You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله، دستگاه نشت یاب، دستگاه تشخیص نشتی و تیتر های مختلفی که همگی اشاره به وجود دستگاهی برای تشخیص دارند.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

آیا عمل کرد دستگاه نشت یاب بر اساس ادعای گفته ها می باشد ؟ تعداد غالب شرکت های لوله بازکنی در بخش سرویس و خدمات خود تشخیص ترکیدگی لوله را نیز قید کرده اند. با گسترده شدن مساحت شهر و بیشتر شدن ساختمان های آپارتمانی و برج های مسکونی و حتی تجاری، لازم است که برخی از خدماتی که برای ساختمان در گذشته به صورت سنتی انجام می شد جای خود را به دستگاه های خدماتی دهد که یکی از این خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه است که ساکنین شهر ورامین به آن نیاز دارند. ممکن است در یک ساختمان لوله ها دچار ترکیدگی شوند بدون آن که ساکنین از آن اطلاع داشته باشند و تنها با مشاهده علائمی نظیر صدای چکه آب از دیوار، کاهش فشار آب و…. به این موضوع پی ببرند که البته در برخی موارد نیز ممکن است موجب خسارت های جبران ناپذیری شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم پس دعوت می کنم با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک نیز با تکنیسین شهر تماس بگیرید. جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران با شرکت تکنیسین شهر در تماس باشید. مجموعه تکنیسین شهر بهترین شرکت برای تشخیص ترکیدگی لوله می باشد.

علت ترکیدگی لوله آب در ورامین

ترکیدگی لوله های یک ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به مواردی نظیر پوسیدگی لوله ها به مرور زمان و یا یخ زدگی لوله ها در فصل زمستان اشاره کرد که عایق کاری لوله ها تا حدودی می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

اما برخی از لوله ها که در انتهای دیوارها و کف ساختمان ها جاسازی شده اند تنها از طریق مشاهده علائمی مانند رطوبت در دیوارها می توان متوجه شد که دچار مشکل نشتی شده اند که البته نمی توان دقیقا تعیین کرد که در کدام قسمت از لوله های توکار این مشکل ایجاد شده است و تشخیص آن برای افراد معمولی که در این زمینه تخصصی ندارد کار دشواری است لذا برای حل این مشکل تنها کافی است با مرکز خدماتی تکنسین شهر تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به محل مراجعه کرده و با بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات لازم فورا نشتی را پیدا و مانع از بروز هرگونه خسارتی شوند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

در گذشته برای تشخیص ترکیدگی لوله از روش های سنتی و خانگی مانند تخریب و کنده کاری استفاده می شد که البته اغلب اوقات در تخریب نقطه مورد نظر ممکن بود که با خطا مواجه شوید و چندین نقطه را تخریب می کردند تا درنهایت محل دقیق ترکیدگی لوله را بیابند و برای رفع آن اقدام کنند. اما امروزه دستگاه هایی برای این منظور وجود دارد که نیازی به تخریب نبوده و به راحتی از طریق سنسورهایی که برای آن تعبیه شده است محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله را بدون خطا تشخیص می دهد.

البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیاز به مهارت و تخصص دارد و کار با آن تنها توسط افرادی که دوره های آن را گذرانده باشند امکان پذیر خواهد بود، تکنسین شهر نیز که یکی از مراکز معتبر در این زمینه می باشد از کارشناسان متخصصی که مهارت و تجربه بالایی دارند بهره مند می باشد و برای ارائه خدمات خود از آن ها استفاده می کند. برای دریافت خدمات تشخیص نم و رطوبت با شرکت تکنیسین شهر در ارتباط باشید. مجموعه تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات تشخیص نم و رطوبت می باشد.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین
خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

لازم است که بدانید نشتی لوله همیشه در یک نقطه اتفاق نمی افتد گاهی ممکن است ترکیدگی در یک بخش باشد و به مرور قبل از این که علائم خود را نمایان کند به بخش های دیگر لوله ها آسیب برساند، از این رو در صورت مشاهده کوچکترین علائمی فورا برای کشف نقطه مورد نظر اقدام کنید توجه داشته باشید که نشت یابی با استفاده از دستگاه از بروز خسارت های جبران ناپذیر و هزینه های وحشتناکی که ممکن است متحمل شوید نجات خواهد داد.

  لوله کشی شوفاژ و رادیاتور با قیمت مناسب

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چگونه عمل می کند؟

دستگاه های مختلفی برای تشخیص ترکیدگی لوله وجود دارد که هر کدام از آن ها از الگوریتم خاصی پیروی می کنند که در ادامه چند مورد از مهم ترین و پرکاربردترین این دستگاه را مورد بررسی قرار می دهیم:

دستگاه صوتی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه صوتی بدین صورت است که سنسورهای دستگاه به صدای امواج آب حساس بوده و از این طریق محلی را که ترکیدگی لوله رخ داده شناسایی می کنند بدون آن که نیاز به تخریب و کنده کاری باشد، میزان حساس بودن سنسورهای این دستگاه به حدی بالا است که این توانایی را دارد ریزترین سوراخ در لوله را تشخیص دهد و از نشتی و ترکیدگی جلوگیری کند. حداکثر عمقی که توسط این دستگاه تشخیص داده می شود 1 متر است.

