You are currently viewing تعمیر پکیج دیواری بوتان

تعمیر پکیج دیواری بوتان

خدمات تعمیر پکیج دیواری بوتان

بهتر است در ابتدا تعریف مشخصی از پکیج دیواری داشته باشیم و سپس علت خرابی و راه های جلوگیری از خرابی پکیج دیواری را بازگو کنیم. پکیج دیواری نوعی سیستم گرمایشی است که علاوه بر وظایف خود و وظایف دیگری نیز بر عهده دارد و آن این است که کار موتورخانه را هم انجام می‌دهد.
در گذشته از موتورخانه استفاده می کردند که هم هزینه بالایی داشت و هم نیاز به فضای اضافی و جداگانه داشت. امروزه پکیج های دیواری نیازی به موتورخانه ندارد به همین دلیل است که بسیار کاربردی است و طرفداران زیادی دارد.

البته که طبیعی و مسلم است که هر وسیله مصرفی ممکن است روزی به هر علتی خراب شود یا نیاز به تعمیر داشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم علت های خرابی و علائم و نشانه های پکیج دیواری بوتان را برای شما بازگو کنید تا چنین عیب هایی برای پکیج دیواری شما به وجود آمد علت آن را بدانید.

روشن نشدن پکیج دیواری بوتان

رسوب گرفتگی پکیج خرابی جرقه زن یا خرابی شمعک میتواند از دلایل روشن نشدن پکیج دیواری بوتان باشد. همینطور عدم ورود برق و گاز به پکیج نیز می تواند یکی از دلایل اصلی این خرابی باشد، پس ابتدا باید برق و گاز ورودی پکیج را چک کنیم اگر؛ همه این موارد بالا بررسی شد و مشکلی نبود امکان دارد که پکیج به علت فشار بالای گاز روشن نشود. در این مورد باید با متخصصان مربوطه به اداره گاز تماس گرفت و از آنها کمک گرفت. دلایل نشتی در پکیج از مقالات کاربردی و مهم سایت تکنیسین شهر می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

سر و صدای زیاد پکیج دیواری بوتان

سر و صدای زیاد پکیج دیواری نیز باید مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد چرا که می تواند به علت رسوب گرفتن یا هوا گرفتن باشد که باید رسوب گیری و هواگیری پکیج های دیواری را به طور مرتب و دوره ای توسط متخصصان مربوطه انجام شود.

  از بین بردن جرم توالت فرنگی

بالا رفتن دمای آب خارج شده از پکیج دیواری بوتان

علت این مشکل می‌تواند گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب و یا همچنین کم بودن فشار آب باشد.

انفجاری روشن شدن پکیج دیواری بوتان

جهت عیب یابی این علت می توان به خرابی یا مسدود بودن دودکش، تنظیم نبودن( کم یا زیاد بودن) فشار گاز، کافی نبودن اکسیژن و یا خرابی جرقه زن اشاره کرد. نصب پکیج از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر با مناسب ترین هزینه می باشد. در صورت نیاز به نصب و تعمیر پکیج با ما در تماس باشید.

علت خرابی پکیج دیواری بوتان
علت خرابی پکیج دیواری بوتان

نشتی آب از پکیج دیواری بوتان

شکستگی یا خرابی لوله های اتصالات پکیج و نصب نامناسب پکیج خرابی شیر تخلیه یا مبدل و یا موارد دیگر… می‌تواند از علت‌های اصلی نشت آب باشد. در صورت نیاز قسمت های گفته شده باید تعمیر یا تعویض شود. در قسمت بالا علائم خرابی و علت های ممکنه ناشی از خرابی را گفتیم که اگر با هر یک از مشکلات مانند: روشن نشدن پکیج دیواری، سر و صدای زیاد پکیج دیواری، بالا رفتن دمای آب، روشن شدن انفجاری پکیج دیواری یا نشتی آب پکیج دیواری و بقیه مشکلات… مواجه شدید باید هر چه سریعتر در راستای تعمیر توسط کارشناسان و متخصصین اقدام کنید. تعمیر پکیج در تهران از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

خرابی پکیج دیواری بوتان

پکیج های دیواری بوتان در صورت خرابی به دو دسته تقسیم می شوند:

 • در مورد اول خرابی هایی است که هیچ خطا و هشداری روی برد نشان داده نمی شود. در این مواقع باید به نحوه و عملکرد قطعات توجه کرد و عیب را شناسایی کرد.
 • مورد دوم خرابی و عیب به صورت خطا و هشدار روی برد ظاهر می شود‌ که نشان می دهد کدام قسمت مشکل دارد و برای پیدا کردن علت خطای داده شده باید دفترچه راهنمای مربوط به پکیج دیواری بوتان را مطالعه کرد تا از نوع و علت آن مطلع شد.
  رفع نشتی لوله فاضلاب ساختمان با دستگاه

