دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است که این گیرنده و فرستنده درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارند. این کپسول را باید بر روی لوله‌ها، دیوارها یا مکان مورد نظر حرکت دهید تا فرسنده امواج خود را طرف هدف مورد نظر بفرستد و سپس امواج بازکشتی را دریافت کند. در این عملیات با روشهای خاص کامپیوتری توسط دستگاه نشت یاب، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود. درواقع روش کار کلی دستگاه نشت یاب یا دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بر مبنای امواج است.

immediate-discharge،تخلیه چاه فوری


لزوم استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله:

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود ابزارهای مناسب مانند این دستگاه به راحتی می‌توان وجود نشت یا ترکیدگی و یا ترک خوردگی درون لوله‌ها را تشخیص داد. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان محل دقیق نشتی را پیدا کرد و اقدام به تعمیر آن کرد. اگر دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله وجود نداشته باشد بالاجبار باید اقدام به تخریب ساختمان کرد تا محل ترکیدگی لوله و نشت آب را پیدا کرد اما با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به خرابی نیست. با استفاده از این دستگاه به راحتی می‌توان از نم و رطوبت ساختمان جلوگیری کرد. استفاده از دستگاه، توسط شرکت تکنسین شهر می باشد.
شرکت تکنسین شهر در خدمت شما عزیزمان میباشد. با خدماتی از جمله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، رفع و رطوبیت ساختمان ها، سقف و رفع نم دیوار ها ارائه میدهد.


در کشور ما نیز از این دستگاه استفاده فراوانی می‌شود. شرکت تکنسین شهر از این دستگاه جهت پیدا کردن محل نشب آب استفاده می‌کنند. در واقع شرکت تکنسین شهر نیز از پیشرفت تکنولوژی عقب نمانده‌اند و از دستگاه‌های جدید استفاده می‌کنند. وجود دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر زیادی در حرفه لوله بازکنی داشته است. با وجود این دستگاه کار بسیاری از لوله بازکنها راحت شده و به راحتی می‌توانند محل نشت را پیدا کنند.


خود را باز و آزاد جریان، چند چیز آسان و ارزان شما می توانید انجام دهید. برای مثال، برای تخلیه آشپزخانه، می توانید سعی کنید از مایع ظرفشویی استفاده کنید. تخلیه آشپزخانه شما سریع و روشن باقی می ماند اگر مقدار زیادی از مایع ظرفشویی را به داخل آشپزخانه خود بیفزایید و بطری های سینک را در حوضچه خود قرار دهید. حوضه خود را با آب شیرین پر کنید و سپس بطری را بکشید. مایع ظرفشویی باعث تخریب گریس و گرما می شود که در لوله ها جمع می شود و آب زل زده به پایین تخلیه می کند تا هر تخلیه ای را از بین ببرد. اگر فکر می کنید چربی های سنگین را تشکیل می دهید حتی اگر گریس نباشه، تخلیه نمی شود، به جای آن از آب گرم یا جوش استفاده کنید. دارای گواهینامه مهارت فنی حرفه ای از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور. رفع نم، تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص محل نشت آب، رفع نم ساختمان، رفع نم سقف و پشت بام، تشخیص ترکیدگی لوله کشی ساختمان، رفع ترکیدگی لوله، رفع نم ریوار، رفع نم و رطوبت بدون تخریب.