دستگاه مادون قرمز

یکی دیگر از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب، دستگاه مادون قرمز است، که ترکیدگی در عمق بیش از 1 متر توسط این دستگاه قابل شناسایی می باشد، عملکرد مادون قرمز به این صورت است که دارای فرستنده و گیرنده ای است که امواجی را به نقطه مورد نظراراسال می کند که نتیجه این امواج که همان بازخورد است مجددا به دستگاه بر می گردد و از این طریق نقطه ترکیدگی شناسایی می شود. لوله کشی شوفاژ را به شرکت تکنیسین شهر بسپارید. مجموعه تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات تخصصی لوله کشی شوفاژ می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله در ورامین توسط تکنسین شهر

خدماتی که توسط تکنسیت شهر برای تشخیص ترکیدگی لوله ارائه می شود مزایای فراوانی دارد که عدم تخریب نقاطی که احتمال نشتی وجود دارد، صرف جویی در وقت و جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف از مهم ترین این مزیت ها می باشد. مرکز تکنسین شهر با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و دستگاه ها و تجهیرات مورد نیاز قادر است بهترین خدمات در شهر ورامین را برای تشخیص نشت و ترکیدگی لوله حتی در عمق های بالا به شما ارائه دهد. تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه توسط مجموعه تکنیسین شهر قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در ارتباط باشید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

عواملی نظیر جنس لوله های ساختمان، میزان نشتی، عمق کار، قابل تشخیص بودن محل ترکیدگی و حتی مصالحی که بعد از کشف ترکیدگی برای رفع آن به کار می رود و … در هزینه نهایی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دخالت دارند. توجه داشته باشید گاهی ممکن است که ترکیدگی لوله هیچ نشانه ای نداشته باشد و هیچ اثری از رطوبت در دیوارها و سقف و حتی صدای چکه آب در دیوارها را مشاهده نکیند که در چنین شرایطی بایستی تکنسین شهر کل ساختمان را با دستگاه های خود مورد بررسی دقیق قرار دهند تا وقتی که نقطه نشتی پیدا شود، که در چنین موردی هرچقدر متراژ ساختمان بیشتر باشد قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیز افزایش پیدا می کند. برای دریافت خدمات تشخیص نم و رطوبت با دستگاه با مجموعه تکنیسین شهر در ارتباط باشید. شرکت تکنیسین شهر یکی از بهترین شرکت ها در تهران برای خدمات تشخیص نم و رطوبت می باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین

ترکیدگی لوله های پشت سر هم داخل خانه

 • ممکن است کمی دشوارتر باشد زیرا طیف گسترده ای از لوله ها باعث نشتی یا ترکیدن لوله های داخل خانه شده اند.
 • ممکن است اجزای گوشه لوله ها در حال ترکیدن یا نشتی باشد، لوله های مس می توانند زنگ زده یا دچار زنگ زدگی شوند
 • گاهی اوقات اگر برای لوله کش آب ساختمان خود از از برخی لوله های ارزان قیمت وارداتی استفاده کرده باشید آنها می توانند به سادگی شکسته شوند.
 • لوله ای که دچار ترکیدگی یا نشتی می شود میتوانید با دیدن آن مقداری که باید اصلاح شود بررسی کنید.
  تشخیص ترکیدگی لوله در پونک با دستگاه

به عنوان مثال هنگامی که یک انفجار یک وسیله برقی باعث ترکیدگی یا نشت لوله آب شما میشود این برای شما ضروری خواهد بود که به نیاز بیشتری برای ترمیم آن خواهید داشت. باید برای جلوگیری از این کار با یک مجموعه فنی با تجربه ما تکنیسین شهر تماس بگیرید که این مجموعه با داشتن نیروهای مجرب و متخصص با تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان شما آنرا برطرف میکنند.

تیم ما برای یافتن منبع دقیق این مشکل و ترمیم آن به خانه شما خواهد آمد.تیم ما با استفاده از فناوری ها و تکنیک های پیشرفته تشخیص نشت، مانند اسکنرهای مخصوص تشخیص نشت آب، میکروفن های زمینی ، انژکتورهای گاز با قابلیت اولتراسونیک و دوربینهای حرارتی ، برای پیدا کردن منبع و مسدود کردن آن با حداقل اختلال و بدون ایجاد صدمه بیشتر به مال شما. نشت یابی لوله تهران توسط مجموعه تکنیسین شهر قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات نشت یابی با ما تماس بگیرید.

علائم تشخیص ترکیدگی لوله

چندین نشانه وجود دارد که به نشت یا ترکیدگی لوله اشاره دارد.

 • اولین مورد ، وجود آب یا نقاط مرطوب در کف خانه شما است.
 • نشت خطوط آب گرم می تواند نقاط گرم را در کف خانه شما ایجاد کند.
 • شما باید پیاده روی با پای برهنه در داخل منزل می توانید محل نشت آب گرم پیدا کنید.

