You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

ترکیدگی لوله یکی از مشکلاتی است که به سرعت می تواند باعث تخریب ساختمان شود. به همین دلیل باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام کرد.

روش تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

در گذشته برای تشخیص ترکیدگی لوله از روش های سنتی استفاده میشد و افراد بر اساس تجارب خود مکان دقیق ترکیدگی و نشت لوله را تشخیص می دادند ولی امروزه برای فهمیدن ترکیدگی لوله از دستگاه های نشت یاب پیشرفته استفاده می کنند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین روش پیدا کردن محل دقیق نشت به شمار می رود که امروزه رواج بسیاری پیدا کرده است. در ادامه در این خصوص مطالب کامل تری را ارائه خواهیم کرد. شرکت تکنیسین شهر خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران را در سریع ترین زمان و با هزینه مناسب انجام می دهد. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

شناسایی ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران به صورت فوری

همان طور که می دانید نشت و ترکیدگی لوله ها می تواند به سرعت خسارات بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد. به همین دلیل رفع سریع آن اهمیت بسیاری دارد. تکنیسین شهریکی از معتبرترین مراکز در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله جنوب تهران را بدون نیاز به تخریب تشخیص دهد. این متخصصین با بهره گیری از دستگاه های مدرن این کار را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

پیدا کردن محل نشت یکی از اصلی ترین اولویت هر فرد در هنگام مواجهه با نم و رطوبت است. چگونگی تشخیص ترکیدگی لولهه به صورت تخصصی با استفاده از علائم و نشانه های نشت و دستگاه های نشت یاب حرفه ای یکی از اصول و راهکارهای تکنیسین شهر در هنگام بروز ترکیدگی لوله در هر قسمت از ساختمان است. این شرکت با دستگاه های نشت یاب این کار را به نحو احسن و در سریع ترین زمان به انجام می پذیرد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران را به شرکت تکنیسین شهر بسپارید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  نکاتی درباره پرشدن چاه فاضلاب و تخلیه آن

رایج ترین دستگاه های نشت یاب

از جمله رایج ترین دستگاه های نشت یاب به شرح زیر می باشد:

نشت یاب فراصوت

دستگاه های نشت یاب فراصوت با استفاده از صدای نشت می تواند به صورت دقیق محل ترکیدگی لوله را به شما نشان دهد. این دستگاه یکی از پرفروش ترین نشت یاب در ایران است که کیفیت بسیاری دارد.

نشت یاب مادون قرمز

برای پیدا کردن محل دقیق نشت در اعماق و در ارتفاعات 40 متری یکی از بهترین دستگاه های نشت یاب، دستگاه مادون قرمز است.

نشت یاب حرارتی

این نشت یاب همان طور که از نامش مشخص است با استفاده از حرارت محل نشت را به شما نشان می دهد. برای این کار تنها کافیست دستگاه را بر روی محل نم و رطوبت بگذارید.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران
نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

برای این که نشت و ترکیدگی لوله باعث خرابی های بیشتری در ساختمان نشود، باید پیش از بروز آن از این مشکل جلوگیری شود. در ادامه به علائم و روش های چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله در هر یک از قسمت های ساختمان اشاره خواهیم کرد:

نشتی لوله در دیوار

در برخی از ساختمان ها لوله های آب از داخل دیوار ساختمان عبور می کند. با توجه به سطحی بودن این لوله کشی ها، هر گونه نشت در این سازه ها می تواند به صورت مستقیم به دیوار آسیب بزند. بنابراین با مشاهده کوچک ترین نشانه های نشت اعم از کپک زدگی، تغییر رنگ، بوی نامطبوع و … باید به سرعت علت آن را جویا شوید. برای این کار کافیست به سرعت با تکنیسین شهر تماس بگیرید. شرکت تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران و رفع آن با هزینه مناسب می باشد. برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران با ما در تماس باشید.

