاموش کردن سیستم را به فرمان سنسورهای فشار تعبیه شده در مشعل بر عهده دارد که فرمان کاهش فشار هوای احتراق یا افزایش یا کاهش جریان سوخت را از مقدار معینی می دهد.

برای رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب در سریع ترین زمان با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید تا مشکل شما سریعا رفع شود.

اهمیت تنظیم سوخت پکیج رادیاتور ایران

تنظیم پکیج دیواری ایران رادیاتور از دو جهت حائز اهمیت است که هر کدام به تنهایی پکیج دیواری ایران رادیاتور را ضروری می سازد. یکی اینکه اگر پکیج دیواری بررسی نشود، احتمال خسارت وارده را دو برابر می کند و دیگر اینکه باعث افزایش کارایی سیستم می شود. 

یک پکیج که به طور منظم بازرسی و تنظیم شده باشد، هزینه های جانبی نگهداری و تعمیر آن را کاهش می دهد و سال ها بدون هیچ گونه حادثه ای با حداکثر راندمان به کار خود ادامه می دهد.

تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه را به شرکت تکنیسین شهر بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات شما انجام شود.

در سیستم پکیج دیواری ایران رادیاتور، احتراق کامل زمانی اتفاق می افتد که نسبت سوخت به هوا به درستی و دقیق تنظیم شود. بدیهی است که راندمان احتراق زمانی افزایش می‌یابد که نسبت فوق با دقت بیشتری تنظیم شود که منجر به مصرف سوخت کمتر می‌شود. 

در پکیج دیواری های کوچک، دمپر وظیفه تنظیم هوای مورد نیاز برای احتراق را بر عهده دارد. اما همین وظیفه در مشعل های بزرگ بر عهده دمپر اتوماتیک است. نکته ای که در مورد پکیج های بزرگ باید در نظر داشت این است که دمپر هوا در فصول مختلف که دما و رطوبت هوا در دیگ موتورخانه متفاوت است باید مجدداً تنظیم شود. 

البته واضح است که سرویس و تنظیم اجاق موتورخانه باید به صورت منظم و سالیانه انجام شود. امروزه به لطف سیستم کنترل هوشمند یا PLC، نسبت بین سوخت و هوا در پکیج های مدرن به طور خودکار در تمام ساعات روز و در تمام فصول تنظیم می شود.

رفع نم و رطوبت، تشخیص نم از خدمات تخصصی مجموعه تکنیسین شهر می باشد که در صورت نیاز به خدمات دهی می توانید با مجموعه تکنیسین شهر تماس بگیرید.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور
تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

نحوه راه اندازی و تنظیم پکیج دیواری ایران رادیاتور 

 • قبل از راه اندازی و راه اندازی مطمئن شوید که فن پکیج روشن است.
 • مدت زمانی که سوئیچ ایمنی هوا دستور احتراق را به رله می دهد 30 ثانیه است.
 • دستور باز کردن شیر برقی گاز داده می شود و شعله ایجاد می شود.
 • میله یونیزان فرمان حضور شعله را به رله می دهد و جرقه زن قطع می شود.
 • تنظیم گاز استارت اولین گام در تنظیم مشعل است. به مقدار گازی که ابتدا و بتدریج وارد محفظه می شود و از انفجار داخل دیگ جلوگیری می کند گاز راه اندازی می گویند.
 • با باز کردن درپوش محفظه کوچکی که پیچ تنظیم در آن قرار دارد، می توان به پیچ تنظیم روی برخی از شیرهای برقی دسترسی داشت. در برخی دیگر از وسایل برقی، پیچی که در پایین شیر قرار دارد وظیفه تنظیم شیر برقی را بر عهده دارد.
 • اگر مهره تنظیم را در جهت های + یا – بچرخانید، مقدار گاز راه اندازی را در واحد زمان کم و زیاد کرده اید.
 • با چرخاندن مهره تنظیم در جهت (+) مقدار گاز راه اندازی در واحد زمان افزایش می یابد و با چرخش مهره تنظیم در جهت (-) مقدار گاز راه اندازی در واحد زمان کاهش می یابد.
 • روی درپوش شیر برقی یک پیچ مربعی وجود دارد که باید آن را باز کنید.
 • سر سوپاپ را به آرامی به چپ یا راست بچرخانید.
 • مقدار گاز ورودی به مشعل را می توان با چرخاندن درپوش به طرفین تنظیم کرد.
 • اگر شعله بزرگتر یا قدرت حرارتی بیشتری می خواهید، مقدار گاز ورودی به مشعل را افزایش دهید.
 • روی درپوش شیر برقی دو علامت + و – وجود دارد که طرفین افزایش و کاهش گاز اصلی ورودی به مشعل را نشان می دهد.

برای تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران با مجموعه شرکت شهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما مشکل شما را در سریع ترین زمان رفع کنند.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور
تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

مزیت های پکیج های دیواری ایران رادیاتور

 • راندمان بالا و کاهش مصرف انرژی
 • مجهز به برد الکترونیکی هوشمند و قابلیت عیب یابی خودکار
 • قابلیت نصب منبع آب گرم با استفاده از شیر سه طرفه
 • در صورت نیاز با افزودن تعداد دیگ بخار، توانایی قدرت را افزایش دهید.
 • قابلیت تعویض با سیستم نیروگاه مرکزی

تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه از خدمات تخصصی مجموعه تکنیسین شهر با سال ها تجربه می باشد. برای دریافت خدمات تنها کافیست با ما در تماس باشید.

جمع بندی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

عملکرد بهینه قطعه همیشه باعث افزایش راندمان و بهره وری سیستم مکانیکی پکیج می شود، بنابراین تنظیم مشعل در عملکرد پکیج دیواری ایران رادیاتور بسیار مهم است. زیرا هرگونه شکست در عملکرد آن باعث تحمیل هزینه های اضافی و کاهش تولید گرما خواهد شد. 

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران توسط مجموعه تکنیسین شهر انجام می شود با ما در تماس باشید.

ممکن است در نگاه اول  راه اندازی  پکیج دیواری ایران رادیاتور کمی آسان به نظر برسد، اما این یک تخصص است که در صورت نداشتن مهارت، توصیه می شود نصب، راه اندازی یا سرویس به افراد واجد شرایط و تکنسین های ماهر شرکت تکنیسین شهر بسپارید.

انواع پکیج و مزایای پکیج دیواری یکی از مقالات مرتبط و مفید مجموعه تکنیسین شهر می باشد که می توانید آن را مطالعه کنید.

یکی از پرفروش‌ترین و پرمصرف‌ترین پکیج دیواری در ایران چیست؟

پکیج دیواری ایران رادیاتور در بازار کشورمان است که این امر به دلیل محبوبیت نسبی آن نسبت به سایر همتایان آن است که به دلیل کیفیت بالای قطعات، وجود قطعات یدکی در بازار و همچنین ارائه خدمات پس از فروش آنها میباشد. با تکنیسین شهر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تنظیم پکیج دیواری ایران رادیاتور از چمد جهت حائز اهمیت است؟

از دو جهت حائز اهمیت است که هر کدام به تنهایی پکیج دیواری ایران رادیاتور را ضروری می سازد. یکی اینکه اگر پکیج دیواری بررسی نشود، احتمال خسارت وارده را دو برابر می کند و دیگر اینکه باعث افزایش کارایی سیستم می شود. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.