اما نکته دومی که در هنگام تشخیص ترکیدگی لوله باید به آن توجه کرد صدای ریختن آب به شما هشدار می دهد که خطوط آب شما در حال نشت یا شکستگی است . تشخیص نشتی لوله آب از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

خطوط فاضلاب

خطوط فاضلاب مشکل متفاوتی دارند. بیشتر نشتها در یک خط فاضلاب تا زمانی که علائم قابل توجهی از آسیب دیده گی پیدا نشود ، کشف نمی شوند.
یافتن نشت لوله های سخت با استفاده از دستگاه های تخصصی گوش دادن نیاز دارد.

 • پس از بستن آب ، هوا به داخل خطوط پمپ می شود تا آب باقیمانده را مجبور کند خارج شود.
 • این به لوله کشی اجازه می دهد تا هوای فرار از لوله آسیب دیده را گوش دهد.
 • پس از شناسایی نشت، لوله کش می تواند بهترین راه برای تعمیر آن را مشخص کند.
 • بعضی اوقات بهتر است به جای هدر دادن پول برای تعمیر لوله کشی قدیمی، کل خانه را مجدداً لوله کشی کنید.
 • توصیه می شود وقتی خانه ای با لوله های قدیمی گالوانیزه لوله کشی شود.
 • تعمیر آن لوله های قدیمی معمولاً مقرون به صرفه نیست زیرا تعمیر آنها بسیار سخت است و با افزایش سن نشت بهار ادامه خواهد داشت.
  پس از یافتن نشت یا شکستگی لوله آب، باید به آن دسترسی پیدا کنید تا بتوانید آن را تعمیر کنید.
 • این کار به شکستن یک سوراخ کننده مانند دریل یا متعه نیاز دارد.
 • کفپوش آماده برای پیدا کردن لوله در زیر بتونی برداشته می شود که کاشی و سرامیک نیز از این قاعده مستثنی است.
 • باز کردن یک دال گرد و غبار زیادی ایجاد می کند. شما باید وسایل ارزشمند یا مبلمان را از قبل پوشانده یا از خاته خارج کنید.
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تعمیر خطوط لوله آب در ورامین

متداول ترین نوع لوله مورد استفاده در خطوط آب زیر پایه لوله های مسی هستند. با گذشت زمان لوله های مسی زنگ میزنند و خراب خواهند شد که همین باعث نشتی یا ترکیدگی آنها میشود. برای تعمیر لوله مسی شما باید قسمت آسیب دیده لوله را با اره برقی ، اره ای معکوس یا برش لوله برش داده و آن را جدا کنید. قطعه جدیدی از لوله همراه با اتصالات مسی به آن جوش داده شود. جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با تکنیسین شهر در تماس باشید. تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات در پاکدشت می باشد.

  سختی آب چیست؟

تعمیر خطوط فاضلاب در ورامین

رفع نشتی خط فاضلاب ممکن است به دلیل وجود انواع لوله های مورد استفاده در خطوط فاضلاب و مسائل مربوط به سلامتی شامل قرار گرفتن در معرض زباله های انسانی ، به خدمات لوله کشی نیاز داشته باشد. بسته به سن خانه ، لوله ممکن است از چدن ، خاک رس یا PVC باشد. گرچه اتصالات لاستیکی مخصوص برای اتصال انواع مختلف لوله ایده آل است ، اما برای استفاده در زیر صفحات بتونی توصیه نمی شود. لوله های پلاستیکی می توانند به مرور زمان وخیم شوند ، به خصوص هنگامی که از آنها در فضای باز استفاده می شود.

باید برای جلوگیری از این کار با یک مجموعه فنی با تجربه ما تکنیسین شهر تماس بگیرید که این مجموعه با داشتن نیروهای مجرب و متخصص با تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان شما آنرا برطرف میکنند. تیم ما برای یافتن منبع دقیق این مشکل و ترمیم آن به خانه شما خواهد آمد. تیم ما با استفاده از فناوری ها و تکنیک های پیشرفته تشخیص نشت، مانند: اسکنرهای مخصوص تشخیص نشت آب، میکروفن های زمینی ، انژکتورهای گاز با قابلیت اولتراسونیک و دوربینهای حرارتی ، برای پیدا کردن منبع و مسدود کردن آن با حداقل اختلال و بدون ایجاد صدمه بیشتر به مال شما. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک توسط مجموعه تکنیسین شهر امکان پذیر می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین چقدر است؟

برآورد هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین بستگی به مواردی دارد که باید توسط کارشناسان تکنیسین شهر بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۵۸۵۵۸۴۱ تماس حاصل نمایید.

علائم تشخیص ترکیدگی لوله چیست؟

اولین مورد ، وجود آب یا نقاط مرطوب در کف خانه شما است. نشت خطوط آب گرم می تواند نقاط گرم را در کف خانه شما ایجاد کند. برای خواندن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.