تعمیرات لوله کشی ساختمان بدون تخریب چگونه انجام می شود؟

توسط : admin در تاریخ پنج‌شنبه 13 خرداد 1400 دسته : تعمیرات

یکی از مهم ترین مشکلات ساختمان های مسکونی و اداری که با گذشت زمان با افزایش سن بنا ایجاد می شود، تعمیرات لوله کشی می باشد.

بسیاری از افراد نگران این هستند که قبل از تخریب قسمت مورد نظر، به درستی محل مورد نظر تشخیص داده شود تا خرابی ساختمان کمتر باشد.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 minutes

از مهم ترین عوامل در ایجاد زنگ زدگی و ترکیدن و خوردگی لوله های ساختمانی ، استفاده از لوله های آهنی است . با زنگ زدگی و خوردگی لوله های آهنی ساختمانی احتمال ایجاد نم و رطوبت در دیوار و سقف و ریزش قسمتی از آن وجود دارد ، که می توان با انتخاب لوله های پلیمری از ایجاد این مشکلات جلوگیری کنیم.

تعمیرات لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان باید با رعایت ایمنی و طبق اصول اولیه در لوله کشی ساختمان توسط افراد متخصص در این زمینه انجام گیرد.تکنسین شهر با برخورداری از افراد مجرب و متخصص در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می تواند شما را راهنمایی کند.

همانطور که قبلا گفته بودیم با بکار بردن لوله های پلیمری می توانید از بروز مشکلات مربوط به ترکیدگی و نشت آب جلوگیری کنیم. در ادامه از مزایای تعمیرات لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران با دستگاه که امروزه بیشتر انجام می شود بیان خواهیم کرد.

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و تعمیرات لوله کشی

قبل از تعمیرات لوله کشی در ساختمان بهترین کار این است که محل لوله کشی به درستی تشخیص داده شود ،امروزه با استفاده از دستگاه های مخصوص می توانند محل دقیق نشت لوله و ترکیدگی ان را تشخیص دهند و با کمترین تخریب در ساختمان تعمیرات لوله کشی در ساختمان را انجام دهند.

روش کار با دستگاه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله به این صورت است که دستگاه با استفاده از گیرنده های سطحی که دارد صدای جریان آب را تشخیص داده و با گیرنده های خود می تواند محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را مشخص کند.

از مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله این است که محل دقیق نشتی لوله را مشخص کرده و بدون تخریب بیشتر محل نشتی مشخص می شود.

با تشخیص درست محل نشتی و ترکیدگی لوله در هزینه و زمان انجام تعویض و تعمیرات لوله کشی صرفه جویی می شود و از هزینه های خرابی و کنده کاری های بی فایده در ساختمان کاسته می شود.

هزینه استفاده از دستگاه برای تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه و رفع نشتی معمولا با توجه به جنس لوله و میزان متراژ آن متفاوت بوده و با توجه به نوع کار هزینه آن متفاوت است.

از نشانه های احتمالی در نشت و ترکیدگی لوله آب در ساختمان می توان به مواردی چون فرورفتگی و نشست زمین ،کارکرد کنتور بدون باز بودن شیر اب ، پرداخت قبض آب بیشتر از میزان مصرفی و کاهش شدید فشار آب در ساختمان اشاره کرد.

علت نشتی و ترکیدگی لوله آب

• پوسیده شدن لوله ها
• قرارگرفتن لوله در مجاورت هم سبب خورده شدن آنها می شود.
• انقباص و انبساط باعث از بین رفتن لوله می شود.
از نشانه های احتمالی در نشت و ترکیدگی لوله آب در ساختمان می توان به مواردی چون فرورفتگی و نشست زمین ،کارکرد کنتور بدون باز بودن شیر اب ، پرداخت قبض آب بیشتر از میزان مصرفی و کاهش شدید فشار آب در ساختمان اشاره کرد.

روش پیشگیری از ترکیدگی لوله آب در ساختمان

مهم ترین و رایج ترین موارد در ترکیدگی لوله اب و نشت آن در ساختمان های قدیمی و امروزی جنس لوله آب استفاده شده در سیستم لوله کشی ساختمان می باشد.در ساختمان های قدیمی به دلیل پوسیدگی لوله و از بین رفتن آن ها مشکلات ترکیدگی و نشتی در لوله های آب و فاضلاب به وجود می آید .

در برخی دیگر از ساختمان ها یخ زدگی و عدم عایق بندی مناسب لوله باعث ترکیدگی لوله آب می شود.تکنسین شهر می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند .

در صورت وجود هرگونه مشکل در سیستم لوله کشی ساختمان و مشاهده نم و رطوبت در محل می توانید سریعا با مجموعه تکنسین شهر تماس حاصل فرمایید.کارشناسان متخصص ما در ین زمینه به محل اعزام می شوند و با بررسی شرایط و مشکل آن را برطرف می نمایند.

برای اطلاع از هزینه های برطرف کردن نشتی و ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب می توانید به وبسایت تکنسین شهر مراجعه کنید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.

تعمیرات  لوله های آب ساختمان

از جمله روش های مهم در پیشگیری از ترکیدگی لوله های آب ساختمان

از دلایل مهم نشتی و یا ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب می توانیم به خطا و اشتباه در آب بندی لوله در محل اتصالات توسط افراد بی تجربه اشاره کرد و هم چنین می توان به عدم عایق کاری مناسب لوله ها که در فصل سرد و فشار زیاد آب درون لوله باعث ترکیدگی و نشتی در لوله می گردد.

بهترین راه حل برای بالابردن عمر لوله و جلوگیری از ایجاد ترکیدگی و نشتی در لوله های آب و فاضلاب این است که در ابتدای کار و در حین لوله کشی از افراد متخصص و مجرب در این کار استفاده شود تا لوله کشی اصولی و با ایمنی بالا انجام شود.

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب کار حساس و پیچیده ای است و نیاز به هزینه بالایی دارد که بدون تخریب محل دقیق ترکیدگی لوله آب پیدا کنیم.شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه رطوبت یا نم در دیوار یا سقف سریعا با شرکت تکنسین شهر تماس حاصل فرمایید و از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در محل با دستگاه بهره مند شوید.

همکاران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان محترم می باشند و شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

شاید استفاده از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه روش گران قیمت باشد اما با کمترین خطا محل نشتی پیدا می شود و در بسیاری از هزینه های جانبی از جمله تعمیر و بازسازی ساختمان صرفه جویی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان متخصص تکنسین شهر در ارتباط باشید .

تکنسین شهر با ارائه خدمات برتر در کمترین زمان و با هزینه مناسب توانسته است در زمینه هایی اعم از :

،تعمیر لوله بادستگاه شرق تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله تهران با دستگاه ، لوله کشی شوفاژ ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، لوله کشی پکیج

تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران با دستگاه و…در این سال ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید،هدف ما رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

سوالات متداول

این مطالب نیز برای شما مفید است :

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

رفع نم و رطوبت بدون تخریب

رفع نم و رطوبت با دستگاه

تشخیص نم و رطوبت

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

رفع نم و رطوبت

 
به این نوشته امتیاز دهید

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code