You are currently viewing رسوب زدایی و تعمیر شوفاژ خانه

رسوب زدایی و تعمیر شوفاژ خانه

رسوب زدایی و تعمیر شوفاژ خانه

رسوب زدایی و تعمیر شوفاژ.می خواهیم شما را با شیوه صحیح رسوب زدایی از رادیاتور شوفاژ آشنا کنیم.

شما در پایان این مقاله می توانید به سادگی اقدام به تمیز کردن شوفاژ و رسوب زدایی و جرم زدایی از رادیاتور شوفاژ کنید.
تعمیر شوفاژ خانه یکی از مهم ترین کار هایی است که باید در طول سال به آن توجه بسیاری شود.

در بعضی مواقع تعمیر شوفاژ خانه و جرمزدایی از رادیاتور شوفاژ خانه می تواند از هزینه های بیشتری جلوگیری کند.

لوازم مورد نیاز برای جرم زدایی و شستشوی شوفاژخانه و رادیاتور

ابزار مورد نیاز برای این کار فقط یک عدد مغزی تبدیل دو و نیم به دو و یک عدد آچار فرانسه می باشد.

مزایای تعمیر شوفاژ خانه و رسوب گیری رادیاتور

رسوب های داخل لوله کشی رادیاتور با چرخش پمپ به داخل دستگاه کشیده می شود و باعث گرفتگی خروجی های پمپ و کلیه اتصالات پکیج خواهد شد.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص نم، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب و لوله کشی شوفاژ با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

اجزای تشکیل دهنده پکیج
desalination-repair-home-radiators،رسوب زدایی وتعمیر شوفاژخانه

نکته:
معمولا بهترین زمان انجام این کار قبل از راه اندازی پکیج و یا نهایتا قبل از شروع فصل زمستان می باشد.

چرا قبل از شروع فصل زمستان؟

به این دلیل که با شروع کارکرد پکیج در فصل زمستان خواه ناخواه تمام رسوبات و آشغال های موجود در رادیاتور شوفاژ از طریق پمپ پکیج به داخل دستگاه کشیده می شود که همین مسیله باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی در آینده خواهد شد (البته به استثنای دستگاه هایی که روی شیلنگ برگشت شوفاژ صافی برنجی نصب شده است که در این صورت این رسوبات ابتدا توری صافی را گرفته و مسیر را می بندد و به غیر از آن ممکن است مسیر گردش آب در سیستم لوله کشی و سر شیر رادیاتور را هم کیپ کند)

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تعمیرات لوله های آب شمال تهران، تعمیرات لوله های آب غرب تهران، تعمیرات لوله های آب شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه شمال تهران، تعمیر لوله با دستگاه شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه غرب تهران، تعمیر لوله آب شمال تهران، تعمیر لوله آب شرق تهران، تعمیر لوله آب غرب تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

نحوه رسوب زدایی از شوفاژ خانه

اول آب پکیج را به این روش تخلیه نمایید: شیر ورودی آب مصرفی به پکیج را ببندید و شیر پرکن پکیج را باز کنید و یکی از شیر های آبگرم در ساختمان (ترجیحا پایین ترین شیر) را باز کرده و تا پایین آمدن عقربه فشار روی صفر منتظر بمانید.

نکته:

منظور از شلنگ برگشت شوفاژ شلنگی است که زیر پمپ قرار گرفته است
ما چهار عدد شلنگ زیر پکیج داریم که به چهار خروجی زیر پکیج متصل شده است. وقتی روبروی پکیج ایستاده ایم و زیر پکیج را نگاه میکنیم به ترتیب از سمت راست به چپ خروجی های زیر پکیج را مشخص کنیم.
اولین خروجی از راست که همان برگشت شوفاژ می باشد.
دومین خروجی که شیر ورودی آب مصرفی (آب سرد) به آن متصل است با نام ورودی آب سرد شناخته می شود.
سومین خروجی برگشت آبگرم مصرفی می باشد که با نام خروجی آبگرم شناخته می شود.
چهارمین خروجی رفت شوفاژ می باشد که به همین نام شناخته می شود.

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران، تشخیص نشتی لوله آب، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه، نشت یابی لوله غرب تهران، نشت یابی لوله شمال تهران، ترکیدگی لوله آب شمال تهران، ترکیدگی لوله آب غرب تهران، ترکیدگی لوله آب شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه تکنیسین شهردر تماس باشید.

توجه:

تقریبا در وسط این چهار خروجی یک شلنگ نیز وجود دارد که به شیر گاز متصل شده است که ما فعلا با آن کار نداریم.
کلیه شلنگ ها را از زیر پکیج باز کرده و با مغزی تبدیلی که از قبل تهیه کردید اول ورودی آب سرد را به برگشت شوفاژ متصل کرده و بعد از اینکه شلنگ رفت را داخل ظرف بزرگی گذاشته و یا در ظرفشویی قرار دادید کم کم اقدام به باز کردن شیر ورودی آب سرد نمایید و تا زمانی که آب خروجی از شلنگ رفت شوفاژ کاملا تمیز نشده باشد شیر را نبندید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.