تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

مرکز تهران: 88144268

شمال تهران: 22878404

همراه: 841 55 58 - 0912

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به صورت شبانه روزی در تمام مناطق تهران ، اسلامشهر ، کرج

تخصص ما پیدا کردن دلیل چکه، نشتی آب و نم است.

تکنیسین شهر چه می کند؟ پیدا کردن دلیل و محل نشت یا چکه آب از سقف، ترکیدگی لوله، رفع نم و رطوبت، چکه و نشت آب از حمام یا دستشویی خانه یا آپارتمان خودتان و... را به ما بسپارید. ما با دستگاه نشت یابی در محل حضور پیدا می کنیم. هزینه ترمیم و تعمیرات در محل به شما داده می شود، زیرا بستگی به دلیل نشت یا چکه آب دارد. آیا نشت از لوله آب بوده، آیا فاضلاب بوده، آیا نیاز به تخریب کاشی ها و ترمیم مجدد است. اگر سقف همسایه پایینی شما چکه می کند به احتمال بسیار زیاد مشکل از تاسیسات منزل شما می باشد ولی باید بررسی ترکیدگی لوله توسط کارشناس صورت پذیرد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

چه زمانی به حضور یک متخصص در زمینه ی لوله کشی نیازمندیم؟

علاوه بر اینکه هنگام ساخت و ساز ساختمان برای لوله کشی ساختمان نیازمند یک تکنسین متخصص باتجربه و متعهد هستیم هنگامی که دچار مشکلات مختلف در مورد لوله کشی ساختمان میشویم با لوله کش تماس می گیریم.

اما در بعضی موارد در تاسیسات ساختمان با مشکلاتی مواجه میشویم که متوجه علت مشکل نمی شویم. در صورت مواجه شدن با مشکلاتی که  در ادامه بیان میکنیم احتمال ایجاد مشکل در لوله کشی ساختمان بسیار زیاد است پس نیاز به کمک لوله کش دارید:

1 _فشار آب پایین

2 _گرم نشدن آب

3 _گرفتگی لوله ها

4 _ترکیدگی لوله

حل مشکل کم آبی با کمک دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

فشار کم آب به دلیل ترکیدگی لوله:

کم آبی در بعضی موارد مربوط به لوله های آب ساختمان است که به دلایل مختلف از جمله زنگ زدگی لوله ها، رسوب مواد معدنی موجود در آب و خراش، شکستگی و ترکیدگی لوله می باشد، که بعضا نشتی آب کاملا مشهود و قابل رویت نمی باشد و منجر به خسارت های زیادی از جمله اتلاف آب در شرایط بحرانی کم آبی این روز ها و تحمل هزینه های سنگین مصرف آب می شود. دلیل چکه کردن سینک ظرفشویی و دوش حمام، همیشه به آسانی پیدا نمی شود. مسدود شدن لوله ها و طراحی ضعیف لوله ها ، میتواند بخشی از دلایل فشار آب پایین باشد. یک فرد حرفه ای در لوله کشی آب قادر خواهد بود که اصل مشکل شما را شناسایی کند و یک راه حل مناسب را پیدا کند. تلاش برای کشف یک مشکل مربوط به فشار پایین میتواند به خانه و لوله های فاضلاب آسیب بزند.

پس با کمک گرفتن از دستگاه های نشت یاب برای هر گونه مشکلی در سیستم لوله کشی ساختمان از جمله ترکیدگی لوله و هر گونه شکستگی و حتی خراش هایی در سطح لوله که ممکن است منجر به نشتی نامحسوس آب شود، از تحمل هزینه های سنگین جلوگیری کنید.

فقدان آب گرم:

گرم نشدن آب تنها به دلیل خرابی آبگرمکن نیست. نقص در گرمای آب میتواند از موضوعات مختلفی ناشی شده باشد که جزیی ترند یا مشکل بزرگی وجود دارد و هزینه زیادی میطلبد. حتی اگر مطمئن هستید که آبگرمکن مشکل دارد بهتر است از یک تعمیرکار آبگرمکن کمک بگیرید تا آسیبی به بخش های مختلف آن وارد نشود.

گرفتگی لوله ها:

تلاش برای رفع گرفتگی لوله اگر همیشه به کمک مواد شیمیایی انجام شود میتواند آسیب هایی مثل خوردگی و یا پوسیدگی را به لوله کشی آب وارد کند. یک لوله کش ، تجربه و مهارت مورد نیاز را دارد که منبع مشکل شما را پیدا کند و یک راه حل ایمن به شما بدهد. این به طور ویژه در مورد لوله های فاضلاب شکسته یا سوراخ شده صدق می کند. تلاش برای تعمیر یک لوله فاضلاب شکسته میتواند به خانه شما و لوله های اصلی فاضلاب آسیب بزند.

