You are currently viewing تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران
نشت یابی لوله شمال تهران

تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

ترکیدگی لوله یکی از مشکلاتی است که به سرعت می تواند باعث تخریب ساختمان شود. به همین دلیل باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام کرد.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 minutes

روش تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه

در گذشته برای تشخیص ترکیدگی لوله از روش های سنتی استفاده میشد و افراد بر اساس تجارب خود مکان دقیق ترکیدگی و نشت لوله را تشخیص می دادند ولی امروزه برای فهمیدن ترکیدگی لوله از دستگاه های نشت یاب پیشرفته استفاده می کنند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین روش پیدا کردن محل دقیق نشت به شمار می رود که امروزه رواج بسیاری پیدا کرده است. در ادامه در این خصوص مطالب کامل تری را ارائه خواهیم کرد.

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تعمیرات لوله های آب شمال تهران، تعمیرات لوله های آب غرب تهران، تعمیرات لوله های آب شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه شمال تهران، تعمیر لوله با دستگاه شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه غرب تهران، تعمیر لوله آب شمال تهران، تعمیر لوله آب شرق تهران، تعمیر لوله آب غرب تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

شناسایی ترکیدگی لوله بادستگاه جنوب تهران به صورت فوری

همان طور که می دانید نشت و ترکیدگی لوله ها می تواند به سرعت خسارات بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد. به همین دلیل رفع سریع آن اهمیت بسیاری دارد. تکنیسین شهریکی از معتبرترین مراکز در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله جنوب تهران را بدون نیاز به تخریب تشخیص دهد. این متخصصین با بهره گیری از دستگاه های مدرن این کار را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه جنوب تهران

پیدا کردن محل نشت یکی از اصلی ترین اولویت هر فرد در هنگام مواجهه با نم و رطوبت است. چگونگی تشخیص ترکیدگی لولهه به صورت تخصصی با استفاده از علائم و نشانه های نشت و دستگاه های نشت یاب حرفه ای یکی از اصول و راهکارهای تکنیسین شهر در هنگام بروز ترکیدگی لوله در هر قسمت از ساختمان است. این شرکت با دستگاه های نشت یاب این کار را به نحو احسن و در سریع ترین زمان به انجام می پذیرد. از جمله رایج ترین دستگاه های نشت یاب به شرح زیر می باشد:

تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه
تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه

نشت یاب فراصوت: دستگاه های نشت یاب فراصوت با استفاده از صدای نشت می تواند به صورت دقیق محل ترکیدگی لوله را به شما نشان دهد. این دستگاه یکی از پرفروش ترین نشت یاب در ایران است که کیفیت بسیاری دارد.

نشت یاب مادون قرمز: برای پیدا کردن محل دقیق نشت در اعماق و در ارتفاعات 40 متری یکی از بهترین دستگاه های نشت یاب، دستگاه مادون قرمز است.

نشت یاب حرارتی: این نشت یاب همان طور که از نامش مشخص است با استفاده از حرارت محل نشت را به شما نشان می دهد. برای این کار تنها کافیست دستگاه را بر روی محل نم و رطوبت بگذارید.

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران، تشخیص نشتی لوله آب، نشت یابی لوله غرب تهران، نشت یابی لوله شمال تهران، ترکیدگی لوله آب شمال تهران، ترکیدگی لوله آب غرب تهران، ترکیدگی لوله آب شرق تهران، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

برای این که نشت و ترکیدگی لوله باعث خرابی های بیشتری در ساختمان نشود، باید پیش از بروز آن از این مشکل جلوگیری شود. در ادامه به علائم و روش های چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله در هر یک از قسمت های ساختمان اشاره خواهیم کرد:

نشتی لوله در دیوار

در برخی از ساختمان ها لوله های آب از داخل دیوار ساختمان عبور می کند. با توجه به سطحی بودن این لوله کشی ها، هر گونه نشت در این سازه ها می تواند به صورت مستقیم به دیوار آسیب بزند. بنابراین با مشاهده کوچک ترین نشانه های نشت اعم از کپک زدگی، تغییر رنگ، بوی نامطبوع و … باید به سرعت علت آن را جویا شوید. برای این کار کافیست به سرعت با تکنیسین شهر تماس بگیرید.

