تشخیص سریع نم و رطوبت فقط با یک تماس 📞:

🌊 مرکز تهران: 88144268

 🌊 شمال تهران: 22878404

🌊 همراه: 841 55 58 - 0912

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

لکه گیری گچ شوره زده و نم و رطوبت دیده با مواد یا گچ کاری مجدد و کشته کشی پس از تشخیص محل ترکیدگی و نشت لوله با دستگاه تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب گرم و سرد شوفاژ با دستگاه و نشت یابی قسمت های مختلف موتورخانه و پکیج با دستگاه، تعمیرات لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی، تعویض و تبدیل توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت با دستگاه تراکم هوا در تهران و کرج تشخیص و پیدا کردن علت بوی بد فاضلاب ساختمان و از بین بردن بوی بد فاضلاب رفع نم و چکه و از بین بردن رطوبت دیوار تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه، تشخیص سوراخ و نشتی لوله آب نشت یابی لوله آب و فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله ی دیوار، کف و حتی سقف ساختمان تعمیر و سرویس توالت فرنگی در صورت نشت آب از لوله کشی توالت تمام نقاط تهران و کرج تشخیص و پیدا کردن نقطه ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه کامپیوتری در کف ساختمان تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب و ترکیدگی در دیوار و سقف ساختمان با دستگاه رفع نم و رطوبت از دیوار به همراه امور بنایی و نقاشی مربوطه پس از پیدا کردن محل ترکیدگی لوله.

مدت زمان تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

در صورتی که با استفاده از دستگاه های نشت یاب بخواهید محل نشت را پیدا کنید نیاز به زمان زیادی نیست زیرا این دستگاه ها این قابلیت را دارند که محل دقیق نشت را در کوتاه ترین زمان به شما نشان دهند.

نحوه تشخیص ترکیدگی و نشت لوله با دستگاه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های مدرن، نشت یابی بسیار راحت شده و با استفاده از دستگاه های نشت یاب به راحتی و در زمانی کوتاه می توان محل دقیق نشت لوله ها را بدون نیاز به تخریب پیدا کرد. دستگاه های نشت یاب انواع مختلفی داشته که هر مدام ویژگی های خاص خود را دارد و به طریق مختلفی محل نشت را پیدا می کند. اصلی ترین و پرکاربردترین دستگاه های نشت یاب، دستگاه های حرارتی و دستگاه های فراصوت می باشند.
لازم به ذکر است که تنها وجود دستگاه های نشت یاب کافی نمی باشد زیرا کار با این دستگاه ها نیاز به تخصص و تجربه داشته و باید برای این کار از یک متخصص کمک بگیرید.

دستگاه های نشت یاب امواج را به سمت لوله ها ارسال کرده و این لوله ها پس از دریافت امواج و ارسال بازخورد آن می توانند محل دقیق نشت را به شما اعلام کنند. این دستگاه ها دارای کامپیوترهایی بر روی خود بوده که محل دقیق نشت را محاسبه و به اپراتور نشان می دهند.
این دستگاه ها می توانند تا فاصله ۴۰ متری از عمق زمین، نشت لوله ها را تشخیص دهند.

انواع دستگاه های نشت یاب

از اصلی ترین دلیل نم و رطوبت، نشتی در لوله کشی ها می باشد. دستگاه های نشت یاب انواع مختلفی دارند که از رایج ترین و پرکاربردترین دستگاه های موجود در ایران، دستگاه های نشت یاب صوتی می باشد. دستگاه های نشت یاب در دسته بندی های مختلفی وجود داشته که در ادامه سه دستگاه پرکاربرد در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد.

_دستگاه نشت یاب مادون قرمز

دستگاه نشت یاب مادون قرمز برای تشخیص نشت و یا ترکیدگی لوله هایی که در اعماق زیاد قرار گرفته است، مناسب می باشد و می تواند نشت لوله ها را در پشت دیوار و یا در اعماق زمین تشخیص دهد.

