You are currently viewing نشت یابی لوله فاضلاب

نشت یابی لوله فاضلاب

چگونگی نشت یابی لوله فاضلاب

تشخیص نشت لوله با دستگاه یکی از مطمئن ترین و بهترین راه های تشخیص ترکیدگی لوله،  خصوصا در مکان های غیر قابل دسترسی همچون فاضلاب و سرویس بهداشتی می باشد.  تکنیسین شهر دارای انواع دستگاه های نشت یاب مدرن و پیشرفته است. و می تواند دقیق ترین مکان نشت لوله را در فاضلاب تشخیص دهد. در صورتی که در ساختمان خود با این مشکل مواجه شدید، با شرکت تکنیسین شهر تماس گرفته ، و مشکل را با آن ها در میان بگذارید و راه حل را جویا شوید.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 6 minutes

تشخیص نشت لوله آب و فاضلاب با دستگاه در تهران

تکنیسین شهر خدمات خود را در تمامی مناطق 22 گانه تهران ارائه می دهد. این شرکت آماده خدمت رسانی 24 ساعته در زمینه نشت یابی می باشد.  در ساختمان های قدیمی به دلیل فرسودگی لوله ها،  امکان نشت و ترکیدگی لوله بیشتر است. البته ساختمان های نوساز امروزه نیز به دلیل استفاده از لوله های نامرغوب و لوله کشی های غیر حرفه ای،  از این مشکل به دور نیستند. بنابراین در هر جای تهران که هستند تنها با یک تماس می توانید مشکل نم و رطوبت ساختمان خود را برطرف کنید.

جهت دریافت خدمات تعمیرات لوله های آب ساختمانی، تعمیرات لوله های آب شمال تهران، تعمیرات لوله های آب غرب تهران، تعمیرات لوله های آب شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه شمال تهران، تعمیر لوله با دستگاه شرق تهران، تعمیر لوله با دستگاه غرب تهران، تعمیر لوله آب شمال تهران، تعمیر لوله آب شرق تهران، تعمیر لوله آب غرب تهران با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

نشت لوله فاضلاب

لوله های فاضلاب نیز مانند لوله های آب ممکن است دچار نشت و ترکیدگی شود. زیرا این لوله ها با گذشت زمان پوسیده شده، و در صورت عدم تعویض به موقع آسیب می بیند. تشخیص نشت لوله آب و فاضلاب نیز مانند هر لوله ای با استفاده از دستگاه های نشت یاب حرارتی، صوتی و مادون قرمز امکان پذیر است. استشمام بوی نامطبوع و کپک زدگی در هر قسمت از خانه یکی از نشانه های اصلی نشت لوله های فاضلاب به شمار می رود. بنابراین باید به صورت تخصصی به این موضوع پرداخت.

آیا نیاز به تشخیص نشت لوله آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه است؟

با توجه به این که نشت و ترکیدگی لوله در قسمت های دشوار و دور از دسترسی اتفاق می افتد، تشخیص ترکدیگی لوله بدون دستگاه آسان نبوده و برای نشت یابی بهتر است از دستگاه های نشت یاب استفاده شود. در صورت مشاهده علائم زیر حتما با شرکت های نشت یابی تماس حاصل نمایید:

شنیدن صدای آب حتی پس از بستن تمامی شیرهای آب

افزایش قبض آب نسبت به دوره های پیشین بدون هیچ توجیهی

مشاهده ترک در کف، سقف و یا دیوار ساختمان

پف کردن و یا پوسته پوسته شدن ساختمان

گرما و یا سرمای قسمتی از خانه

استشمام بوی نامطبوع در ساختمان

تغییر رنگ و یا ایجاد لکه بر روی قسمت خاصی از ساختمان

نشت قسمتی از سقف و یا دیوار

انواع دستگاه های نشت یاب فاضلاب

رایج ترین دستگاه های نشت یاب موجود در بازار به شرح زیر می باشد:

نشت یاب حرارتی:

همان طور که می دانید محل نشت لوله با سایر قسمت ها تفاوت دمایی دارد که این تفاوت با لمس قابل تشخیص نیست ولی دستگاه های نشت یاب حرارتی به خوبی می تواند این کار را انجام دهد.

نشت یاب مادون قرمز:

از دیگر روش هایی که برای تشخیص نشت لوله در اعماق مورد استفاده قرار می گیرد، نشت یاب مادون قرمز می باشد. این دستگاه قادر است نشت لوله را تا اعماق 40 متری تشخیص دهد.

