You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

هدف اصلی سایت تکنسین شهر ارائه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک و دیگر مناطق است که با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و باتجربه در این زمینه موفق به جلب رضایت از مشتریان خود شده اند که دلیل عمده آن سرعت و مهارت بالا در ارائه خدمات می باشد.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 minutes

در این مقاله قصد داریم به بررسی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم با ما همراه باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

رفع نم و رطوبت با دستگاه های مخصوص یکی از مهم ترین روش های بدون تخریب برای رفع نم دیوار و کف می باشد.

امروزه نم و رطوبت حتی در آپارتمان های جدید یک مشکل اساسی می باشد واین مشکل تنها به ساختمان های قدیمی منتهی نمی شود. نم شدید گاها باعث تخریب دیوار ها در زمان کوتاهی می شود در نتیجه هزینه های ناشی از بازسازی دیوار ها به مراتب بسیار بالاتر است.

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران، تشخیص نشتی لوله آب، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه، نشت یابی لوله غرب تهران، نشت یابی لوله شمال تهران، ترکیدگی لوله آب شمال تهران، ترکیدگی لوله آب غرب تهران، ترکیدگی لوله آب شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

دستگاه تشخیص ترکیدگی در کمترین زمان ، مکان نشتی آب را تشخیص می دهند و با استفاده از گرما به سرعت نم را از بین می برند. پس از رفع نم دیوار شما می توانید اقداماتی مانند گچ کاری دیوار یا عایق رطوبتی انجام دهید. عمده ترین دلیل به وجود آمدن نم در منازل لوله کشی نادرست می باشد . عدم اجرای صحیح کف شور ها و جمع شدن آب روی سقف و تخلیه نکردن آن ها از سایر دلایل ایجاد رطوبت در دیوارها و کف می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

این اقدامات شامل باز گذاشتن پنجره ها در فصل گرما برای کاهش رطوبت داخلی منازل، کاهش استفاده از دستگاه های ایجاد بخار در محیط های بسته ،سرویس دوره ای تاسیسات موتور خانه ها و کولر های آبی، جلوگیری از جمع شدن آب روی سقف ها و غیره است. در صورتی که منازل دارای کرسی مناسب نباشند و سطح کف خانه به سطح زمین مرطوب نزدیک باشد امکان ایجاد نم و طوبت در خانه بسیار شدید است. بند کشی در بین کاشی و سرامیک و ریختن دوغاب سنگ و سیمان در کناره کاشی های سرویس بهداشتی و کاشی و کف باید هر چند وقت یکبار مجددا انجام شود.

علت ترکیدگی و نشت لوله

دلایل مختلفی ممکن است موجب ایجاد نشتی و ترکیدگی لوله ها شود که یکی از آن ها انسداد و یا گرفتگی است که براثر فشار آب، ترکیدگی رخ می دهد، برای این که از بروز چنین مشکلی پیشگیری کنید سعی کنید بعد از گذشت چندین سال برای تعویض لوله ها اقدام کرده و یا در صورت مشاهده هر گونه علائمی از نشتی آب مانند رطوبت دیوارها و سقف فورا با کارشناسان تکنیسین شهر تماس بگیرد و از بروز خسارت های سنگین تر و هزینه بر جلوگیری کنید.

اغلب افراد تصور می کنند که ترکیدگی و نشت لوله تنها ممکن است برای ساختمان های قدیمی رخ دهد در صورتی که چنین نیست بلکه این مشکل به وفور در ساختمان های نوساز نیز مشاهده می شود، و دلیل آن نیز استفاده مالکان از افرادی است که دانش و مهارت فنی لازم در امر لوله کشی را ندارند و این امر موجب می شود تا با بروز مشکل نشتی و ترکیدگی مواجه شوند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک توسط تکنیسین شهر

این مرکز بعد از تماس شما و اعلام نشتی و ترکیدگی لوله در ساختمان به صورت ذیل عمل می کنند:

  • سرعت در ارائه خدمات بعد از تماس: بعد از تماس شما با این مرکز واحد پشتیبانی ضمن دریافت آدرس دقیق محل، بلافاصله در سریعترین زمان ممکن نیروی کار را به محل اعزام می کند.
  • توضیحات سرویس کار در هنگام ارائه خدمات: سرویس کاران و نیروهای تکنسین شهر در زمان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، به منظور پیشگیری از ترکیدگی احتمالی لوله در آینده، توصیه ها و نکته هایی را به شما ارائه خواهند داد.
  • ارائه خدمات با کیفیت بالا: این مرکز همواره سعی دارد به منظور جلب رضایت مشتری خدمات خود را با کیفیت بالایی به صورت دقیق و کامل انجام دهد و در صورتی که خدمات بیشتری بیش از آنچه که تقاضا شده بود نیاز باشد نیروهای تکنسین شهر از انجام آن دریغ نخواهند کرد.
  • تماس با پشتیبانی و ارائه نظرخواهی : شما می توانید بعد از اتمام کار با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و نظرات خود را در مورد نحوه ارائه خدمات سرویسکاران ارائه دهید و هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی داشته باشید آن را اعلام کنید.
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

