You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند یکی از اقدامات اورژانسی برای تشخیص به موقع ترکیدگی و نشت احتمالی در لوله هایی است که به صورت داخلی و توکار در فضای ساختمان تعبیه شده اند. تشخیص درست و به هنگام این ترکیدگی ها در لوله های آب که امروزه در تمامی قسمت های بنا از جمله کف، سقف و دیوارها به منظورهای مختلف به کار رفته است راه حلی مناسب برای ممانعت از خسارت های بسیار سنگین است.

در واقع بر اساس پژوهش ها و ارزیابی های انجام شده در این زمینه خسارت و هزینه هایی که نشت آب در یک سازه به دنبال دارد چندین برابر بیشتر از خسارت ناشی از آتش سوزی می باشد. با توجه به اینکه امروزه سیستم های انتقال آب به صورت توکار انجام می شود، مشخص نمودن محل نشت و درز آب بسیار مشکل است و باید توسط افراد باتجربه و دوره دیده در این زمینه تشخیص داده شود. تشخیص تریدگی لوله با دستگاه بهترین راهکار برای مواجه با این چنین مشکلات احتمالی می باشد.

علائم و نشانه های تشخیص ترکیدگی لوله در پرند

هرچند تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مزایای خاص خود را دارد اما قبل از آن تمیز دادن این شکستگی کار ساده ای نیست. درز برداشتن لوله ها و نشت آنها مدت زمان زیادی زمان می برد تا علائم خود را آشکار سازد اما زمانی که لوله شکسته می شود و آب با فشار از آن خارج می شود علائمی از خود به جای می گذارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 • درز برداشتن و تغییر در رنگ دیوار به حالت قهوه ای کم رنگ
 • پوسته پوسته شدن و برآمدگی و باد کردن رنگ دیوار
 • پیچیدن بوی نامطبوع رطوبت در فضای و محیط
 • ایجاد کپک ناشی از رطوبت در محل های درزو ترک و منتشر شدن بوی بسیار بد از آن
 • بالا رفتن هزینه آب در فیش هاس مصرفی
 • افت فشار آب
 • آب ناخالص و دارای ذرات آلودگی و همچنین استشمام بوی نامطبوع از آب و تغییر یافتن رنگ آن
 • به گوش رسیدن صدای چکه از دیوارها یا سقف
 • لق شدن و شل شدن سرامیک های تعبیه شده در کف ساختمان احتمالا نشان از شکستگی لوله در کف دارد.
 • در صورتی که شکستگی در کف ساختمان باشد آب به طبقات پائین تر نفوذ خواهد نمود و با تغییر رنگ در سقف طبقه پاین تر از شما و یا چکه آب به راحتی می توانید به شکستگی و نشت آب پی ببرید.
 • در صورتی که با علائم ذکر شده روبه رو شدید سریعا برای تشخیص شکستگی با دستگاه در پرند با موسسات فعال در این زمینه تماس بگیرید.
  رفع نشتی لوله فاضلاب ساختمان با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج از خدمات ویژه ی شرکت تکنیسین شهر می باشد در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج با ما در تماس باشید. شرکت تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه در سریع ترین زمان می باشد برای دریافت خدمات نشتی لوله آب با دستگاه با ما در تماس باشید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند

تشخیص ترکیدگی لوله در پرند

قبلا لوله کشی های انجام شده در سازه ها کاملا روکار بودند و در زمان آسیب دیدن لوله ها تشخیص محل درز و شکاف به راحتی امکان پذیر بود. اما امروزه سیستم انتقال آب در سازه ها و بناها در میان گچ، سیمان، عایق ها و بتن کاملا مخفی شده است و تشخیص خرابی ها و درزها کار ساده ای نیست. بیشتر اوقات با خسارت هایی که در رنگ و گچ و مصالح استفاده شده در سازه ایجاد می شود پی به نشتی لوله ها می بریم اما با بهره گرفتن از امکانات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند می توان به راحتی جلوی این خسارت ها و هزینه ها را گرفت.

چنانچه شما نیز از آن دسته افرادی هستید که نگران سیستم انتقال آب ساختمان خود می باشید برای تشخیص اولیه این مشکل با ما همراه باشید تا راهکار تشخیص اولیه نشت آب در سازه را در اختیار شما قرار دهیم.