ترکیدن لوله ها:

ترکیدن لوله ها به دلایل مختلف اتفاق می افتد. مثلا در زمستان ، وقتی که آب یخ زده در لوله انبساط پیدا میکند ، لوله را میشکند. نشتی لوله آب خسارت زیادی بر دیوار ها یا سقف و کف وارد میکند. یک لوله کش حرفه ای قادر خواهد بود که منبع نشتی را پیدا کند و رفع نشتی را فورا آغاز کند.

نصب تجهیزات اصلی لوله کشی آب:

برای نصب این تجهیزات هم بهتر است از یک لوله کش با مهارت و تجربه کافی استفاده کنید. شیر های تقسیم، پمپ های فشار و یا مخازن انبساط اگر به درستی نصب و راه اندازی نشوند هزینه های سرسام آوری را برای رفع کردن خسارت هایی که وارد می کنند به شما تحمیل خواهند کرد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله آب چگونه کار می کند؟

روش کار دستگاه نشت یاب به چه صورت است؟

احتمالا می خواهید بدانید که این دستگاه ها چطور کار می کنند. خب پس باید با ما همراه باشید چون در این مطلب قصد داریم روش کار دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله را برای شما شرح دهیم. بعد از اتمام این مقاله نگاهتان در مورد این دستگاه ها تغییر خواهد کرد و حتما خواهان استفاده از آن خواهید شد. پس با ما همراه باشید.

شرکت های خدمات فنی بسیاری در تهران وجود دارد که اکثر آنها از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله (مادون قرمز) استفاده می کنند. دستگاه های نشت یاب آب یا همان تشخیص ترکیدگی لوله دستگاه هایی هستند که به وسیله آنها می توان محل ترکیدگی لوله را پیدا کرد. این شرکت ها ، تبلیغات بسیاری نسبت به این خدمت خود یعنی تشخیص ترکیدگی لوله داشته اند و این باعث می شود که توجه بسیاری نسبت به دستگاه نشت یاب آب جلب شود و این سوال به وجود آید که دستگاه نشت یاب آب چگونه کار می کند. اگر شما هم می خواهید بدانید دستگاه تشخیص ترکیدگی چیست و چگونه کار می کند با ما همراه باشید.

این دستگاه در ایران به صورت صوتی یافت می شود. طریقه کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بدین صورت است که با امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می کند. حرکت آب باعث ایجاد امواج صوتی می شود. هنگامی که لوله ای دچار ترکیدگی شود، آب با شدت از لوله خارج می شود. برای این دستگاه مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چقدر باشد، ممکن است سوراخی بسیار بسیار ریز در لوله ایجاد شده باشد و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم باشد یا سوراخی به مراتب بزرگتر.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

همانگونه که در بالا گفتیم اندازه سوراخ و مقدار ترکیدگی لوله چندان مهم نیست. مهم این است که آب با شدت از لوله خارج شود و نه قطره قطره. این شدت چکه آب باعث ایجاد صوت می شود که با گوش ما قابل شنیدن نیست. دستگاه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله به این صورت کار می کند که محل صوت را از روی شدت کم یا زیاد شدن آن پیدا می کند. وقتی نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان نتیجه نشت قطره قطره آب باشد باید به تجربه کارشناسان ما (تکنیسین شهر) تکیه کنید. زیرا راهکار دیگری برای یافتن محل ترکیدگی لوله آب وجود ندارد.

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله آب با دستگاه تا چه عمقی امکان پذیر است؟

تشخیص ترکیدگی لوله آب با عمق بالا یا کم ؟

عمقی که دستگاه های تشخیص ترکیدگی صوتی تشخیص می دهند تا 40 سانتی متر است. پس نباید انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از 40 سانتی متر را از این دستگاه ها داشت، مگر اینکه میزان نشت لوله بسیار قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد می کند از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد. پس این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان ها قابل استفاده است و برای نشت های صنعتی و... روش های دیگری وجود دارد.

دقت تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت یابی چقدر است؟

این دستگاه یا محلی را پیدا نمی کند یا اگر محل را پیدا کند با دقت کمتر از 10 سانتی متر، نقطه ترک برداشته شده لوله را تشخیص می دهند. بنابراین اگر مصالح استفاده شده در ساختمان شما گران قیمت است بهترین راه این است که قبل از تخریب ساختمان، محل نقطه ای که نشت لوله آب از آنجا صورت می گیرد را با دستگاه یافته و سپس اقدام به تخریب همان نقطه کنید.