اگر مشکل ترکیدگی یا نشتی لوله های آب در زیر ساختمان باشد با استفاده از ساده ترین روش ها می توانید آن را حل کنید. این روش نسبت به گرفتگی و رفع ترکیدگی لوله های فاضلاب راحت تر انجام می شود. برای تشخیص این نوع نم و طوبت داخلی ساختمان یک لایه فویل آلومینیومی را به اندازه 20 در 20 جدا کنید و به سطح دیوار بچسبانید به صورتی که نم و رطوبت به پشت این قطعه وارد نشود. بعد از دو روز فویل را باز کنید اگر لایه رویی فویل نم داشته باشد یعنی امکان نم و رطوبت در داخل منزل است ، اما اگر لایه زیرین باشد یعنی رطوبت از داخل دیوار ها است. برای رفع نم و رطوبت داخل دیوار ها و کف باید سریعا اقدام شود. این رطوبت معمولا در فصول سرد باعث ریزش سریع تر دیوار ها می شود.

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تعمیرات لوله های آب شمال تهران، تعمیرات لوله های آب غرب تهران، تعمیرات لوله های آب شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه شمال تهران، تعمیر لوله با دستگاه شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه غرب تهران، تعمیر لوله آب شمال تهران، تعمیر لوله آب شرق تهران، تعمیر لوله آب غرب تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در این حالت به سرعت انجام می شود. فشار آب توسط دستگاه سریعا در نقطه خاص تشخیص داده می شود و امکان بازسازی لوله مهیا خواهد شد. گاها فشارهایی که به لوله های آب سطحی وارد می شود باعث ایجاد اینگونه نشتی ها می شود. همچنین اگر مشکل جمع شدن آب باران در زیر ساختمان یا بالای سقف ها باشد امکان تخلیه آب تنها با استفاده از دستگاه های مخصوص امکان پذیر است به خصوص هر چقدر تجمع آب در نقطه ی پایین تر باشد ، امکان دسترسی برای تخلیه به سادگی امکان پذیر نمی باشد. رفع نم دیوار بدون تخریب با دستگاه در این روش امکان پذیر خواهد بود.

توصیه های مرکز تکنسین شهر در صورت مشاهده نشتی و یا ترکیدگی لوله ها

در صورتی که هرگونه علائمی از نشتی و یا شکستگی لوله در ساختمان را مشاهده کردید تا قبل از رسیدن سرویس کاران به محل فورا اقدامات ذیل را انجام دهید:

  1. فلکه اصلی آب را ببندید: شیرفلکه اصلی را که در کنتور قرار دارد فورا ببندید توجه کنید که این فلکه در آپارتمان ها در زیر سینک واقع شده است، سپس شیر آب را باز کنید تا آب هایی که در لوله است از این طریق کاملا خالی شود.
  2. خاموشی سیستم گرمایشی: مرکز گرمایش ساختمان از هر جایی که تامین می شود مانند پکیح، فورا آن را خاموش کنید، سپس شیر آب گرم را باز کنید تا لوله ها تخلیه شوند.
  3. لوازم الکتریکی را خاموش کنید: رطوبت دیوارها و سقف ممکن است موجب مرطوب شدن لامپ ها و یا دیگر وسایل الکتریکی شده باشند لذا فورا آن ها را خاموش کرده و حتی الامکان به آن ها دست نزنید.

رفع نم و رطوبت با دستگاه به دلیل نشتی لوله فاضلاب

نشتی لوله فاضلاب یکی از عوامل ایجاد نم و رطوبت در کف است.

این لوله ها به دلیل فرسودگی و نزدیکی به سطح ، نیاز به بازسازی و مرمت دارند و گاها این تاخیر در تعمیرات باعث ایجاد نشتی در منازل قدیمی می شود.

رفع نم و رطوبت با دستگاه ارزان در این حالت از سایر روش ها بهتر وسریع تر انجام می شود. لوله ها به سرعت توسط دستگاه های مخصوص بازرسی می شوند و مکان شکستگی با استفاده از دستگاه ها تشخیص داده می شود. مهم ترین روش برای رفع نم و رطوبت با دستگاه دارای اشعه مادون قرمز می باشد. این دستگاه عملا می تواند گرمای زیادی را در کمترین زمان تولید کند در نتیجه به سرعت نم و رطوبت را از بین می برد. برای از بین بردن رطوبت کف خانه با دستگاه از این روش استفاده می شود. لکه گیری های خاص دیوارها با استفاده از همین دستگاه ها انجام می شود. کیفیت بالای دستگاه رفع نم و رطوبت اشعه های مادون قرمز و گاما باعث شده که این روش نسبت به روش های قدیمی جایگاه خاصی برای از بین بردن رطوبت منازل داشته باشد .

