You are currently viewing نشت یابی لوله غرب تهران

نشت یابی لوله غرب تهران

یکی از اتفاقاتی که ممکن است در هر ساختمانی رخ دهد نشتی لوله است که اگر ساکنین متوجه آن شوند می توانند سریعا برای رفع ان اقدام کرده و مانع از خسارت های بیشتری شوند اما در صورتی که ساکنین به موقع متوجه نشوند می تواند خسارت های زیادی را به بار آورد. براساس نتیجه بررسی های انجام شده در مورد هدر دادن آب مصرفی در ساختمان های مسکونی ، سالانه هر خانوار به دلیل نشتی و چکه لوله آب زیادی را هدر می دهند اما این سوال پیش می آید که چگونه نشت یابی لوله غرب تهران را چگونه باید انجام دهیم و برای رفع آن باید چه کار کنیم.

نشت یابی لوله غرب تهران

در این مقاله قصد داریم به بررسی نشت یابی لوله تهران بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم لذا دعوت می کنم با تکنیسین شهر همراه باشید.

نحوه تشخیص نشت یابی لوله غرب تهران

برای تشخیص این عارضه بایستی به علائم و نشانه هایی اطرافتان توجه لازم را داشته باشید که در ادامه چند نشانه را که می تواند در این زمینه به شما کمک کند تا نشتی لوله آب منزلتان را تشخیص دهید در اختیارتان قرار می دهیم و از این طریق می توانید سریعا برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید و مانع از خرابی ساختمان شده و همچنین از مصرف بی رویه آب نیز جلوگیری خواهید کرد. نشت یابی لوله تهران از خدمات تخصصی شرکت تکنسین شهر با سال ها تجربه در زمینه خدمات نشت یابی می باشد جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

نحوه نشت یابی لوله در غرب تهران
نحوه نشت یابی لوله در غرب تهران

تشخیص نشتی لوله آب از روی رقم قبض

به این نکته توجه داشته باشید که میزان آب مصرفی شما نمی تواند بدون دلیل افزایش پیدا کند در صورتی که مصرف شما همانند ماه های گذشته باشد، لذا در صورتی که رقم قبض آب شما به یکباره افزایش پیدا کرد به این موضوع شک کنید که ممکن است یکی از لوله های آب در منزلتان دچار نشتی شده باشد.

تشخیص نشتی از طریق تست کنتور

برای این که از نشتی لوله آب منزل ا طمنیان کسب کنید می توانید کنتور آب را تست کنید که بری این منظور باید فلکه اصلی کنتور را که به تمامی لوله های آب ساختمان متصل است را ببندید البته قبل از این کار عدد روی کنتور را یادداشت کنید. بعد از بستن کنتور به مدت 30 دقیقه صبر کنید سپس مجددا به سراغ کنتور رفته و عددی را که شمارشگر کنتور نشان می دهد را با عددی که از قبل یادداشت کرده اید مقایسه کنید. در صورتی که افزایش پیدا کرده باشد بدین معنا است که یکی از لوله های آب ساختمان دچار نشتی شده و شما باید برای پیدا کردن و تعمیر آن هر چه سریع تر اقدامات لازم را انجام دهید.

  تشخیص نم و رطوبت با دستگاه - 09125855841

نشت یابی لوله غرب تهران از روی قارچ و یا کپک دیوار

همان طور که می دانید محیط مرطوب و نمناک عاملی برای رشد قارچ و کپک است، لذا برای پیدا کردن محل نشتی بر روی دیوار و یا سقف خانه به دنبال این علامت باشید توجه کنید این علائم را ممکن است در دیورا و یا کف حمام پیدا کنید که در چنین موردی جای نگرانی نیست زیرا محیط حمام مرطوب بوده و این اتفاق کاملا عادی است به خصوص در خانه های قدیمی، اما اگر نشانه قارچ و یا کپ را بر روی سایر دیوارها و سقف منزل پیدا کردید به این معنا است که یکی از لوله های آب دچار نشتی شده است و باید فورا محل دقیق آن را شناسایی کنید. شرکت تکنسین شهر ارائه دهنده خدمات نشت یابی لوله در شمال تهران و غرب تهران می باشد برای دریافت خدمات تنها کافیست با شرکت تکنسین شهر تماس بگیرید.

تشخیص نشتی از طریق لکه، آسیب و یا شکم دادن دیوار، سقف و یا کف

اما در مواردی نیز نشانه های نشتی لوله آب به طریق دیگری نمایان خواهد شد در صورتی که بر روی دیوار، سقف و یا کف هر گونه علائمی از لکه، رد آب و یا ورم مشاهده کردید به معنای ایجاد نشتی در یکی از لوله های آب ساختمان است که در چینن موردی بایستی هر چه سریع تر فرایند نشت یابی را انجام می دهید، اما لازم است که بدانید این علائم نشان دهنده این است که محل نشت در همان اطراف نشانه ها است.

