You are currently viewing تشخیص نشت لوله های زیرزمینی

تشخیص نشت لوله های زیرزمینی

تشخیص نشت لوله های زیرزمینی.تخلیه لوله های آب یا تمیز کردن لوله های فاضلاب می تواند مشکل باشد.

از آنجا که ممکن است دستیابی به داخل این لوله ها و تمیز کردن آنها به صورت دستی دشوار باشد

دیداری

1. بخش هایی از اموال خود را که همیشه مرطوب هستند ، جستجو کنید (و احساس کنید).
2. برای اثبات جریان آب به مسیر جاده ، محدوده خیابان خود نگاه کنید

خوانش متری

1. به متر آب خود نگاه کنید و خواندن متر را بنویسید. برای چند ساعت آب مصرف نکنید. کنتور خود را دوباره بخوانید.

تخلیه لوله های آب یا تمیز کردن لوله های فاضلاب می تواند مشکل باشد. از آنجا که ممکن است دستیابی به داخل این لوله ها و تمیز کردن آنها به صورت دستی دشوار باشد ، روش های بسیاری وجود دارد که می تواند با استفاده از مواد طبیعی موجود در خانه ، می تواند قلاب یا بوی نامطبوع ناشی از آنها را از بین ببرد ، یا با استفاده از مواد تمیز کننده سنتی موجود در بازار برای تمیز کردن و سیم کشی لوله های آب ، استفاده صحیح از آن را در نظر بگیرید و طبق دستورالعمل هایی که ما برای شما بیان میکنیم عمل کنید.گروه تکنسین شهر آماده تشخیص نشتی و تعمیر لوله های پوسیده شما میشود.

روش های زیادی برای تمیز کردن لوله های آب وجود دارد که می توان لوله های آب و فاضلاب را به شرح زیر تمیز کرد

• سرکه سفید و جوش شیرین: برای تمیز کردن لوله های آب از سرکه سفید و جوش شیرین می توان به شرح زیر استفاده کرد: اگر لوله آب متصل به وان یا ماشین ظرفشویی شما مسدود شده است لوله را از آب خالی کنید، از یک فنجان برای خالی کردن آب اضافی در یک سطل استفاده کنید. مقدار کمی آب جوش را داخل سینک بریزید سپس نصف فنجان جوش شیرین را داخل سینک بریزید در مرحله سوم نصف فنجان سرکه سفید را داخل سینک بریزید. سینک ظرفشویی را با یک درپوش بپوشانید ، زیرا این کار به نگه داشتن جوش شیرین و واکنش سرکه سفید در داخل لوله ها کمک می کند و از بیرون آمدن آن به داخل سینک جلوگیری می کند. 5-10 دقیقه صبر کنید. یک کاسه دیگر آب جوش را داخل سینک بریزید. آب گرم را از شیر به طور مستقیم روی سینک باز کنید. این امر به منظور کمک به از بین بردن هرگونه مواد زائد در داخل لوله کمک میکند.
تلمبه لوله بازکن لاستیکی: استفاده از لوله بازکن لاستیکی راهی مؤثر برای از بین بردن رسوبات و گرد و غبارهایی است که لوله های آب و فاضلاب را مسدود می کند ، زیرا برای فشرده سازی هوا در لوله ها کار می کند، این امر باعث تسریع در برداشتن آنها و خارج کردن مواد معلق در داخل آنها می شود ، ابزاری است که از دسته چوبی مستقیم تشکیل شده و در انتهای آن نازل لاستیکی مانند یک فنجان وجود دارد. ، نحوه کار به شرح زیر است: قبل از ریختن آب درون سینک ، هر سوراخ مجاور را یا با یک درپوش یا با پارچه ای ببندید تا فشار بیشتری ایجاد شود. برای تسهیل در کار لوله بازکن لاستیکی، در صورت عدم وجود آب ایستاده ، مقداری آب درون سینک بریزید ، زیرا آب به از بین بردن ماده معلق در لوله ها کمک می کند. نازل لوله بازکن لاستیکی را روی سوراخ تخلیه قرار دهید و مرتباً دستگیره را به بالا و پایین حرکت دهید ، تا بیشترین میزان خاک و مواد جامد معلق در لوله ها تخلیه شود. این کار را چندین بار تکرار کنید در صورت وجود خاک بیشتر که مسیر لوله ها را مسدود می کند و مانع از حرکت آب در آنها می شود. بعد از پاکسازی لوله ها مقدار زیادی آب در درون لوله ها ریخته شود . این کار برای از بین بردن هر گونه مواد زاید در درون لوله خواهد بود.گروه تکنسین شهر آماده تشخیص نشتی و تعمیر لوله های پوسیده شما میشود.
مایع ظرفشویی و آب جوش: لوله های آب مسدود شده را به روش ساده ای با استفاده از مایع ظرفشویی و آب جوش با پیگیری این مراحل قابل سیم کشی و باز شدن از جرم هستند: دو لیتر آب را در یک کتری بریزید ، سپس آن را روی حرارت بلند بگذارید تا آب شروع به جوشیدن کند. سه قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را به آب جوش اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود. آب جوش را به آرامی درون سینک بریزید تا آب جوش به طور مستقیم درون سینک جاری شود.اگر لوله های مسدود شده از نوع پلاستیک باشد ، بهتر است قبل از ریختن آب جوش درون آن ، آب را به مدت چهار تا پنج دقیقه خنک کنید. بعد از خشک شدن آب جوش، آب گرم را از شیر آب مستقیم درون سینک بریزید. این کار به شل کردن لوله ها ، از بین بردن بیشترین میزان خاک و جرم های انباشته شده در داخل لوله سینک کمک می کند.
با استفاده از قلاب فنری میتوان لوله های آب مسدود شده را تمیز کرد
• استفاده از پراکسید هیدروژن به از بین بردن انسداد لوله ها کمک می کند، اما در استفاده از یک ترکیب غلیظ از آن باید مراقب باشید زیرا در صورت عدم استفاده صحیح ، ممکن است باعث ایجاد سوختگی در پوست دست شما شود و روش استفاده از آن به شرح زیر است: یک لیوان پراکسید هیدروژن را به یک لیتر آب سرد اضافه کنید. محلول را مستقیماً درون لوله های آب بریزید و به مدت 20 تا 30 دقیقه بگذارید. لوله ها را با آب بشویید. لوله های آب را جدا کرده و تمیز کنید آب لوله ، به ویژه شکل منحنی، به علت یو شکل مانند بودن آن محلی برای تجمع گرد و خاک، مو، مانده صابون، یا باقی مانده های مواد غذایی در آن میباشد که باعث تولید بوهای نامطبوع میشود.
• یک سطل یا یک کاسه بزرگ را زیر لوله سینک قرار دهید. برای جمع آوری آب اضافی هنگام پاکسازی مواد زائد از درون لوله سینک. درپوش را با استفاده از آچار شل کنید. مقداری آب گرم را درون لوله بریزید تا باقیمانده خاک از آن خارج شود. یک سیم فلزی را در داخل لوله قرار دهید تا هرگونه بلوک یا خاک، که هنوز در مسیر آن گیر کرده است بیرون بیاورد. لوله را به جای خود برگردانید. نکاتی وجود دارد که پس از اتمام سیم کشی لوله های آب با رعایت این مراحل باید محل کار تمیز و ضد عفونی شود تا از شر آلودگی و بوهای ناخوشایند ناشی از تمیز کردن و سیم کشی لوله های مسدود خلاص شوید.گروه تکنسین شهر آماده تشخیص نشتی و تعمیر لوله های پوسیده شما میشود.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.