_دستگاه نشت یاب حرارتی

دستگاه های نشت یاب حرارتی دارای نوعی سنسور است که حرارت محیط را سنجیده و می تواند نشتی را حتی از پشت دیوار نیز تشخیص دهد. به این طریق می توان به راحتی و با کم ترین تخریبی محل دقیق نشت را پیدا کرد.

_دستگاه نشت یاب فراصوت

از دیگر دستگاه های نشت یاب پرکاربرد می توان به دستگاه نشت یاب فراصوت اشاره کرد. نحوه تشخیص این دستگاه ها ارسال امواج و دریافت نتیجه امواج می باشد. بدین صورت که این دستگاه قادر است حتی از پشت دیوار نیز با استفاده از امواج ارسالی، صدای تشخیص ترکیدگی لوله ها را تشخیص داده و بدون نیاز به تخریب آن را برطرف کند.

هزینه تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

در گذشته تشخیص نم و رطوبت کار سختی بود و به این علت که فرد قادر نبود که محل دقیق نشت را پیدا کند، چندین نقطه از ساختمان را تخریب می کرد تا به محل دقیق نشت برسد. این کار علاوه بر زمانی که می برد، هزینه و خسارات زیادی را نیز به وجود می آورد. ولی امروزه با استفاده از دستگاه های نشت یاب این کار به سرعت و بدون تخریب انجام شده و به وسیله این دستگاه محل دقیق نشت مشخص شده و تنها همان نقطه تخریب و بازسازی می شود. به همین دلیل تشخیص نم و رطوبت با دستگاه هزینه کم تری دارد. 
متراژ محل نشت، میزان خسارت، نوع لوله و ... از عواملی هستند که بر روی هزینه تشخیص نم و رطوبت ساختمان تاثیرگذار است.

رفع و تشخیص نم و رطوبت با دستگاه در تهران

اگر ساکن تهران هستید و با مشکل نم و رطوبت در خانه مواجه شدید، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با تکنسین شهر تماس گرفته تا در نزدیک ترین زمان با تجهیزات نشت یابی خود در محل حاضر شده و به سرعت نم و رطوبت خانه شما را بدون تخریب تشخیص داده و آن را رفع کند.

نکات مهم در تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

در برخی اوقات شما مطمیٔن نیستید که نم و رطوبت خانه شما از ترکیدگی لوله است یا خیر. برای تشخیص ترکیدگی لوله ها چند روش ساده وجود دارد که به شرح زیر می باشد:
_ ابتدا تمامی شیرهای ساختمان خود را ببندید و به دقت گوش کنید و اگر صدای چکه کردن آب به گوشتان رسید می توانید مطمئن  شوید که نم و رطوبت موجود در ساختمان به دلیل ترکیدگی لوله ها می باشد.
_ از دیگر روش های  تشخیص ترکیدگی لوله ، مشاهده آثار نم و رطوبت بر روی دیوار و سقف می باشد. 
_ کاهش فشار آب ساختمان از دیگر دلیل ترکیدگی لوله ها می باشد.
_ اگر بوی نم و رطوبت به مشامتان رسید یکی از دلایل می تواند ترکیدگی لوله های آب و یا فاضلاب باشد.
_ در صورتی که قبض آب شما به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده می تواند نشان از ترکیدگی و یا نشت لوله های آب باشد.

عوارض نم و رطوبت در خانه

رشد و تکثیر قارچ ها و باکتری ها
بروز مشکلات تنفسی
تجمع مگس و حشرات
تخریب قسمتی از ساختمان

مزایای تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

_ دستگاه های نشت یاب می تواند محل نشت لوله ها را به صورت دقیق تشخیص دهید.
_ در صورتی که با استفاده از دستگاه نشت یاب نم و رطوبت را تشخیص دهید، نیازی به هیچ گونه تخریب نیست.
_ این دستگاه روشی مناسب برای کاهش هزینه های نشت یابی است.
_ تشخیص فوری از اصلی ترین مزایای تشخیص نم و رطوبت می باشد.