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک با دقت بالا

دقت تشخیص این دستگاه بسیار بالا است به گونه ای که حتی نشتی های ریز را نیز به راحتی تشخیص و محل آن را مشخص می کند، با وجود این دستگاه دیگر نیز به تخریب و کنده کاری نیست.
دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله قادر است تا عمق 40 سانتی متری نفوذ کرده و هر گونه ترکیدگی را شناسایی کند انجام این کار تنها از طریق امواجی است که دستگاه ارسال می کند و سپس در صورت بروز هر گونه نشتی آن را به درستی تشخیص و دریافت می کند، در حقیقت آنچه که محل خرابی لوله را به صورت دقیق مشخص می کند همین امواج ارسالی و دریافتی است.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک

بی شک این دستگاه ها برای مکان هایی مانند استخر ها یا مکان هایی که دارای نم شدید هستند با قدرت بالاتری استفاده می شوند. تشخیص نم و رطوبت با استفاده از دستگاه های مخصوص دیگر به عنوان مکمل این دستگاه انجام می شود. به طور کلی هزینه ای که برای شناسایی دقیق مکان ایجاد کننده رطوبت یا دستگاه های مخصوص رفع نم و رطوبت پرداخت می شود بسیار پایین تر از هزینه های مورد نیاز برای تعمیر ساختمان ها است.در کل هزینه تشخیص نم و رطوبت بستگی به میزان کار دارد. در ساختمان های بزرگ و آپارتمان ها در صورت ایجاد نم و رطوبت در دیوار ها و تخریب یکی از دیوار های باربر باید کل دیوار ها و سیستم آب و فاضلاب ساختمان مرمت شود در نتیجه هزینه این عمل تا چند برابر بیشتر از هزینه های رفع نم و رطوبت با دستگاه است.

مهمترین عواملی که در تعیین هزینه نهایی تشخیص ترکیدگی لوله دخالت دارد به قرار ذیل است:

جنس لوله

جنس لوله به کار برده شده در لوله کشی برخی از ساختمان ها موجب می شود تا هیچ علائمی از ترکیدگی مانند نم و رطوبت بر روی دیوار و سقف نمایان نشود.
که چنین موردی موجب سختی کار سرویسکاران خواهد شد زیرا بایستی کل ساختمان را با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله مورد ارزیابی قرار دهند تا محل حادثه را پیدا کنند.

مشخص نبودن محل نشتی

گاهی با بالا رفتن مبلغ قبض آب، متوجه این مسئله می شوید که لوله ای از ساختمان دچار نشتی شده است، که در چنین موردی در صورتی که هیچ علائمی را در دیوار و سقف مشاهده نکردید می توان احتمال داد که ترکیدگی در کف ساختمان رخ داده است که البته در این مورد نیروهای متخصص تکنسین شهر با کمک دستگاه تشخیص ترکیدگی محل را شناسایی و اقدامات لازم را برای رفع آن انجام می دهند.

در صورت مشاهده نم زدگی در سقف و یا کف ساختمان تا حدودی می توان محل نشتی لوله را تشخیص داد و با کمک دستگاه نیز محل دقیق آن به راحتی شناسایی می شود.

تجهیزات و مصالح

بعد از این که محل دقیق نشتی لوله با دستگاه تشخیص داده شد اکنون باید برای رفع آن اقدام شود که در چنین موردی به تجهیزات و مصالحی نیاز خواهید داشت که این مورد در هزینه های نهایی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تاثیر خواهد داشت.

رفع نم و رطوبت

در صورتی که به دلیل ترکیدگی لوله در دیوارها و یا سقف نم ایجاد شده باشد بعد از از انجام اقدامات لازم برای تشخیص و تعمیر لوله بایستی فورا برای رفع نم و رطوبت ایجاد شده نیز اقدام کنید، لذا می توان گفتن که ترکیدن لوله نه تنها در افزایش مبلغ قبض آب بلکه موجب خسارات دیگری نیز شده است و ممکن است بخشی از ساختمان تخریب شود لذا با مشاهده کوچکترین نم و رطوبت فورا با تکنسین شهر تماس گرفته و یا به سایت technisianeshahr.com مراجعه و از بخش پشتیبانی درخواست ارائه خدمات کنید.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص نم، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب و لوله کشی شوفاژ با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

سوالات متداول

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک چگونه محاسبه می شود؟

محاسبه هزینه تشخیص ترکیدگی لوله به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۸۵۵۸۴۱ تماس حاصل نمایید.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چیست؟

دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از امواح محل دقیق ترکیدگی لوله را بدون نیاز به تخریب مشخص می کنند.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.