 • برای انجام این آزمون ابتدا تمام شیرهای تعبیه شده برای مصرف آب در ساختمان را کاملا ببندید. منظور از تمام شیرها این است که شیرهای وسایل مصرف کننده آب مانند لباسشویی، ظرفشویی، کولر آبی و …. نیز باید بسته باشد یا دستگاه های مورد نظر خاموش باشند.
 • اکنون رقم آب مصرفی که کنتور نشان می دهد را ثبت نمائید. به مدت یک دقیقه یا بیشتر صبر نمائید و دوباره به رقم مصرفی کنتور رجوع کنید و عدد مصرفی را ثبت کنید.
 • در این مرحله دو رقم را با هم مقایسه نمائید اگر رقم ثبت شده دوم افزایش یافته بود و اختلافی مشاهده نمودید نشان از نشت ودرز یا هدر رفت آب در سیستم لوله کشی ساختمان می باشد.
 • البته آنچه که برای شما توضیخ داده شد یک روش اولیه می باشد و شما برای اطمینان کامل از این موضوع می توانید از کارشناسان متبحر و وارد در این زمینه راهنمایی و کمک بگیرید تا به راحتی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را برای شما مشخص نمایند.
  نکاتی درباره پرشدن چاه فاضلاب و تخلیه آن

مجموعه تکنیسین شهر خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی را با هزینه مناسب انجام می دهد برای دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید. مجموعه تکنیسین شهر با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و آموزش دیده، آماده ارائه خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی در تهران می باشد.

مهمترین اقدامات در زمان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند

در صورتی که در ساختمان خود با ترکیدگی و نشت آب مواجه شدید به کارگیری اقدامات زیر را به شما توصیه می کنیم.

 • قبل از هر چیز شیر فلکه آب را کامل قطع کنید.
 • شیرهای خروج آب در ساختمان را باز نمائید تا آب موجود در لوله ها تخلیه شود.
 • با یک مرکز معتبر در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تماس بگیرید.
خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند
خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند

دستگاه نشت یاب برای تشخیص ترکیدگی لوله در پرند

زمانیکه از دستگاه نشت یاب صحبت به میان می آید برخی افراد فکر می کنند که استفاده از این دستگاه کار راحتی است و به سهولت می توان به وسیله آن محل دقیق نشتی ها و ترکیدگی لوله را تشخیص داد. اما حقیقت چیز دیگریست و آن هم تجربه و تخصص می باشد.

 • یکی از پرطرفدارترین و کارآمدترین دستگاه های نشت یاب بر پایه فرمول آکوستیک طراحی و تولید شده است به این معنی که نشت و ترکیدگی لوله ها را با فرستادن سیگنال ها و امواج صوتی تعین می نماید.
 • اپراتور متخصص و ماهر در این زمینه با شنیدن امواج صوتی، امواج مربوط به شکستگی لوله و نشتی را تشخیص می دهد.
 • تخصص و تجربه، مهارت اپراتو دستگاه برای پیدا نمودن محل نشت بسیار حائز اهمیت است. چون این احتمال وجود دارد در سیستم لوله کشی و انتقال آب ساختمان در چند جای مختلف نشت و شکستگی لوله اتفاق افتاده باشد که شناسایی و تشخیص این اتفاق بسیار مهم است.
 • افزون بر تحلیل داده ها و نشت یابی بر اساس سیستم آکوستیک روش های دیگری مانند تحلیل دیجیتال داده ها، نویز رادیویی و همچنین تزریق گاز استفاده می شود که هر کدام از این روش ها نیازمند اپراتور و متخصصی توانمند است تا به شیوه ای درست تحلیل داده نماید و عیب یابی کند.
  گرفتگی لوله فاضلاب را چگونه برطرف کنیم؟

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شهریار و فردیس و قدس و هشتگرد توسط شرکت تکنیسین شهر قابل انجام می باشد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بهترین راه برای تشخیص محل ترکیدگی لوله یا نشت آب می باشد. با این دستگاه می توان بدون تخریب سقف یا کندن دیوار محل دقیق نشتی آب یا ترکیدگی لوله را پیدا کرده، سپس محل مورد نظر را کنده و کار تعمیر یا تعویض لوله را انجام داد. با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به هزینه اضافی بابت تخریب سقف یا دیوار نیست.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند به چه صورت می باشد؟

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند یکی از اقدامات اورژانسی برای تشخیص به موقع ترکیدگی و نشت احتمالی در لوله هایی است که به صورت داخلی و توکار در فضای ساختمان تعبیه شده اند. شرکت تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند می باشد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

در زمان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پرند چه اقداماتی را باید انجام بدهیم؟

قبل از هر چیز شیر فلکه آب را کامل قطع کنید. شیرهای خروج آب در ساختمان را باز نمائید تا آب موجود در لوله ها تخلیه شود و با یک مرکز معتبر در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله مانند شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.