find-a-leak-of-water،پیدا کردن نشتی آب

پیدا کردن نشتی آب:

ساختمان سازی یکی از اموری است که امروزه به صورت گسترده صورت می گیرد. رعایت برخی نکات و اصول و استفاده از مصالح با کیفیت می تواند به ساخت هر چه بهتر یک بنا کمک کند. اما لوله کشی های آب در ساختمان بسیار حایز اهمیت هستند.
وجود یک خطا در نصب این لوله ها می تواند خسارات جبران ناپذیری را به وجود آورد. نشتی در لوله های آب یکی از شایع ترین مشکلات موجود در ساختمان سازی است. مشاهده نم و رطوبت در یک بخش از منزل مانند سقف، دیوار ها و کف یکی از عوامل نشان دهنده نشتی آب است.
اما لوله های تو کار در زمان نشتی دارای زحمت بیشتری برای تعمیر هستند و معمولا هزینه بیشتری نیز در پی دارند. اما موسساتی وجود دارند که محل دقیق نشتی را بدون هیچ مشکلی پیدا کرده و آن را تعمیر می کنند.
دستگاه نشت یاب لوله آب یکی ابزار به روز و کارآمد در این حوزه است. این دستگاه در حقیقت صدای جریان آب را که در اثر شکستی لوله به بیرون نفوذ کرده است را توسط گیرنده خود دریافت می کند. هر چه میزان نشت آب بیشتر باشد، در حقیقت محل دقیق تر ترکیدگی زودتر مشخص خواهد شد.
با استفاده از دستگاه نشت یاب لوله آب می توان بدون تخریب، مکان ترکیدن لوله را یافت. با این امر علاوه بر زمان، در هزینه های بازسازی نیز صرفه جویی خواهد شد. اما استفاده از این دستگاه هزینه هایی را نیز در پی دارد. مقدار این هزینه به نوع کار، متراژ محل عیب یابی و جنس لوله وابسته است.