نشت یاب صوتی:

از دیگر دستگاه های بسیار کاربردی در ایران، دستگاه نشت یاب صوتی است که با بهره گیری از امواج صدای ترکیدگی لوله می تواند محل دقیق نشت را به اپراتور نشان دهد. استفاده از این دستگاه نیاز به تخصص و تجربه و همچنین دستگاهی سالم و دقیق دارد.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص نم، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب، رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب و لوله کشی شوفاژ با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

نشت یابی لوله فاضلاب -هزینه تشخیص لوله فاضلاب

نحوه تشخیص نشت لوله آب و فاضلاب با دستگاه

برای تشخیص نشت لوله آب و فاضلاب با دستگاه نیاز به تخصص و تجربه دارد، و صرفا داشتن دستگاه های نشت یاب حرفه ای و پیشرفته کافی نبوده،  و اپراتور نشت یاب باید به خوبی نحوه کار با این دستگاه را بلد باشد. بنابراین برای این که به خوبی نشت و ترکیدگی لوله های فاضلاب شما تشخیص داده شود، بهتر است از شرکت های نشت یاب تخصصی و حرفه ای کمک بگیرید. برای این کار تنها کافیست با تکنسین های ما تماس بگیرید.

مزایای تشخیص نشت فاضلاب با دستگاه

مزایای استفاده از دستگاه های نشت یاب برای تشخیص محل دقیق نشت به شرح زیر می باشد:

ممانعت از تجمع آب در ساختمان

کاهش خسارات مالی

جلوگیری از اتلاف آب

ممانعت از خرابی زیر ساخت ساختمان

کاهش خطر آلودگی

صرفه جویی در مصرف آب

جلوگیری از ورود خسارت به ساختمان

آیا برای تشخیص نشت لوله های فاضلاب نیاز به تخریب دارد؟

در جواب این سوال باید به شما بگوییم خیر. تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب، در صورتی که با استفاده از دستگاه های نشت یاب انجام شود، هیچ گونه تخریبی نیاز ندارد. و شما بدون آسیب می توانید محل دقیق نشت را تشخیص دهید. تکنیسین شهر با بهره گیری از دستگاه های نشت یاب، به خوبی می تواند محل دقیق و صحیح نشت و ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب و کندن را به شما نشان دهد.

برای دریافت خدمات نشت یابی لوله تهران، تشخیص نشتی لوله آب، نشت یابی لوله غرب تهران، نشت یابی لوله شمال تهران، ترکیدگی لوله آب شمال تهران، ترکیدگی لوله آب غرب تهران، ترکیدگی لوله آب شرق تهران، تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با مجموعه تکنیسین شهر در تماس باشید.

تشخیص نشت لوله فاضلاب چقدر زمان نیاز دارد؟

تکنیسین شهر پس از تماس شما،  به سرعت در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و با بهره گیری از دستگاه های نشت یاب در کوتاه ترین زمان محل دقیق نشت را به شما نشان خواهند داد. ولی حداکثر زمان تشخیص نشت لوله،  بیست دقیقه است. که این زمان با توجه به محل نشت و پیچیدگی های آن متفاوت می باشد.

هزینه تشخیص لوله فاضلاب و آب با دستگاه

با توجه به آلوده بودن محتویات لوله های فاضلاب،  یکی از منطقی ترین و کم هزینه ترین روش های نشت یابی و هزینه تشخیص لوله فاضلاب ، استفاده از دستگاه های نشت یاب است.  هزینه تشخیص لوله فاضلاب و آب با دستگاه یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین،  روش نشت یابی محسوب می شود.

برای این که این روش تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه به صورت اصولی و با کمترین هزینه صورت گیرد، باید به شرکت های نشت یاب حرفه ای مراجعه شود. تکنیسین شهر معتبرترین شرکت در زمینه تشخیص نشت لوله است،  و تنها کافیست با این شرکت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان مشکل شما رفع گردد.

سوالات متداول

آیا می توان بدون تخریب نشتی را پیدا کرد؟

بله . تکنسین شهر با استفاده از دستگاه پیشرفته می تواند بدون تخریب و در کوتاه ترین طمان ممکن این کاررا برای شما انجام دهد.

دلایلی که باعث نشتی لوله فاضلاب می شود چیست؟

یکی از دلایل اصلی نشتی لوله می تواند پوسیدگی لوله باشد چرا که با گذر زمان مقاومت لوله کاسته و درنهایت از بین می رود که همین امر سبب بروز نشتی می شود.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.