نشتی لوله شوفاژ

لوله های شوفاژ ممکن است در زمان لوله کشی شوفاژ از هر قسمت از ساختمان رد شده باشد. بنابراین در مرحله های اول شاید نتوانید به راحتی این مشکل را تشخیص دهید. از جمله دلایل بروز این مشکل عبارت است از:

آب بندی غیر اصولی لوله ها

استفاده از لوله های بی کیفیت

عدم عایق کاری لوله ها در فصل سرما

کاهش استحکام لوله ها به علت انبساط و انقباض

قرار گرفتن لوله های در خاک آهکی و مرطوب

عدم اتصال غیراستاندارد و صحیح

نشت لوله در سقف

امروزه لوله کشی برخی از ساختمان ها از سقف رد شده و یا لوله کشی های طبقات بالا از کف ساختمان عبور کرده است. بنابراین نشت و ترکیدگی لوله می تواند به سقف خانه نفوذ کرده و باعث مشاهده قطراتی در این ناحیه می شود. نشت لوله در سقف می تواند بیشترین ضرر و خسارت را به ساختمان شما وارد کند. بنابراین پیدا کردن و تشخیص نشت با دستگاه یکی از بهترین روش می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه
تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران با دستگاه

دلیل ترکیدگی لوله جنوب تهران

ترکیدگی و نشت لوله دلایل متعددی دارد که از جمله آن ها عبارت است از:

دلیل ترکیدگی لوله های آهنی

عوامل متعددی می تواند باعث نشت و ترکیدگی لوله های آهنی شود. از جمله این عوامل می توان به جنس لوله، نحوه لوله کشی، فشار بالای آب، قدرمت لوله ها و … اشاره کرد. در گذشته استفاده از لوله های آهنی به همراه روکش گالوانیزه برای لوله کشی رواج بسیاری داشت که این روکش از از واکنش های شیمیایی جلوگیری کرده و اجازه نمی دهد که لوله ها به سرعت دچار پوسیدگی شوند. البته استفاده از لوله های آهنی امروزه کمرنگ تر شده ولی همچنان برخی از ساختمان ها از این لوله برای رفت و برگشت آب استفاده می کنند. از بین رفتن لایه های گالوانیزه باعث می شود که این لوله ها دچار واکنش های شیمیایی شده و به مرور از بین بروند.

دلیل ترکیدگی لوله های پلاستیکی

لوله های پلاستیکی شاید در ظاهر لوله های مقاومی به نظر نرسند، ولی به دلیل استفاده از متریال های بسیار باکیفیت در ساخت آن ها یکی از کم نظیرترین لوله های موجود در بازار به شمار می روند. نشت در لوله های پلاستیکی به دلایل متعددی می تواند رخ دهد. یکی از رایج ترین دلیل ترکیدگی لوله ، عدم نصب صحیح لوله ها و بی دقتی در هنگام اتوکشی لوله ها می باشد. در صورتی که قصد انجام مراحل لوله کشی را دارید بهتر است از یک متخصص با تجربه در این زمینه کمک بخواهید.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص نم، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب و لوله کشی شوفاژ با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه جنوب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به روش های مختلفی صورت می گیرد. معمولا استفاده از دستگاه های نشت یاب به دلیل سرعت بالا، کمترین هزینه را به دنبال دارند. در نتیجه می توان گفت که هزینه ترکیدگی لوله به عوامل متعددی از جمله محل نشت، نوع دستگاه، دستمزد تکنسین و … بستگی دارد. جهت شناسایی ترکیدگی لوله در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت با شماره های تکنیسین شهر تماس حاصل نمایید.

دلیل اصلی ترکیدگی لوله چیست؟

اگر لوله آهنی باشد و دچار ترکیدگی شود عواملی چون : داشتن جنس نامرغوب ، نحوه لوله کشی ، فشار بالای آب ، و… می توان تاثیر گذارباشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چگونه انجام می شود ؟

تکنسین شهر با استفاده از دستگاه های تشیخص ترکیدگی لوله مانند: دستگاه نشت فراصوت ، که از طریق شنیدن نشت محل دقیق ترکیدگی را تشخیص می دهد.

این مطالب نیز برای شما مفید است :

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.