پکیج دیواری بوتان در مدل های مختلفی در بازار عرضه می شود که هر مدل دفترچه راهنمای مخصوص خود را دارد . در صورت بروز خطا به راحتی می توان عیب یابی کرد البته که این خطاها در مدل های مختلف پکیج های دیواری می تواند متفاوت باشد. درست ترین و بهترین کار مطالعه دفترچه راهنما و مشاوره گرفتن توسط تکنسین های مربوط به این حوزه می باشد. طبیعتا مراقبت و نگهداری پکیج دیواری به شیوه صحیح و اصولی عامل اصلی طول عمر پکیج و بازدهی بهتر آن در سال های طولانی می باشد. نحوه محاسبه ظرفیت پکیج از مقالات مرتبط و کاربردی مرتبط با این مقاله می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه نمایید.

راهکار های جلوگیری از خرابی پکیج دیواری بوتان

طبق تحقیقات انجام شده درصد زیادی از خرابی به کیفیت آب مربوط می‌شود یعنی قطعاتی که با آب در تماس اند بیشترین خرابی را دارند. اگر کیفیت آب کنترل شود درصد خرابی ناشی از آب هم به مقدار زیادی کاهش می یابد، پس از انجام رسوب گیری از مهمترین نکات برای عمر بیشتر پکیج و قطعات آن می باشد.

چک و تمیز کردن فیلتر های آب

گاهی در فیلتر آب پکیج دیواری ناخالصی هایی مانند سنگ ریزه و یا شن تجمع می ‌کنند که می توان در عملکرد پکیج اختلال ایجاد کند به همین دلیل است که فیلترهای آب پکیج دیواری باید مرتباً بررسی شوند.

بررسی کردن دودکش

این مورد بسیار حائز اهمیت است، زیرا در صورت مسدود بودن دودکش عیب های بسیاری نمایان می شود. کنترل کردن فشار پکیج اگر فشار پکیج دیواری با فشار استاندارد تعیین شده پکیج دیواری مطابقت نداشته باشد باید فشار پکیج را تنظیم نمود تا مشکلی ایجاد نشود. لوله کشی پکیج توسط شرکت تکنیسین شهر قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات لوله کشی پیکج و نصب و تعمیر آن با شرکت تکنیسین شهر در تماس باشید.

سرویس پکیج دیواری بوتان
سرویس پکیج دیواری بوتان

سرویس پکیج دیواری

برای طول عمر بیشتر و بازدهی بهتر پکیج های دیواری بهتر از که از سرویس پکیج دیواری غافل نشوید. سرویس های دوره ای کمک شایانی در خصوص تشخیص زودتر خرابی ها و همچین ایجاد مشکلات بزرگتر می‌کند. شاید برای شما سوال پیش بیاید که سرویس پکیج شامل چه کار هایی می‌ شود پاسخ شما را به طور خلاصه وار بازگو میکنیم :

 • تعویض قطعه های معیوب
 • رفع خطاها
 • رسوب گیری
 • هوا گیری
 • اسید شویی
 • کنترل فشار آب
 • کنترل فشار گاز
  نشت یابی لوله شمال تهران

رفع این قبیل مشکلات… از جمله کارهایی است که در سوریس های دوره ای پکیج دیواری انجام می ‌شود. در صورت مشاهده هر گونه خرابی و مشکل در پکیج دیواری بوتان شما نی توانید با کارشناسان مجموعه تکنسین شهر در ارتباط باشید. راه های ارتباطی میان ما و شما از طریق همین سایت و تماس با شماره های قرار داده شده می باشد. تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

سخن آخر در خصوص سرویس های دوره ای پکیج این است که فواصل طول دوره ای سرویس ها با توجه به عمر پکیج متغیر می باشد. پکیج هایی که طول عمر آنها کمتر از پنج سال است، ترجیحا هر 6 ماه سرویس شوند و پکیج هایی که طول عمر آنها بالای 5 سال است باید زودتر سرویس شوند.

علت روشن نشدن پکیج دیواری بوتان چیست؟

رسوب گرفتگی پکیج خرابی جرقه زن یا خرابی شمعک میتواند از دلایل روشن نشدن پکیج دیواری بوتان باشد. برای خواندن ادامه مطلب با این مقاله از سایت تکنیسین شهر همراه باشید.

راه های جلوگیری از خرابی پکیج دیواری بوتان چیست؟

درصد زیادی از خرابی به کیفیت آب مربوط می‌شود یعنی قطعاتی که با آب در تماس اند بیشترین خرابی را دارند. برای خواندن راه های جلوگیری از خرابی پکیج دیواری بوتان این مقاله را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

این پست دارای یک نظر است

 1. Avatar
  مهدی صداقت

  پکیج منزل ما را شرکت تکنسین شهر تعمیر کرد. بسیار حرفه ای و کار بلد هستن

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.