پس از نشت یابی محل ترکیدگی لوله ( تشخیص و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله ) آب چه باید کرد؟

اگر نم و رطوبت ایجاد شده در ساختمان شما در اثر نشت و ترکیدگی لوله آب بوجود آمده باشد، باید قسمت سوراخ لوله پیدا شده و تعمیر شود. شاید نیاز به تعویض قسمتی از لوله کشی ساختمان خود داشته باشید. این قسمت می تواند از چند سانتی متر تا چندین متر و در مواردی به تعویض کل لوله کشی ساختمان منجر بشود. حالا پس از اصلاح لوله کشی ساختمان، محل تخریب شده باید اصلاح بشود که این محل می تواند شامل کاشی کاری، موزاییک کاری مجدد یا گچکاری و... باشد.

هزینه رفع نشت لوله آب، ترکیدگی و تعمیر لوله کشی آسیب دیده چه میزان است؟

هزینه تعمیر لوله کشی آسیب دیده ساختمان بستگی به نوع لوله کشی، عمق لوله کشی و میزان لوله کشی تعمیر شده دارد که کارشناسان ما پس از یافتن محل نشت لوله، این قیمت را برآورد کرده و پس از رضایت شما، اصلاح و تعمیر لوله کشی ساختمان اجرا خواهد شد.

توجه:

آیا میدانید که بیشترین خرابی های ساختمان ها از سیستم لوله کشی میباشد، لذا پیشنهاد میشود در مورد این امر مهم هرگز کوتاهی نکنید.

نشتی لوله آب و یا فاضلاب باعث ریزش و یا فرو رفتن چاه میشود. با تشخیص ترکیدگی با دستگاه از نشتی و یا هر گونه شکستگی لوله آب و فاضلاب اطلاع پیدا کنید.

تشخیص ترکیدگی با دستگاه

شرکت ما آماده ارایه خدمات کاملا حرفه ای و به روز در زمینه تشخیص ترکیدگی با دستگاه میباشد، از جمله:

• سریع ترین و کم هزینه ترین تشخیص ترکیدگی، نم و رطوبت با سیستم های کاملا الکترونیکی «تشخیص عمقی با عمق بالا»

• تعمیرات لوله کشی آب (نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله) و فاضلاب ساختمان به صورت کلی و جزیی

• نشت یابی هر نوع لوله تحت فشار و غیره با حساسیت بالا و بدون هر گونه تخریب

• آب بندی کف سرویس ها با مواد مخصوص، بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی با دستگاه

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله شامل:

رفع ترکیدگی لوله و نم ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه

تشخیص دقیق و نقطه ای محل نشت آب به وسیله دستگاه های پیشرفته

تشخیص ترکیدگی لوله آب داخل دیوار و کف ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

انجام کلیه خدمات در رابطه با تشخیص ترکیدگی با دستگاه های ساخت آمریکا و ژاپن به صورت ۱۰۰٪ تضمینی

نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه تخریب ساختمان ، محل دقیق نشتی را پیدا کرده و آن را تعمیر کرد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشان می دهد که کجا به مشکل خورده است. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این امکان را به ما میدهد بفهمیم کجا لوله ترکیده است. تشخیص ترکیدگی لوله یکی از راهکارهای خوب و پرکاربرد این مجموعه به حساب می آید. وقتی لوله دچار ترکیدگی می شود، یا به مشکل بر میخورد با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله مشکل آن را حل میکنند.

تشخیص ترکیدگی لوله

باید به این نکته توجه داشت که با پیشرفت تکنولوژی دیگر نباید به روش های قدیمی اتکا کرد و شرکت تکنسین شهر مفتخر است که به استحضار برساند جزو اولین شرکت های تاسیساتی میباشد که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و پیدا کردن نشتی را با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله انجام می دهد.

نشتی گیری به وسیله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

در دنیای امروز دیگر نیاز به روش های سنتی و قدیمی برای تشخیص ترکیدگی لوله نیست. در حال حاضر برای این کار یعنی تشخیص ترکیدگی لوله از دستگاه های بسیار مدرن استفاده می شود این دستگاه ها چند مزیت دارند:

زمان را کاهش میدهند

بدون تخریب ، متوجه ترکیدگی لوله می شویم

سریع به رفع نم و رطوبت می پردازیم

شرکت تکنیسین شهر همواره آماده ارایه خدمات تاسیساتی تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه و رفع نم و رطوبت و از بین بردن بوی بد فاضلاب و تعمیر پکیج به شما می باشد.

