You are currently viewing گرفتن نشتی لوله بدون کندن در محل تنها با استفاده از ابزار پیشرفته

گرفتن نشتی لوله بدون کندن در محل تنها با استفاده از ابزار پیشرفته

گرفتن نشتی لوله بدون تخریب یکی از مهم ترین اقدامات شرکت های تاسیساتی پیشرفته است. استفاده از دستگاه های که محل دقیق نشتی لوله ها را تشخیص می دهد به کاهش هزینه های ناشی از تخریب و حفاری در طول مسیر کمک می کند. در گذشته به دلیل عمق زیاد لوله ها آب در زمین برای پیدا کردن محل دقیق نشتی باشد کل مسیر حفاری می شد تا محل دقیق نشتی قابل بررسی بود.

نشتی آب زیر سرامیک

اما امروزه استفاده از دستگاه های فرا صوت کار را برای پیدا کردن محل دقیق نشتی راحت تر کرده است. با استفاده از این دستگاه می توانیم نشتی لوله آب و فاضلاب را در کمترین زمان ممکن پیدا کنیم. استفاده از هر گونه راه حل برای رفع نشتی لوله ها پس از تشخیص دقیق مکان نشتی لوله امکان پذیر است. گاها هزینه هایی که برای رفع خرابی ها انجام می شود بسیار بیشتر از هزینه های اصلی نشتی گیری لوله ها می باشد.نشتی آب زیر سرامیک معمولاً به دلیل نصب نامناسب و یا خرابی در اتصالات لوله‌های آب رخ می‌دهد. برای رفع نشتی آب زیر سرامیک، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • بررسی اتصالات لوله‌های آب: ابتدا باید اتصالات لوله‌های آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ یک از آن‌ها نشتی ندارد. در صورت وجود نشتی در اتصالات، باید آن‌ها را تعمیر کنید.
 • استفاده از سیلیکون: در صورتی که نشتی آب زیر سرامیک از اتصالات لوله‌های آب نباشد، می‌توانید از سیلیکون استفاده کنید. برای این کار، سیلیکون را در نقاط مشخصی که نشتی وجود دارد، قرار دهید و صبر کنید تا خشک شود.
 • استفاده از چسب اپوکسی: در صورتی که نشتی آب زیر سرامیک بسیار شدید باشد، می‌توانید از چسب اپوکسی استفاده کنید. برای این کار، چسب اپوکسی را در نقاط مشخصی که نشتی وجود دارد، قرار دهید و صبر کنید تا خشک شود.
 • تعویض سرامیک: در صورتی که نشتی آب زیر سرامیک بسیار شدید باشد و روش‌های فوق به نتیجه نرسید، ممکن است نیاز به تعویض سرامیک باشد. برای این کار، باید سرامیک قدیمی را با یک سرامیک جدید تعویض کنید.

مهم است که برای رفع نشتی آب زیر سرامیک، از خدمات یک تعمیرکار مجرب و با تجربه در این زمینه استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. همچنین، قبل از انجام هرگونه تعمیرات، تشخیص دقیق و مشخص نشتی آب ضروری است. نشت یابی لوله تهران از خدمات تخصصی شرکت تکنیسین شهر می باشد برای دریافت خدمات نشت یابی انواع لوله در تهران با ما تماس بگیرید.

رفع نشتی وله بدون تخریب در کوتاه ترین زمان
رفع نشتی وله بدون تخریب در کوتاه ترین زمان

نشتی لوله های آب و فاضلاب

معمولا نشتی لوله های فاضلاب به دلیل قرار گیری آنها در نزدیکی سطح زمین سریع تر تشخیص داده می شود. اما لوله های آب در عمق بیشتری قرار دارند و روش های سنتی برای پیدا کردن محل دقیق نشتی ها به زمان زیادی نیاز دارند. همچنین آسیبی که نشتی آب در گذر زمان به دیوارها و کف ساختمان وارد می کند باعث حرکت کاشی ها، ریزش گچ و رنگ دیوار ها و حرکت آب به زیر کاشی و سرامیک می شود.

  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران + تعمیر لوله

همین عمل باعث می شود هزینه های بعدی پس از رفع تخریب لوله ها تا حدود بسیار زیادی افزایش پیدا کند که حتی از هزینه های رفع نشتی لوله ها با دستگاه تا چند برابر بیشتر می شود. محلی که برای تخریب در این روش در نظر گرفته می شود معمولا مسیر زیادی را شامل می شود که در ساختمان های بلند و آپارتمان ها امکان حفر این مسیر وجود ندارد. تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه را به شرکت تکنیسین شهر با سال ها تجربه و تخصص بسپارید در صورت نیاز به خدمات تشخیص نشتی لوله آب با ما در تماس باشید.