  عیب یابی و رفع عیب پکیج دیواری

البته ذکر این نکته نیز لازم است گاهی بروز این نشانه ها به دلیل رطوبت بالا در ساختمان است و نمی توان به طور قطع اعلام کرد که سیستم لوله کشی دچار نشتی شده است. لذا برای کسب اطمینان در این مورد پیشنهاد می کنیم سایر نشانه ها را مورد بررسی قرار دهید به عنوان مثال در صورتی که رقم قبض آب به یکباره افزایش پیدا کرد می توانید به وجود نشتی لوله آب در منزل بیشتر شک کنید و در چنین موردری بایستی نشانه ها را جدی تری پیگیری کنید.

نشت یابی لوله غرب تهران از بوی نم و کپک زدگی

آبی که به دلیل نشتی لوله های توکار در دیوار باقی می ماند بعد از گذشت مدت زمانی بوی بد و ناطبوعی را ایجاد می کند لذا در صورتی که بعد از تمیزی کامل منزل همچنان بوی بد و کپک زدگی را حس کردید به این معنا است که یکی از لوله های توکار دچار نشتی شده و باید هر چه سریع تر برای نشت یابی اقدام کنید. توجه داشته باشید اگر چند روز در منزل نبودید و بعد از بازگشت بوی بد و نامطبوع به مشامتان رسید حتما به دنبال دیگر علائم نشتی در ساختمان بگردید. در صورت نیاز به خدمات نشت یابی لوله فاضلاب با شرکت تکنسین شهر تماس بگیرید. شرکت تکنسین شهر ارائه دهنده خدمات نشت یابی لوله فاضلاب با هزینه مناسب می باشد.

هزینه نشت یابی لوله غرب تهران
هزینه نشت یابی لوله غرب تهران

تشخیص نشتی لوله آب از افت فشار ناگهانی آب

یکی دیگر از علائم و نشانه های وجود نشتی آب در خانه افت ناگهانی فشار آب است که این امر نه تنها می تواند بیانگر نشتی لوله آب باشد بلکه حتی در مواردی نیز از ترکیدگی لوله آب خبر می دهد. که در چنین موردی به طور قطع میزان نشتی بالا است لذا می توانید مبنای تشخیص را براساس صدا قرار دهید. در صورتی که در منزل مدام صدای چکه آب را می شنوید اما نمی توانید منبع آن را پیدا کنید.

به احتمال زیاد یکی از لوله های توکار دچار نشتی شده و با ید هر چه سریع تر برای پیدا کردن آن اقدام کنید که برای این منظور می توانید از دستگاه های نشت یاب حساس به صدا استفاده کنید لذا در چنین موردی توصیه می کنیم حتما با شرکت نشت یاب تکنسین شهر تماس بگیرید پرسنل این شرکت خدماتی ضمن در اختیار داشتن دستگاه ها و تجهیزات لازم از دانش و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار می باشند.

  نشت یابی لوله تهران

نشتی آب به طبقات پایین

گاهی ممکن است علائم نشتی آب در طبقات پایین رویت شود و یکی از نشانه های آن چکه و یا نم زدگی سقف طبقه پایین خواهد بود و این مورد به شما اعلام می کند که سیستم لوله کشی منزل شما دچار نشتی شده است لذا در چنین موردی حتما حرف های همسایتان را جدی بگیرید و برای پیدا کردن محل دقیق نشت از پرسنل تکنسین شهر کمک بخواهید، با استفاده از دستگاه می توانید به راحتی محل دقیق نشت را پیدا کرده و نه تنها از خسارت های سنگین جلوگیری خواهید کرد نیاز به تخریب نقاط مختلف ساختمان برای پیدا کردن محل نشتی نخواهید داشت.

دستگاه های نشت یاب در انواع مختلفی موجود می باشند که برخی از آن ها دارای سنسورهای حساس به صدا بوده و از طریق صدای چکه آب به راحتی محل دقیق نشت را شناسایی می کنند، نوع دیگر آن ها دستگاه مادون قرمز است که از طریق گیرنده و فرستنده محل دقیق نشت را پیدا کرده و به شما اعلام می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های نشت یاب و ارائه خدمات به سایت شرکت تکنسین شهر مراجعه کنید. تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه از خدمات ویژه شرکت تکنسین شهر با سال ها تجربه می باشد برای دریافت خدمات تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه با شرکت تکنیسین شهر در تماس باشید.

هزینه نشت یابی لوله غرب تهران چقدر است؟

برآورد هزینه نشت یابی لوله غرب تهران به میزان نشت لوله و محل نشتی لوله بستگی دارد برای استعلام قیمت دقیق با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید.

نحوه تشخیص نشت یابی لوله در غرب تهران به چه صورت می باشد؟

رقم قبض، تست کنتور، قارچ و یا کپک دیوار، لکه، آسیب و یا شکم دادن دیوار، سقف و یا کف، بوی نم و کپک زدگی، افت فشار ناگهانی آب، نشتی آب به طبقات پایین.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.