تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با استفاده از دستگاه های ویژه09223982657

توسط : admin در تاریخ پنج‌شنبه 03, ژوئن 2021 دسته : تعمیرات

تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با دستگاه و بدون نیاز به تخریب انجام می شود.

لوله کشی آب و فاضلاب، سهولت دسترسی به این نیاز های اولیه زندگی بشر را ساده نموده است. نزدیک یک قرن است که در ایران لوله کشی آغاز شده است و زندگی شهروندان را دستخوش تغییرات مثبتی در طی این یک قرن نموده است. حال امروزه با گسترش زندگی آپارتمانی، گاهی مشکلاتی نظیر،  ترکیدگی لوله پیش می آید.در اینصورت باید کار را به افراد متخصص بسپارید، اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید،  و نیازمند به تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با استفاده از دستگاه های ویژه  می باشید،  با آسودگی خاطر این که را به ما بسپارید.

تشخیص ترکیدگی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر

تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با دستگاه و بدون نیاز به تخریب انجام می شود. روش کار این دستگاه نیز به این صورت است که در یک محفظه کپسولی شکل، گیرنده و فرستنده ی امواج وجود دارد . که در سطوحی که امکان ترکیدگی لوله در آن وجود دارد، آن محفظه کپسولی را حرکت می دهیم . و دستگاه با کمک فرآیند های تشخیص کامپیوتری ترک و شکستگی را از امواج برگشتی که به آن می رسد، تشخیص می دهد.

مزایای استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر

این روز ها تکنولوژی به خدمت آدمی درآمده است تا آسایش و رفاه را به زندگی او بیاورد.  تشخیص ترکیدگی لوله نیز از این قاعده مستثنی نیست.  و می توان بدون نیاز به تخریب ساختمان،  به راحتی توسط این دستگاه آن نقطه ی خاص که ترکیدگی و نشت لوله وجود را شناسایی نمود.  و اقدام به تعمیر آن کرد.

اگر این دستگاه وجود نداشت، همانند گذشته ها به ناچار باید قسمت های مورد ظن را تخریب می کردیم.  تا به ترکیدگی لوله برسیم، که این روش هزینه های مالی و زمانی را به صاحب خانه تحمیل می نمود.

ما نیز در این شرکت با تشخیص ترکیدگی لوله، در اسلامشهر با دستگاه های ویژه به کمک شما می آییم.  تا با کم ترین هزینه و یکبار برای همیشه مشکل ترکیدگی و نشت لوله در آن قسمت خاص از ساختمانتان را مرتفع نماییم.

در کشور ما این دستگاه امروزه کاربرد های فراوانی یافته است. شرکت های خدماتی مربوط به آب و فاضلاب از مزایای این دستگاه در جهت تشخیص ترکیدگی لوله و یافتن نقطه ی نشت آب بهره مند گشته اند، که ما نیز در این شرکت و در اسلامشهر برای ساکنین این شهر این تکنولوژی را به خدمت در آورده ایم تا خدمتی بی نقص و کامل را به شما عرضه داریم.

ضریب اطمینان تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با ضریب خطای ۱۰ سانتی متر، قطعا نقطه ی مورد نظر که دچار نشت شده است،  را شناسایی می کند و به اطلاع ما می رساند. بنابراین باتوجه به این ضریب اطمینان،  می توانید بدون نگرانی از تخریب بی جهت مصالح گران قیمت خود، تشخیص به موقع و دقیق ترکیدگی لوله را داشته باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر  تا عمق یک و نیم متری قابل انجام است. و در اعماق بیشتر از آن تشخیص درستی عاید شما نخواهد، که البته شایان ذکر است ، بیش ترین عمقی که لوله های ساختمان در آن کار گذاشته می شود ، از یک سوم این عمق نیز کمتر است؛ بنابراین اگر دچار این مشکل شده اید، می توانید کار تشخیص ترکیدگی لوله را به ما بسپارید.

اهمیت تشخیص به موقع ترکیدگی و نشت آب در ساختمان به حدی است ، که اگر به موقع انجام نشود به سایر مصالح ساختمان شما آسیب جدی وارد می گردد.  که منجر به هزینه ای سنگین خواهد شد.

در ساختمان های قدیمی تر که از لوله های فلزی برای انتقال آب در بدنه ی ساختمان استفاده شده است، احتمال فرسودگی این لوله های پس از گذشت چند سال وجود دارد.