رفع نشتی لوله آب توکار بدون تخریب

رفع نشتی لوله آب توکار بدون تخریب یک روش پیشرفته و مؤثر است که به شما امکان می‌دهد نشتی در لوله آب را بدون نیاز به تخریب و با حداقل اختلال در ساختار و دکوراسیون محیط رفع کنید. برخی از روش‌های رفع نشتی لوله آب توکار بدون تخریب عبارتند از:

 • استفاده از تکنولوژی ترمال فوگینگ (Thermal Fusion): در این روش، با استفاده از دستگاه‌های خاص، لوله‌های پلاستیکی را به صورت حرارتی به هم جوش می‌دهند. این فرآیند باعث ایجاد اتصالات محکم و بدون درز در لوله‌ها می‌شود و نشتی را رفع می‌کند.
 • استفاده از رزین‌های پلیمری: در این روش، رزین‌های پلیمری خاصی به داخل لوله تزریق می‌شوند که با تماس با هوا و آب، سخت شده و نشتی را مسدود می‌کنند. این روش برای رفع نشتی در لوله‌های فولادی و فایبرگلاس مناسب است.
 • استفاده از تکنولوژی لوله‌گذاری مستقیم (Pipe Lining): در این روش، یک لایه پوششی از مواد مانند پلیمرها یا رزین‌ها به داخل لوله قدیمی تزریق می‌شود. این لایه پوششی باعث ایجاد یک لوله جدید درون لوله قدیمی می‌شود و نشتی را رفع می‌کند.
 • استفاده از تکنولوژی تزریق ژل (Injection Gel): در این روش، ژل‌های خاصی به داخل لوله تزریق می‌شوند که با تماس با آب، سفت شده و نشتی را مسدود می‌کنند. این روش برای رفع نشتی در لوله‌های کوچک و دارای نشتی‌های کوچک مناسب است.
  رفع نشتی لوله فاضلاب بدون تخریب02188144268

مهم است که برای رفع نشتی لوله آب توکار بدون تخریب، از خدمات یک شرکت متخصص و تجربه‌دار در این زمینه استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید. همچنین، قبل از انجام هرگونه تعمیرات، تشخیص دقیق و مشخص نشتی لوله ضروری است.

برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران با نازل ترین قیمت و کمترین تخریب با شرکت تکنیسین شهر تماس بگیرید. مجموعه تکنیسین شهر با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و آموزش دیده، آماده ارائه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران می باشد.

رفع نشتی لوله آب بدون تخریب
رفع نشتی لوله آب بدون تخریب

رفع نشتی لوله بدون تخریب در کوتاه ترین زمان

گرفتن نشتی لوله بدون کندن در محل تنها با استفاده از ابزار پیشرفته و تکنسین های مجرب امکان پذیر است. این دستگاه ها با استفاده از اشعه های با طول موج بلند مکان دقیق نشتی لوله ها را تشخیص می دهند. بعضی دیگر از دستگاه ها با استفاده از سنسور های تشخیص نم و رطوبت کوچک ترین رطوبت را در کف نمایش می دهند. البته استفاده از این دستگاه ها برای نشتی یابی لوله های فاضلاب توصیه می شود.

تجهیزات و مصالح نشتی یابی لوله برای پیدا کردن محل دقیق نشتی مورد نیاز است. دقت کنید استفاده از این دستگاه ها کار نشتی یاب حرفه ای است که بتواند کل مسیر را با استفاده از این دستگاه به دقت بررسی کند و هزینه های بعدی ناشی از تخریب را تا حد ممکن کاهش دهد. گرفتن نشتی لوله بدون حفاری و با حداقل ممکن حفاری در طول مسیر مهم ترین وجه استفاده از این روش می باشد. رفع نشتی لوله آب ساختمان توسط شرکت تکنیسین شهر با مناسب ترین قیمت قابل انجام می باشد. برای دریافت خدمات رفع نشتی لوله آب ساختمان با ما تماس بگیرید.

  تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران

روش نشتی گرفتن لوله با دستگاه

راه و روش نشتی گرفتن لوله با دستگاه به دو روش انجام می شود. اولین روش استفاده از دستگاه هایی با فرکانس های طول موج بلند است. این طول موج برای رفع نشتی در هر نقطه با سایر نقاط تفاوت دارد. دستگاه های نشتی یاب می توانند در صورت کوچک بودن محل ترکیدگی لوله حوالی محل مورد نظر را تشخیص دهند و در صورت بزرگ تر شدن محل دقیق نشتی را مشخص کنند. رفع نم و طوبت لوله بدون خرابی مهم ترین وجه استفاده از این دستگاه ها می باشد.

طریقه نشتی یابی لوله های توالت فرنگی و لوله هایی که از دید خارج هستند با استفاده از این دستگاه ها امکان پذیر می باشد. نوع دیگری از دستگاه های تشخیص نشتی لوله ها دستگاه هایی هستند که به صورت تمام دیجیتال یا آکوستکی طراحی شده اند که به صورت عقربه ای تنظیم شده اند که حتی می توانند بدون نیاز به حفر محل در عمیق ترین مکان ها محل دقیق نشتی لوله ها را تشخیص دهند. اما رایج ترین نوع دستگاه های استفاده شده دستگاه هایی هستند که از اشعه گاما یا فرا صورت استفاده می کنند که بیشتر در دست متخصصین تاسیسات هستند و کمتر در بین عموم قابل استفاده می باشند.

رفع نشتی آب زیر سرامیک چگونه می باشد؟

نشتی آب زیر سرامیک معمولاً به دلیل نصب نامناسب و یا خرابی در اتصالات لوله‌های آب رخ می‌دهد در این مقاله به روش های رفع نشتی آب زیر سرامیک پرداخته ایم با ما همراه باشید.

رفع نشتی لوله آب توکار بدون تخریب به چه صورت می باشد؟

رفع نشتی لوله آب توکار بدون تخریب یک روش پیشرفته و مؤثر است که در این مقاله از سایت تکنیسین شهر به آن پرداخته ایم پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه کنید.

3.2/5 - (8 امتیاز)

این پست دارای یک نظر است

 1. Avatar
  محمد یوسفی

  چقدر عالی که تخریب انجام نمیشه. این دستگاه درصد خطاش چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.