اقدامات احتیاطی فراوانی وجود دارد که می تواند برای جلوگیری از نشت آب در مراحل اولیه مفید باشد. در اولین گام برای جلوگیری از نشت می توانید مراحل رایج و متداولی را که شامل موارد زیر هستند انجام دهید:

- به طور مرتب مناطق نشت را بررسی و تمیز کنید تا به جلوگیری از نشت آب در خانه شما کمک کند.

- به صورت دوره ای شلنگ ها به ویژه شلنگ های متصل به ماشین های لباسشویی و یخ ساز یخچال منزل را نیز تعویض کنید.

- در صورتی که امکان دارد، تغییراتی را در درجه حرارت منزل و حیاط خود ایجاد کنید تا منجر به رفع آب باران از حیاط شود.

- به منظور تعیین مشکلات احتمالی مانند ساییدگی که برای لوله ها پیش می آید، لوله ها را مورد بررسی قرار دهید.

- به وسیله نصب ابزار آشکارساز نشت آب در خانه، می توانید از آسیب نشت آب جلوگیری کنید.

شما می توانید برای محافظت بیشتر در برابر نشت آب، از آشکارساز های نشت مانند AcuRite استفاده کنید. دستگاه هنگام رسیدگی به نشت به وسیله سیستم صوتی شما را از نشت آگاه می کند. این دستگاه ها را می توانید برای جلوگیری از نشت در زیرزمین ها و دیگر قسمت های منزل قر ار دهید.

آشکارساز های آب AcuRite در داخل مخزن پمپ آب می تواند هشدار های زود هنگام را جهت نشت آب در زیرزمین به شما اطلاع دهد. آشکارساز آب را در بالای پمپ مخزن قرار دهید. وقتی آب بالاتر از سطح طبیعی در چاه حرکت کند، یک زنگ هشدار به شما اطلاع می دهد تا به بررسی مشکل بپردازید.

یک آشکارساز آب AcuRite می تواند به طور مناسب در مناطقی که امکان نشت در آن ها وجود دارد مانند سقف ها، پنجره ها و.. قرار بگیرد و به شناسایی نشت بپردازد. دستگاه های تشخیص نشت را می توانید در مناطق مستعد نشت قرار دهید.

از آشکارساز های آب در اطراف سینک ها، کابینت ها و دوش حمام استفاده کنید

فضا های گفته شده از جمله دوش و... می تواند مستعد نشت آب باشد. یک آشکارساز آب می تواند تشخیص نشت لوله و راحتی افراد برای تعمیر و پیدا کردن نشت را ایجاد کند.

تشخیص نشت برای دستگاه های شستشو، نشت آبگرمکن و دیگر لوازم خانگی

داشتن یک ماشین لباسشویی و یا آبگرمکن به اندازه کافی نیاز به دقت دارد و دردسر ساز است. اگر مقدار زیادی از آب در خانه نشت کند و یا شلنگ و کابل این وسایل آسیب ببیند می تواند تبدیل به فاجعه ای بزرگ شود. در این مواقع آشکارساز ها و سیستم های تشخیص نشت می توانند از بروز مشکلات جزیی پیشگیری کرده و مشکل را به شما هشدار دهند.

از آشکارساز های نشت آب در اطراف سالن ها و استخر ها نیز می توانید استفاده کنید.

فضا های اطراف استخر ممکن است مستعد نشت آب باشند. یک آشکارساز آب با نظارت و بررسی بر نشت آب می تواند در نگهداری و حفظ استخر، سالن و دیگر مناطق به شما کمک فراوانی کند.

آشکارساز های آب می توانند لوله هایی را که در معرض شرایط بیرونی قرار دارند را نیز بررسی کنند.

لوله هایی که در فضا های باز هستند آسیب پذیری بیشتری دارند؛ به این دلیل که آن ها در خارج از منزل و تحت شرایط و عناصر تحریک پذیر مانند یخ زدگی و مشکلات دیگر می باشند. یخ زدن لوله ها در خارج از منزل می تواند مشلات لوله کشی بسیاری را فراهم کند و حتی نیز می تواند به منفجر شدن لوله منجر شود. به همین دلیل است که بر بررسی نشت آب به دلیل حفظ منزل تاکید شده است.