در بدنه ی ساختمان با علایمی همچون تغییر رنگ دیوار می توان، به نشت آب پی برد.  اما در لوله های همکف چنین علایمی بروز نمی کند.  و تن ها راه بستن همه ی خروجی های آب و سپس چک کردن کنتور می باشد.

اگر هنوز درجه ی کنتور آب در حال چرخیدن باشد، ساختمان شما دچار نشت و ترکیدگی لوله آب شده است.  و اگر که ساکن اسلامشهر هستید، برای رفع این مشکل با ما برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگه در اسلامشهر در تماس باشید.

در پایان امیدواریم که با چنین مشکلی مواجه نشوید؛ اما باید بدانیم که این مسایل در ساختمان گریز ناپذیر است.  و به ترین راه برای مواجه با آن تشخیص و اقدام به موقع خواهد بود.

تشخیص نشت لوله با دستگاه اسلامشهر

لوله های آب و فاضلاب همواره در معرض نشت هستند. این قطعه همواره در معرض اصطکاک و پوسیدگی قرار دارند.  و هر آن ممکن است دچار نشت و ترکیدگی شوند.

تشخیص نم و رطوبت لوله روشی کاملا تخصصی است. که امروزه با دستگاه های نشت یاب به راحتی امکان پذیر است. در حال حاضر دستگاه های نشت یاب گسترش یافته است. و هر کدام به روش خاص خود نشت و ترکیدگی لوله را تشخیص می دهند.

تشخیص نشت لوله با دستگاه ، یکی از کم هزینه ترین روش برطرف کردن این مشکل می باشد. در این مقاله در خصوص رایج ترین و پیشرفته ترین دستگاه های نشت یاب صحبت خواهیم کرد.

چه زمانی به دستگاه های نشت یاب نیاز پیدا می کنیم؟

از آن جا که اغلب نشتی های ایجاد شده در لوله ها پنهان هستند،  یعنی در قسمت هایی از ساختمان همچون کف و دیوارها اتفاق می افتند. تشخیص آن با روش تجربی و بدون دستگاه سخت و زمان بر است. بنابراین پیش از این که از یک نشت یاب برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله کمک بخواهید، پیشنهاد می کنیم ابتدا نشانه های زیر را بررسی کنید:

افزایش قبض تلفن بدون هیچ دلیل منطقی ای

شنیدن صدای چکه آب حتی پس از بستن تمامی شیرهای آب

مشاهده ترک و یا تغییر رنگ در دیوار و سقف

سبز شدن نوعی از پوشش گیاهی در اطراف لوله ها

کپک زدگی و یا پوسته پوسته شدن دیوار

مشاهده قارچ و حشرات در قسمت های نم زده

تغییر دما در قسمتی از ساختمان

نشت قسمتی از دیوار و یا سقف

استشمام بوی نامطبوع در ساختمان

زرد شدن رنگ دیوار

شما با مشاهده علائم و نشانه های عنوان شده در بالا می توانید نتیجه بگیرید که آیا نیاز به دستگاه نشت یاب دارید یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و راهنمایی بیشتر با تکنیسین شهر تماس گرفته تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

تیم تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با استفاده از دستگاه های ویژه به محل شما حضور پیدا کنند.

تشخیص نشت لوله دیوار با دستگاه اسلامشهر

برخی از لوله کشی های ساختمان از دیوار عبور کرده اند بنابراین با مشاهده کوچک ترین علائم نشت در دیوار می توانید متوجه نشت لوله در این قست شوید. از جمله این نشانه ها می توان به کپک و یا تغییر رنگ دیوار اشاره کرد. دستگاه های نشت یاب می تواند در کوتاه ترین زمان محل دقیق نشت را شناسایی کند.

از جمله دستگاه های نشت یاب رایج در ایران به شرح زیر می باشد:

دستگاه نشت یاب مادون قرمز:

دستگاه های نشت یاب مادون قرمز به دلیل قیمت بالا تنها برای نشت یابی در اعماق مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه با قابلیت های بالای خود امکان تشخیص نشت لوله را حتی در عمق 40 متری برای کاربران فراهم خواهند کرد.

دستگاه نشت یاب صوتی:

نشت یاب های صوتی یکی از بهترین نشت یاب های مورد استفاده در ایران است. که استفاده راحت تری نسبت به سایر نشت یاب ها دارد. با استفاده از این دستگاه می توان نشت و ترکیدگی لوله را در پشت دیوار و با استفاده از صدای نشت تشخیص داد.