  دلایل ترکیدگی لوله ها

نشتی لوله شوفاژ

لوله های شوفاژ ممکن است در زمان لوله کشی شوفاژ از هر قسمت از ساختمان رد شده باشد. بنابراین در مرحله های اول شاید نتوانید به راحتی این مشکل را تشخیص دهید. از جمله دلایل بروز این مشکل عبارت است از:

  • آب بندی غیر اصولی لوله ها
  • استفاده از لوله های بی کیفیت
  • عدم عایق کاری لوله ها در فصل سرما
  • کاهش استحکام لوله ها به علت انبساط و انقباض
  • قرار گرفتن لوله های در خاک آهکی و مرطوب
  • عدم اتصال غیراستاندارد و صحیح

نشت لوله در سقف

امروزه لوله کشی برخی از ساختمان ها از سقف رد شده و یا لوله کشی های طبقات بالا از کف ساختمان عبور کرده است. بنابراین نشت و ترکیدگی لوله می تواند به سقف خانه نفوذ کرده و باعث مشاهده قطراتی در این ناحیه می شود. نشت لوله در سقف می تواند بیشترین ضرر و خسارت را به ساختمان شما وارد کند. بنابراین پیدا کردن و تشخیص نشت با دستگاه یکی از بهترین روش می باشد. برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید. شرکت تکنیسین شهر ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران می باشد.

دلیل ترکیدگی لوله جنوب تهران

ترکیدگی و نشت لوله دلایل متعددی دارد که از جمله آن ها عبارت است از:

دلیل ترکیدگی لوله های آهنی

عوامل متعددی می تواند باعث نشت و ترکیدگی لوله های آهنی شود. از جمله این عوامل می توان به جنس لوله، نحوه لوله کشی، فشار بالای آب، قدرمت لوله ها و … اشاره کرد. در گذشته استفاده از لوله های آهنی به همراه روکش گالوانیزه برای لوله کشی رواج بسیاری داشت که این روکش از از واکنش های شیمیایی جلوگیری کرده و اجازه نمی دهد که لوله ها به سرعت دچار پوسیدگی شوند.

البته استفاده از لوله های آهنی امروزه کمرنگ تر شده ولی همچنان برخی از ساختمان ها از این لوله برای رفت و برگشت آب استفاده می کنند. از بین رفتن لایه های گالوانیزه باعث می شود که این لوله ها دچار واکنش های شیمیایی شده و به مرور از بین بروند.

  از بین بردن جرم توالت فرنگی

دلیل ترکیدگی لوله های پلاستیکی

لوله های پلاستیکی شاید در ظاهر لوله های مقاومی به نظر نرسند، ولی به دلیل استفاده از متریال های بسیار باکیفیت در ساخت آن ها یکی از کم نظیرترین لوله های موجود در بازار به شمار می روند. نشت در لوله های پلاستیکی به دلایل متعددی می تواند رخ دهد.

یکی از رایج ترین دلیل ترکیدگی لوله ، عدم نصب صحیح لوله ها و بی دقتی در هنگام اتوکشی لوله ها می باشد. در صورتی که قصد انجام مراحل لوله کشی را دارید بهتر است از یک متخصص با تجربه در این زمینه کمک بخواهید. تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد. در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران با ما تماس بگیرید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به روش های مختلفی صورت می گیرد. معمولا استفاده از دستگاه های نشت یاب به دلیل سرعت بالا، کمترین هزینه را به دنبال دارند. در نتیجه می توان گفت که هزینه ترکیدگی لوله به عوامل متعددی از جمله محل نشت، نوع دستگاه، دستمزد تکنسین و … بستگی دارد. جهت شناسایی ترکیدگی لوله در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت با شماره های تکنیسین شهر تماس حاصل نمایید.

دلیل اصلی ترکیدگی لوله چیست؟

اگر لوله آهنی باشد و دچار ترکیدگی شود عواملی چون : داشتن جنس نامرغوب ، نحوه لوله کشی ، فشار بالای آب ، و… می توان تاثیر گذار باشد. برای خواندن اطلاعات بیشتر با تکنیسین شهر همراه باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران چگونه انجام می شود ؟

تکنسین شهر با استفاده از دستگاه های تشیخص ترکیدگی لوله مانند: دستگاه نشت فراصوت، که از طریق شنیدن نشت محل دقیق ترکیدگی را تشخیص می دهد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.