دستگاه نشت یاب حرارتی:

نشت یاب های حرارتی با استفاده از اختلافات دمایی ایجاد شده می توانند به خوبی محل نشت را شناسایی کرده و از طریق صفحه نمایش این اطلاعات را در اختیار اپراتور قرار دهند.

تشخیص نشت لوله شوفاژ با دستگاه

شوفاژها دارای لوله های ورودی آب است و به دلایل مختلفی این لوله ها می تواند دچار ترکیدگی و یا نشت شود. از جمله دلایل نشت در لوله های شوفاژ می توان به آب بندی غیر استاندارد، استفاده از اتصالات نامرغوب، عدم عایق بندی لوله ها در زمستان، کاهش استحکام لوله ها و نصب لوله های فلزی اشاره کرد. برای تشخیص نشت لوله های شوفاژ می توانید؛  از دستگاه های نشت یاب مخصوص استفاده کنید.

تشخیص نشت لوله در سقف با دستگاه اسلامشهر

سقف یکی از قسمت های ساختمان است که نشت در آن می تواند هم به دلیل عبور اتصالات از سقف باشد و هم به دلیل رد شدن اتصالات طبقات بالایی از کفپوش. در هر دو صورت چکه کردن آب از سقف صورت می گیرد. بنابراین باید به سرعت محل نشت تشخیص داده شود تا از آسیب های بعدی جلوگیری شود.

تشخیص نشت لوله در زیر زمین با دستگاه اسلامشهر

در ساختمان های بزرگ تمامی اتصالات در زیرزمین قرار دارند. نشت در این قسمت می تواند به تمامی قسمت های ساختمان آسیب بزند.

بنابراین با تشخیص سریع و به موقع نشت و ترکیدگی لوله در زیرزمین با استفاده از دستگاه های نشت یاب می توان از بروز خسارات جبران ناپذیر پیشگیری کرد.

تشخیص نشت لوله فاضلاب با دستگاه اسلامشهر

لوله های فاضلاب وظیفه حمل آلودگی ها و آب های آلوده را برعهده دارد. به همین دلیل نشت در این لوله ها می تواند باعث پخش و پراکندگی این آلودگی در تمامی قسمت های ساختمان شده،  و بیماری های بسیاری را به دنبال داشته باشد.

بنابراین تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با دستگاه های ویژه در این قسمت اهمیت بسیاری دارد. بهترین روش برای نشت یابی لوله های فاضلاب استفاده از دستگاه های نشت یاب پیشرفته می باشد.

تشخیص نشت لوله با دستگاه بدون تخریب

یکی از مزایای بسیار ارزشمند دستگاه های نشت یاب که باعث رایج شدن استفاده از این دستگاه ها شده،  تشخیص نشت لوله بدون تخریب می باشد.

در این حالت دستگاه با ارسال امواج می تواند،  محل دقیق نشت را بر روی صفحه نمایش به اپراتور نشان دهد. در این صورت نیازی به هیچ گونه تخریبی نیست.

این روش نشت یابی خصوصا در ساختمان هایی که از متریال های بسیار گران قیمت استفاده می کنند بسیار کاربردی می باشد.

هزینه تشخیص نشت لوله با دستگاه اسلامشهر

جهت برآورد هزینه های نشت یابی،  باید یادآور شویم، که نشت و ترکیدگی لوله ها می تواند،  در مدت زمانی کوتاه آسیباتی بسیار جبران ناپذیر و هزینه بری را برای شما رقم بزند.

بنابراین در هنگام تعیین هزینه های نشت یابی باید عواملی همچون گستردگی محل نشت، جنس لوله، نوع دستگاه مورد استفاده، دستمزد اپراتور و … را در نظر گرفت. در نتیجه هزینه های نشت و ترکیدگی لوله باید توسط یک متخصص صورت گیرد.

جهت برآورد قیمت نشت یابی،  و برطرف کردن این مشکل،  با کمترین تخریب ، و پایین ترین هزینه ، با تکنیسین شهر تماس حاصل نمایید.تا تیم تشخیص ترکیدگی لوله در اسلامشهر با استفاده از دستگاه های ویژه اعزام شوند.

4.8/5 - (6 امتیاز)

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code